CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

lucciano
26. bře 2010

Čaute holky, rekordy prý ještě netrhám, ale nejsem od nich daleko 😀 Dnes už je mi fakt líp, může se i narovnat a normálně chodit.

Rendi, držím pěsti, ať jsou folíci co největší.

Silvi, na Tebe samozřejmě taky myslím!!

Jinak všem holkám, držte se, je to náročné, ale nějak to zmákneme.

lukr
26. bře 2010

Ahoj holky, všem držím moc pěsti na dnešek. 🙂 🙂 🙂 🙂

aja8
26. bře 2010

Ahojky, taky držím dneska všem pěsti.. 😉
Lukr a kolik jsi měla FSH ty?

fiallinka
26. bře 2010

Lucci, tož aspoň, že se to lepší... nejhorší je ten pokyn, že máš hodně pít - jenže já jsem myslela, že pít prostě nemůžu, že se mi tam nic nevejde...

lucciano
26. bře 2010

Fiali, je to o moc lepší - to pití mi ani nepřipomínej, zdá se mi, že mi to leze i ušima. Včera to bylo nejhorší, nevěděla jsem, jestli mám nafouklé břicho z OHSS nebo z toho pití, ale už bude líp. Docela mi to udělalo radost, když jsem ráno necítila skoro nic, ale stejně se ještě válím v posteli - se mi nic nechce 😉

fiallinka
26. bře 2010

lucci, mně bylo teda hodně blbě asi týden, ale pak ještě dlouho dlouho jsem chodila v mírném předklonu, břicho nafouklé - jenže já jsem byla těhu a to zvyšující se hcg to zhoršovalo, takže u tebe to určitě ustoupí rychle.

lucciano
26. bře 2010

Fiali: Aha, tak to sis teda musela vytrpět - chuďa moje malé. A jak se cítíš teď? Jsi doma a opatruješ mimísky, nebo chodíš do práce?

rendas
26. bře 2010

Ahoj holky,
právě jsem dojela z kopce tak si jdu k vám poplakat 😢 folíci moc nepovyrostly,takže se inseminace nekoná ☹ ☹ mudr se zmínila o poseldním pokusu IVF,ale to jsem ji hned řekla že to zatím nehrozí....a pak říkala zkusit třeba další nativ....
no nevím...tak jsme se domluvily že dají další žádost na schválení inseminace,a pak by se až rozhodlo jestli IUI nebo nativ...jenže tyto měsíčky se to už asi nestihne,minule jsem čekal na schválení měsíc....a a bych pravdu řekla mě už to tak za ty roky nebaví ☹ holky tak se budu snažit shodit aspoň to nějaké kilo,protože sem fakt hrozná...no jo když já s nadváhou bojuju celý život,ale ted je to fakt hrůza.....chjo tak jsem si poplakala (aspoň mám kde 😉 )
Tak holky bojujte můj další boj se zatím odkládá ☹

aja8
26. bře 2010

Ahojky Rendas, tak to je mi moc líto..je to boj..mně taky včera doktorka řekla, že nechce být skeptická, ale že při tak vysokém FSH bude zázrak, když budou nějaké vajucha..dnes jsem nespala už od 5 hodin a pořád na všechno myslím..je mi blbě od žaludku - nervy pracují..já mám zase opačný problém, chtěla bych aspoň 10 kg přibrat..nevybereme si..

aja8
26. bře 2010

Holky, ještě jsem se chtěla zeptat, ty injekce si můžu píchat kamkoliv na břiše, nebo jen na jedno místo?

fiallinka
26. bře 2010

Ajo, kamkoliv do špeku na břiše, můžeš na různá místa...

Rendo, to je mi líto... a s tím ivf - odkládáš to, protože si nechceš vyčerpat poslední pokus?

Lucci, já jsem na mateřské, takže jsem doma - ale malého mi hlídá dopoledne babi a odpoledne se stará manžel, aspoň tak týden mám klidový režim, takže tu plkám u PC, rozdávám rady 🙂 a vařím si oběd. Sice by ten klid asi ani nebyl tak potřeba, ale aspoň si odpočinu, už to po roce a půl potřebuju 🙂. A jinak ten ohss byl fakt nepříjemný, a hlavně já jsem i při něm chodila do práce a snažila jsem se být co nejvíc nenápadná, na obědy jsme chodili jen vedle práce, protože dál bych nedofuněla, před lidma jsem se vždy statečně narovnala..ufff...

aja8
26. bře 2010

Fialli, díky..teď jsem si píchla dávku a zdá se mi, že jsem měla trochu té dávky na břiše, jak jsem si vytáhla jehlu..myslíte si, že je to špatně?..já ale řeším problémy, že?..jsem z toho fakt nějaká nesvá..napodruhé už budu určitě chytrá jak rádio..
jinak Vás holky lituju, co jste si s tím ohss zkusily..no jo, co my by jsme ale pro ty naše mimísky neudělaly, že?

fiallinka
26. bře 2010

ajo, to je normální, malinká kapička tam někdy zůstane 🙂...já jsem právě teď už po dvou ivf, takže chytrá jak to rádio 🙂

rendas
26. bře 2010

Fialy kdybych věděla že to vyjde tak do toho jdu 😕 ale naše finanční prostředky jsou vyčerpané a prostě se ani na další pokus nějak necítím ☹ a jak píšeš zatím ho siho ještě schovám....Horváth mi ještě říkal že jaká je to zátěž pro tělo,když je na vině chlap a ten si ho jenom "to" 🤐
ách jó je to boj 😒

lucciano
26. bře 2010

Rendi, tak to mě fakt moc mrzí - ach jo, to je boj!!!

Teď jsem si volala na kopec, tak oplodnili nám a zamrazili 16 vajíček, nevím, jestli je to dobré nebo ne. Spíš mám strach, až je budou dokultivovávat, aby nám vůbec něco zůstalo. Aby člověk pořád na něco myslel a něčeho se obával ☹

Fiali, Tě teda obdivuju, žes s OHSS zvládla chodit do práce, to muselo být docela utrpení. Jde vidět, že jsi fakt statečná holka!!

fiallinka
26. bře 2010

Lucciano, to je úžasný počet, to tu fakt nikdo nemá 🙂.

rendas
26. bře 2010

Lucciano tak to je supeeeer 😉

silvie13
26. bře 2010

Ahoj holky, tak teprve teď jsem se trochu sebrala z toho dnešního šoku ☹ ☹ ☹ Ne jenom, že v noci manžel zvracel a měl průjem(fakt hrůza )chytil asi nějaký bacil, tak mě odebrali jenom 2 vajíčka!!!! Zítra si mám volat jestli se oplodnily a případně v neděli ET. Jsem z toho fakt špatná 😢 😢 😢

fiallinka
26. bře 2010

silvi, držím palce - když si vezmu, že my jsme jich teď měli dobrých jen šest a z toho krásně se vyvíjelo 5, tak to u tebe určitě může dopadnout dobře 🙂

lukr
26. bře 2010

Ahoj holky,Vy jste toho dnes naplkaly 😀 😀
Já jsem byla skoro celý den venku,tak teď postupně dočítám.
Rendas je mi to líto,ale neboj i Ty tenhle náš boj vyhraješ.Tělo si trochu odpočine a budeš bojovat dál.Však jsme všechny stejné. 🙂 🙂
Aja8:ještě před rokem jsem měla FSH vpořádku,letos v lednu před stimulací 11,8 a teď před stimulací 11,7,takže nic moc 🙂 Ale nejsu už nejmladší a tak nemůžu čekat zázraky 😀
Lucciano super,z takového počtu musí něco vydržet 😎
Silvie,musíš věřit,že se jim to povede,držím moc pěsti. 🙂 🙂 Všechny víme,jak je to čekání těžké a jaké máme obavy.

ivus16
26. bře 2010

Ahoj, rendas: já jsem byla objednaná na 8h ráno jen na kontrolu jestli se mě něco vytvořilo, tak po 7 denní stimulaci clostíkem a jedné injekci se mě udělali 2 folikuli a ještě pár malých, ale ty dva jsou prý velké, ve středu jdu na punkci aspon těch dvou a uvidím jestli budou vajíčka. nabalila jsem si kabelu injekci a pokračuju v píchání do břicha dál, už teď mám na jedné straně kráásnou modřinu. 😉

silvie13
27. bře 2010

Ahoj holky , tak jsem si volala na kopec a z těch 2 vajíček se oplodnily obě dvě 🙂 🙂 🙂 . A zítra mi je budou vracet, prý jim bude u mě líp než v plastové misce 😀 😀 .Tak snad ví co dělají. Mám hned lepší náladu než včera.

fiallinka
27. bře 2010

Silvi, tak vidíš, dyť to je super výsledek - a je to opravdu tak, když je jich málo, vkládají je už brzo a pro tebe to má přinejmenším jeden pozitivní dopad - ušetříš hodně peněz za prodlouženou kultivaci 😉

lilisa
27. bře 2010

ahoj holky, hlásím se po delší době. začínám stimulkovat od května. jen by mě zajímalo kdo chodíte k dr Slovákové, co jste měli za hormony na krátký protokol. A jak vám po nich bylo?

lukr
27. bře 2010

Silvi,moc dobrá zpráva,ať se jim u Tebe líbí. 🙂 🙂 🙂

silvie13
27. bře 2010

holky moooooc děkuju a zase se ozvu 😉 😉

aja8
27. bře 2010

Silvi, tak to je super zprávička.. 🙂

aja8
27. bře 2010

Holky, ještě jsem se vás chtěla zeptat, jestli jste měly nějaké problémy při stimulaci?..ve čtvrtek jsem si začala píchat ten Purogen a od pátku je mi blbě od žaludku, pořád na zvracení a mám i průjem..ach jo..u mě nemůže probíhat nic normálně..a to si mám od úterý začít píchat cosi i do stehna..já se picnu.. ☹

fiallinka
27. bře 2010

ajo, na to pozor, on se takhle může projevovat i ten hyperstimulační syndrom, sice je to na něj dost brzo, ale nepodceň to, radši na kopec zavolej... mám pocit, že máš dost vysoké dávky, tak pozor..

lilisa
28. bře 2010

holky a ke komu chodíte? no já se taky bojím OHHS...