CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

sarri
2. zář 2009

Já když jsem si volala, že chceme vyšetřit, tak mi řekli ceny, kolik zaplatím, když doporučení nemám - konkrétně chtěli penízky za spermiogram...ale už je to taky nějaký pátek

sarri
2. zář 2009

ááááááááááá, právě proběhla zkouška sirén - už jenom 2 zkoušky sirén do porodu 😀 😀 😀

Když si tu dobu člověk převede na zkoušky sirén, tak se zdá být chvilička 🙂

kaces
2. zář 2009

Ahojky Rendy,manžel byl hnedkaj proti dárcovství spermií a to je měl on v pořádku jen to prostě pořád nešlo tak nám Horvát navrhl dárcovství vajíček a spermií,nechala sem si od něj poradit a říkal že máme zkusit spermie.pak sem to doma všechno vysvětlila a když by nesouhlasil tak dr.nabídl at manžela dovedu,že mu to vysvětlí.A tak mě řekl,že at udělám co chcu já.Tak sem sa s dr.domluvila a šli sme na dárcovství akorát tam pak musíš mět ověřené podpisy na matrice,když vzolíš dárcovství.Nakonec sem riskla a nechala si zavést jedno nejlepší od dárce a jedno nej.od manžela a vidíš ted čekáme dvojčátka.A můžu ti Rudy říct ,že doma nepadne ani jedno slovo že to jedno není manželovo má je rád obě,na dárcovství sme zapoměli a basta.Prcci jsou naše a hotovo.A pokud nebudeš chtít vědět čí ti dají tak jim to řekneš a budeš klidnější.Rendy já bych se toho nebála,nechej chvilličku manželovi na to aby to skousl. 🙂

fiallinka
2. zář 2009

pajka: ahoj, já jsem to s mým gynekologem konzultovala, ale taky jsem se objednala sama, bez doporučení a bylo to ok..
rendas: no, mne překvapuje, jak často toho dárce navrhují...ono je s dárcem větší pravděpodobnost už proto, že tělo nemůže mít vytvořené proti spermii protilátky jak to někdy bývá u stálých partnerů, nicméně fakt si myslím, že to musíte mít hodně dobře rozmyšleno. Tobě jako matce to bude asi úplně šumafuk, ale u partnera bych chtěla mít jistotu, že to tak opravdu chce.

pajka00
2. zář 2009

díky holky za rady..zavolám tam a uvidíme. Byli jsme u léčitele a řekl mi,že mám výbornou imunitu /v tomto případě bohužel/ a jeho spermie zabíjím. Neumím si představit, že by otec nebyl on, ale někdo cizí. A on určitě taky ne. Já už děti mám.....ale on ne a tak určitě chce mít svoje. Jasně, to chce každý chlap...ale nevím, jak by se na to tvářil, kdyby nám nabídli cizí sperma....chlapi jsou na to sakra ješitní...to spíš ženská daleko líp zvládne. Kaces to moc gratuluju, že se to tak povedlo. A to ti dělali IVF nebo jen něco jednoduššího?

lucciano
2. zář 2009

Čaute holky, chci se zeptat. Když půjdu v pátek na tu krev po ET, musím být na lačno? Mám tam být totiž až v 10:30 hod., tak nevím, jestli bych to vydržela. Díky za odpověď

rendas
2. zář 2009

Ahojky holky,
Kaces díky moc je to fakt těžké rozhodování.taky mi to tak řekl že by zavedli dvě jedno manžovo a jedno dárcovo a že to lepší embryjko podpoří to slabší atd....já jsem si nechávala zavést jen jedno.dvojčat se trochu bojím-mám nadváhu,tak by to asi byla velká zátěž ☹ no manžovi jsem to večer řekla,no pocity smíšené-prvně že je mu to jedno,pak že by to psychicky nedal a že jestli si nechcu najít někoho jínýho.....pak jsme se o tom nebavili... 😢
ale zkusíme kontrolní spermiogram,jestli se aspon trochu nezlepšil.ted se prý bere krev i chlapům,tak tam stejně musí jet..
dnes ráno jsem začla s gonalem..
jo holky a víte co mě taky štve-že se stejně bude vykládat že děti nemůžu mít já,nikdo neřekne že chlap...ach jo...no jo jenže když člověk žije na vesnici.....
tak zatím papa

maendy
2. zář 2009

Já platila taky spermiogram 150 kc je za pusu.Jednou jsme byli v brne a tam chtěli 600!
Pajko já moc léčitelům nevěřím,taky jsme dělali kde co.Neboj tam vám vše nejdříve vysvětlí,pak vám vezmou oběma krev na různé testy,to se neplatí a pak jedete na spermiogram a pro výsledky a ortel co s váma udělají.Nikdo tě do ničeho nutit nebude.Oni vždy volí to míň náročné na tvoje tělo.

Tak na kontrole nic moc.protože mám dělohu rvf(zakloněnou),šel bobánek málo vidět,ale srdíčko tluče!
Pan doktor říkal že bude tak o 3 dny menší než podle menzes.Tak za týden znova na UZV a chce az pak založit těhu knížečku.Tak jsem z toho malinko smutná.A Utroš mi chce protáhnout až do 12 tt.

monas007
2. zář 2009

ahojki všechny, jsem sedmý den po ET a nějak nám to čekání nedalo a už včera jsme zkusili první testík 😉 byla tam i jedna slabounká čárečka, tak snad je to dobré znamení 😀 dneska jsme zkoušeli další a taky tam byla!! zdálo se mi to brzy na testování, a taky jsem nechtěla být zklamaná, když na kontrolu jdeme až 9.9 😀 ale snad to potvrdí i příští týden z krve 🙂

sarri
2. zář 2009

lucciano, klidně se na nejez, na hladinu hcg v krvi to nemá žádný vliv

maendy, to je super, že srdíčko tluče

kaces
2. zář 2009

Maendy já sem měla taky utroš až do konce 12týdne takže je to v poho.
Rendas uvidíš jak se doma shodnete u nás sme to taky delší dobu řešily a naposlední chvílu sme se rozhodly.
Holky já sem na mrtvici v moči mi našli bakterie,takže valím příští týden k urologovi.A už víc jak týden mě svědí celé tělo tak sem zašla k obvodní doktorce nevěděla co mi dat,večer to svědí čím dál víc,tak volala známej na gyndu a prej nějaký lék je tak zítra musím na jaterní testy a snad mě ty léky předepíše,jinak se uškrábu,je to šílený.
Monas musíš pěkně odpočívat a věřit, 🙂

monas007
2. zář 2009

kaces moc děkuji!! když jsem šla na odběr oocytů tak jsem ležela na pokoji s baruškou!! je moc milá a mrzí mě, že si musela tolik vytrpět!! ale snad bude taky v pořádku!!

kaces
2. zář 2009

takže se holky znáte jo?to já sem po zavení měla teploty a nevěřila sem,že dokonce bude mít dva prcky.Uvidíš všecko bude dobré a budeš si užívat doma a chystat se na prcka 🙂

monas007
2. zář 2009

jasné, měly jsme jít i ve stejný den a hodinu na ET ale Barušce se to tak zkomplikovalo!!

fiallinka
2. zář 2009

mona: to vypadá nadějně 😉
pajka: já myslím, že se to povede i s vlastníma...
kaces: asi tě nepotěším, ale jestli budeš mít zhoršené jaterní testy, tak tě to bude svědit pořád a nepomůže skoro nic - já jsem to tak měla, svědilo to šíleně, ale já jsem to měla jen poslední čtyři týdny těhu... ono to není prdel, budou tě o dost víc sledovat, protože s dvojčatama je to vždycky horší, může to vyvolat až HELP syndrom...no nebudu to rozepisovat, ale radši to nepodceňuj a na tu gyndu radši běž ke svému doktorovi.

maendy
3. zář 2009

Ahojky.
Mona:Já po IUI měla taky slabounkou čárku,uvidíš že když si uděláš v sobotu jak zesílí 😉
Já si udělala uplnou řadu.
Dneska na mě padla nějaká špatná nálada.Mrzí mě že prcek nebyl tak dobře vidět.
je to u mě s tou zakloněnou dělohou horší,srdíčko tluče,ale viděla jsem ho jen pár sekund.snad to bude za týden lepší. ☹
Kaces neboj,my měli v amb taky těhotné s infekci mc.Jsou i ATB pro těhotné.To se přeléčí a bude vše OK. 😉

delfi07
3. zář 2009

Ahoj holky,
Monas, hodně štěstí! ať se čárka drží!!! 🙂
jinak taky máme utrogestan až do 12. týdne, asi je to fakt normální

maendy
3. zář 2009

Delfi co u tebe nového?

sarri
3. zář 2009

Tak mi včera ndalo to tvrdnutí břicha a jela jsem k Mudr. - chodím do 3. patra na Tomášově a výtah zatarasený, tak jsme museli budovou a to jsem teda valila oči, jak je to tam krásně opravené - dokonce kavárna tam bude - to je velmi rozumné, neb někdy to čekání a valení se na kafe až dolů do města a zase zpátky. Jenom doufám, že tam nebudou mít ceny jenom pro zahraniční klientelu 🙂
Jinak s břichem je to ok, neotvírám se, chce to klid a taky jsem dostala Duphaston a nějaký rozpustný hořčík.

Monas - gratuluju, neboj, čárka bude tloustnout - ta moje první byla téměř neviditelná a za 3 dny už byla stejná jako ta kontrolní

Kaces - úpřímnou soustrast s tím svěděním, mně se zas v těhotenství strašně vysušuje kůže, což taky svědí, ale když člověk maže a hodně pije, tak je to lepší

kaces
3. zář 2009

Ahojky fialinko dík za radu,tak sem dneska byla na těch jaterních testech mám je v pořádku.Obvodačka se radila s nějakou znmou gyndařkou tak mi po domluvě nasadily nějaký Legalon a3krát 1 tabletu a večer můžu půlku dithiadenu,tak sem zvědavá či to zabere.Ale u nás léky neměli tak si je musím vyzvednou až zítra jak je objednají.Prej je to pro těhotné nezávadné,tak uvidím akorát si je musím skoro celé zacálovat.

maendy
3. zář 2009

Po dithiadenu se ti bude do bře spát.
Hlavně že se problém řeší a co nového u tvých zlatíček?

maendy
3. zář 2009

Jo my jsme taky viděli tu kavárnu na tomášově.škoda že už ji neprubnem,i když třeba jak pojedem na 3D už bude premavat 🙂Nebo při dalším bobkovi. Je jí tam potřeba.

kaces
3. zář 2009

Tak mě to teda nedalo a volala sem si svojem doktorovi,ten řekl že to nemám papat at zkusím Zodac že ten má prublý.Že ty léky co mě dala mě stejně nepomůžou když mám v pořádku jaterní testy.Tak u našich zlaíček je všecko v pohodě dneskaj sem neodolala a koupila jim každému ponožečky 🙂

fiallinka
3. zář 2009

kačes: super, to je moc dobře, že ok - no dithiaden jsem jedla taky, nic moc, ale aspoň jsem to svědění zaspala 🙂

milana7
4. zář 2009

HOlky, já už dnes 2.den špiním, úplné MS to ještě není, ale víkend před náma a já mám začít stimulovat na IVF, tak nevím, jestli jít na kopec nebo čekat až se fakt rozjedou měsíčky. ☹

maendy
4. zář 2009

ahoj Milo,já bych neváhala a jela.Me tehdy řekli,že každé začne menzes jinak,já taky špinila 2 dny a pak až 3 se rozjela.Tak jak jsem začala špinit zavolala jsem gtam a druhy den jela.Jinak ti přeju hodně štěstí at to vyjde 😉

delfi07
4. zář 2009

Ahojky,
Maendy, díky, no zatím to vypadá hezky. Ve středu na ultrazvuku už bylo vidět, jak tluče srdíčko 😵 😵 😵 každopádně už se s náma pěkně rozloučili a poslali k normálnímu doktorovi, tak tam zajdu příští týden a už snad dostanu i tu průkazku 🙂 . termín bychom mohli mít ke konci dubna
Lucianko, co nového, jak ti dopadly testy?
Mili, hodně štěstí! Kaces, opatruj se

maendy
4. zář 2009

Tak to je super Delfi,já když to viděla odpovídala jsem při tom uzv panu doktorovi jen hmmmm,hmmmm.Prostě jsem stratila řeč 🙂
Já byla už taky u svého gyn,jsme trošku menší než podle tabulek,ale to bude asi tím že se to počítá podle posl MS ale já mám ovu až kolem 19 DC.IUI proběhlo taky až 17 DC,tak se nedivím.
Dneska jsem si na radu koupila gravimilk,je to dobré a miminku to má jen dělat dobře.Tak uvidím za týden na kontrole.
Kaces jak ti je?Doufam že už lépe.
Milo byla jsi na kopci?

monas007
4. zář 2009

ahojki holky, dneska jsem dělala další test a jak psala SARRI tak je // opravdu čitelnější 🙂 jsem šťastná tak už jen vydržet do středy než bude kontrola na kopci 😀 a pan doktor to potvrdí 🙂

maendy
4. zář 2009

Ahoj mani,no to je super,neříkala jsem to.
Moje čárka taky sílila každý den víc a víc,pořád jsem se na ně chodila dívat,dokonce je mám schované 😀