Dárce spermií. Ano nebo ne?

29. pro 2022

Zdravím všechny ☺️

Přítel má azoospermii a genetika dopadla špatně. Nevytváří se mu spermie. Byl to pro nás šok ještě takhle na svátky. 🥺 Máme možnost jít na rozříznutí varlat a zkusit nějaké najít (to nám Mudr nedoporučuje ) a nebo dárce spermií. Přítel se s tím nemůže smířit že nebude mít vlastní děti. 😓 Omlouvám se že nepíšu přesný název moc se v tom nevyznám 🙈 A teď k dotazům. Máte prosím nějaké zkušenosti? Smířil se s tím přítel a šli jste na dárce a jak se přítel dále choval? A jaké jsou prosím ceny s dárcem spermií?

A jaká je cena za rozříznutí varlat prosím? Chtěli by jsme to zkusit 🙏🏼 chápu že ceny jsou různé, ale jen pro představu ať víme na co se připravit. (Doufám že chápete můj dotaz, neznám přesný název)

Všem děkuji za odpovědi a přeji hodně štěstí všem snažilkám 🍀

A omlouvám se za anonymní psaníčko nechceme aby to někdo věděl. Děkuji za pochopení

wladimira
29. pro 2022

Zde by mohla poradit @ivetka1986

chaira
29. pro 2022

Pro nás jediná možnost, operace bez úspěchu, cena před 9 lety cca 40tis. Pokud budeš chtít více info, napiš do zprávy.

katule1990
30. pro 2022

Sice moc neporadim, jen male povzbuzeni. Kamaradky manzel ma azoospermii, byl na te operaci a maji dve zdrave vlastni deti, obe na prvni pokus vlozeni. Ale nevim, jak vazny je u vas problem s genetikou.

uzivatelkapetra
30. pro 2022

https://www.andrologickaklinika.cz/MESA-TESE.html
Já být tvým mužem tak bych do toho šla, když je šance na vlastní, tak se dle mě má zkusit vše.
Nebo zkuste s jeho výsledky zajít i za jiným dr ať máte více názorů.

ivetka1986
31. pro 2022

Dobrý den mi se tuhle zprávu dozvěděli před 4 lety a byli jsme v Praze na M/T mikroodber spermií platili jsme 20 tisíc jelikož se nemrazilo a teď za dárce spermatu v gennetu platíme 3 tisíce 💪 pokud máš více otázek napiš ❤️

squezy
1. led 2023

Taky nevím, ke komu chodíte a detaily, sama nejsem expert, ale možná bych poradila to ještě konzultovat s panem doktorem Zamecnikem. Je v pražském Iscare, pres pindoury a spermie dost profik :D :D Treba by vam dal ještě další pohled na věc. Byl i v show Jana Krause, mrkněte, je navíc i docela vtipnej 🙂

autor
1. led 2023

@chaira napsala jsem zprávu... Děkuji ♥️

95newmommy2020
3. led 2023

Můj manžel sypal steroidy, dlouho to vypadalo, ze to nepůjde. Nakonec nám pomohla inseminace, ale bych ochotný jít do dárce.

bertik20
4. led 2023

No ex v den ivf měl spatný odběr, tak se daly od dárce. Ikdyž vše odsouhlasil a vypadalo to, že ok, tak za pár let to začal vytahovat. On je ale psychicky labilní, na jedné straně vykřikoval,že nejsou jeho 🤦🤦🤦 na druhé straně ale dělal po rozvodu peklo, že chce zvýšený počet návštěv u něj.... Každý to vnímá jinak. Mě by bylo jedno, kdyby byly darované vajíčka či embrya, hlavně abychom měli děti

zuzana1235
31. črc 2023

Ahoj, manžel má taky azoospermii, kdyby jsi chtěla napiš do zprávy.

hanka_12345
31. črc 2023

@bertik20 mozna tim zes je odnosila tak mas proste pocit ze jsou deti tvé. On bohuzel ten pocit mit nemuze. Nezastavam se ho, to ze to vytahuje je fakt neprijemny a.mimo po letech ale zkus se na to podivat i takto