Darovaná embrya. Máte zkušenosti?

andreanovosadova
22. únor 2011

Ahoj, jelikož jsem tu nenašla diskusi na toto téma, ale pouze na téma darovaných vajíček, tak ho zakládám. Uvažujeme s manželem, že půjdeme do darovaných embryí z důvodů genetické chyby u našich embryí ze kterých jsem nikdy nedosáhla těhotenství ani po mnoha IVF. Zajímalo by mne, pokud tu někdo je kdo absolvoval KET s darovanými embryi jaké má zkušenosti. Ráda bych se dozvěděla více kolem problematiky darovaných embryí, úspěšnost otěhotnění z darovaných embryí, zda jste měli čersvé nebo zamražené embrya atd.

katty77
20. zář 2017

@verca35 jej, já to nemyslela tak, že bys měla být v přechodu, jsem stejně stará jako ty a taky nejsem 🙂 jen jsem to dávala pro příklad, na těhu z vlastních vajíček už je pro nás asi pozdě, ale z DE mi Mudr říkal, že máme čas, právě proto, že co k udržení těhu potřebuješ, to ti "dodají" v lécích...
Já jsem si vyšetření, co mi sami nenabídli, vyžádala, jsem všude pátrala, co ještě pro úspěch udělat a narážela jsem na další a další vyšetření, takže třeba na 4 i 5 IVF už jsem věděla, že není nic, co bych nepostoupila (a vše bez nálezu i u manžela), u 4 IVF se chytla obě embrya, ale pak to stejně vzdala.. 5 bylo už k ničemu...

Já už jen čekám na ms, hned druhý den cyklu začnu brát estrofem a prednison, a pak jak mi to podle utz napočítají, půjdu na transfer, počítám někdy kolem 10.-15. říjen.

Jj, rozdíl ceny je veliký a DE na prý na DE taky super výsledky, tak uvidíme... 😉

klokanka73
20. zář 2017

@verca35 děkuji, už se na ni tesime.Jinak DE jsou od anonymních dárců geneticky testovaných tak má jen stejnou krevní skupinu O+. Tak bude překvapení. Prý ale určitě nebude jiné rasy, a je fakt že geny se dědí obgenerace tak mame v rodině i blond i tmavé vlasy a oči to samé. Nějakou podobu si určitě najdeme a nám vůbec nepřijde že není naše vlastní. Vůbec si na to nevzpomeneme. Já ji vlastně nosim, cítím jak kope, tak pro mě to nějak žádný rozdíl není.

katty77
20. zář 2017

@klokanka73 jj, ta případná podoba je do finále fakt jedno, musí to být úžasný - cítit, jak ti holčička roste, moc ti to přeju a pevně věřím, že se tady dočkáme všechny 😀😊😊😊

verca35
21. zář 2017

@klokanka73 s tou podobou máš úplnou pravdu, taky neřeším jak bude prcek vypadat hlavně, že bude 😉 jsem ráda, že jsem vás tu našla a vidím, že i DE jsou úspěšná, moc všem držím palečky a doufám, že brzy tu budeme řešit i jiné radosti 😘

uzovka68
21. zář 2017

@klokanka73 tak dneska my doktorka napsala ze mam autoimunitni problebatykou je patologicke srazlivost krve proto az tet pudu na dalsi pokus si budu muset pichat injekci fraxiparine znate to

verca35
21. zář 2017

@uzovka68 ano znám, mám taky problém s krví a musela jsem si ho píchat při ivf, nic hrozného to není, ale jsou dvě varianty, clexane a fraxiparin, ale jedno z toho má hrozně blbý jehly, ale nepamatuju si jakej to byl, jsou tupé tak se na to zeptej abys dostala ty lepší.

uzovka68
21. zář 2017

@verca35 dekuju za odpovet a pomohlo to ja jdu na darcovstvi poprve seto neuchytlo tak my tekli zemy musi nadadit injekce

verca35
22. zář 2017

mě to nepomohlo, ale já taky nejsem normální případ, já mám problém s imunitou takže tohle byl jen bonus, ale jestli je to u tebe jedinej problém tak to určitě pomůže, vím, že v těhotenství tenhle defekt krve může být problém takže věř tomu 😉

missuttka
23. zář 2017

Tak hotovo holky,mam tam dve a ted odpocinek a cekat 🙂

verca35
23. zář 2017

@missuttka
jé tak hezky odpočívej a rozmazluj sebe i prcky nějakým dobrým papáníčkem 😉

katty77
23. zář 2017

@missuttka tak opatrně a ať se u tebe prďolkům líbí 🙂

missuttka
23. zář 2017

@katty77
@verca35 manzel nakoupil,uvaril - trochu jsem musela asistovat,ale zvladl to a ja se snazim odpocivat 🙂 dekuji

katty77
25. zář 2017

@missuttka Super, tak to je fajn, že se manžel stará 🙂 já už tento týden konečně začnu s práškama...až budou dávat mě dvě DE, ty už budeš mít jasno, trošku závidím, to čekání po transferu je šílený... 🙂

missuttka
25. zář 2017

@katty77 rekli mi 3dny klidovy rezim,tak to dodrzuji a pak zacnu fungovat. Lehce me poboliva brisko,tak uvidime co se tam vyklube 😀 je to dlouhe,jsem workoholik a nic nedelani mi nejde 😀 😀

katty77
25. zář 2017

@missuttka jen ať tě pobolívá, ať se prďolky pořádně zavrtají 🙂

Je to vždycky strašně dlouhé, ale to ono asi celé těhotenství, pořád se asi něčeho obáváš...

missuttka
25. zář 2017

@katty77 tak uz se taky tesis vid?

katty77
25. zář 2017

@missuttka to jo, moc, na druhou stranu děsnej strach, že to dopadne jako obvykle... buď jedna čárka, nebo dvě, pak radost a pak obří zklamání... ale já těm DE děsně věřím 🙂

katty77
26. zář 2017

@missuttka A kdy budeš testovat? nebo vydržíš netestovat?

missuttka
26. zář 2017

@katty77 no to nevydrzim 😀 asi nedele,to bude 8den.. porad googlim infa z nudy a jsou holky,co meli 5 den uz ducha,ale to mi prijde brzo

katty77
26. zář 2017

@missuttka tak nemáš pregnyl nebo něco, co by ti mohlo dělat falešnýho ducha, tak to klíďo zkoušej, já bych taky zvědavostí nevydržela 😂

missuttka
26. zář 2017

@katty77 uvidime 😝

katty77
27. zář 2017

Tak holky, dnes konečně 1DC, od zítřka začnu zobat. Za jak dlouho @missuttka byl u tebe transfer od 1DC?

missuttka
27. zář 2017

@katty77 tak vis ze ja mam vse jinak 😀 24.8 jsem mela injekci,takze to jde pocitat jako prvni den ms a 23.9 vklad,takze za mesic. Ale jak rikam,u me je to jine. Zadna ms,zadna ovulace,takze se jen cekalo az mi naroste sliznice

misutka30
27. zář 2017

@missuttka Ahoj Mišutko, přeju hodně štěstí!! Jak se cítíš po transferu? A jak trávíš volné dny? Já se na to období čekání sice už těším, ale vím, že pak to je vždy na nervy, protože přemýšlím, jestli tohle můžu dělat a tohle... 14 dní je dlouhá doba🙂

missuttka
27. zář 2017

@misutka30 dekuji,tak 3 dny jsem prolezela dle pokynu z Car a ted uz funguji. Mam dovcu,tak jsem doma,ale uz chodim i na prochazky. Od vkladu me poboliva brisko,dneska trochu citim prsa,jinak vse ok 🙂 uvidime,bojim se zklamani.. o vikendu testnu. Je pravda,ze je clovek na sebe opatrnej

missuttka
27. zář 2017

Dnes 4 dny od Ket. Takze vcera jsem si rikala,ze me poboliva jen brisko a nic vic,a dneska zacla bolet prsa,nafoukly pupik,litam vic na malou a neco se deje. Ted ale co, bud se mi tam neco klube 😀 nebo telo uz je prepraskovany a nebo se to chysta na ms

misutka30
28. zář 2017

@missuttka jee,to zni pozitivne☺ tak mas pocit,ze je to tentokrat jine?obdivuju te,ze budes testovat. Ja se vzdy bojim a nechavam to na posledni chvili...

missuttka
28. zář 2017

@misutka30 ja nikdy tehotna nebyla a je to 1. KET takze to nemam s cim porovnat 🙂 tak uvidime 😉

katty77
28. zář 2017

Nejhorší je, že tyhle příznaky můžou fakt znamenat cokoli. Já jednou měla taky pobolívání břicha, prsou a byly //, pak po dalším transferu totéž a sněhobílo... Ale důležitý je, že to neznačí nic špatnýho. Budu napjatá na tvoje testování, držím palce, snad tam dušinka bude, dej nám hned vědět! 🙂

misutka30
29. zář 2017

S těmi příznaky je to fakt dvousečné... mě se dokonce po prvním transferu dělalo po ránu špatně...a nic...prostě psychika dělá hodně... holky, musíme věřit, že s darovanými se šance zvyšují a bude to úspěšné!