Cysty na vaječníku, zadařilo se při 1. IVF?

andrevo
21. črc 2015

Ahoj holky, mám dvě cysty na levém vaječníku, měla bych jít v září na stimulaci a v říjnu pak na IVF. Měla jste některá stejné problémy a zadařilo se napoprvé? Vím, že se to zadařit nemusí, ale ráda bych věděla více jestli ty cysty tomu vadí nebo nevadí. Moc děkuji

l.u.c.i.e
22. črc 2015

Mě těsně před 1. IVF nasadili antikoncepci, aby cysta praskla a stalo se, pak jsem začala se stimulací a IVf se podařilo. Mám krásného kloučka.

kvetinka84
3. srp 2015

Já mám endometriózu a cysty na vaječníku se mi dělají často. Ale pokaždé před stimulací jsem musela jít na laparoskopii abych byla bez cyst, dr. mi řekl, že cysty ochromí ten vaječník a on pak nebude reagovat na stimulaci a nebudu na něm mít vajíčka. Bylo to drsný, ale stálo to za to, ze 3IVF mám 2 krásné děti

olasek
4. srp 2015

Taky vás podpořím. Mojí kamarádce se také stále tvoří cysta na vaječníku. Musela jít před stimulací na odsátí cysty ( dělalo se vaginálně). Na 1.IVF se povedla holčička 🙂

sodovka2010
26. kvě 2017

dobrý den mám cysty na obou vaječnících a mám jit na operaci ale taky mám jít na ivf .. chtěla jsem se zeptat jak dlouho trvá rekonvallescence po operaci abych mohla jít na ivf