Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

darazv
6. únor 2012

ahoj holky tak ako dopadla krv?kolko máte hcg?

darazv
6. únor 2012

Moj dnešní testík a zaroven posledny,nech už je zajtra a viem hladinu hcg

mufinka26
6. únor 2012

@darazv ahojky gratuluji kočko, tak ses taky dočkala 😉 Omlouvám se, že vám sem lezu 😉

darazv
6. únor 2012

@mufinka26 dakujem ale nejdem sa ešte moc radovat ,,stále je tam strach že budem mat nizke hcg ☹

mufinka26
6. únor 2012

@darazv neboj se, ikdyž tvůj strach znám, taky sem ho měla, kolkátý den jsi, to vypadá moc dobře, když ti to ukázal clearblue digital 😉

go
6. únor 2012

@darazv velka gratulace 🙂

darazv
6. únor 2012

@mufinka26 robila som si ho teraz a som 13den iný test okrem tohto som už ani nemala 🙂 no uvidim čo mi zajtra povedia vobec ani neviem aká je idealna hranica hcg z krvi 😒

darazv
6. únor 2012

@go dakujem ale zatial potichučky 😉

go
6. únor 2012

@darazv 🙂 , ale testik vypada uzasne 🙂

darazv
6. únor 2012

@go to hej ale stach tam stále je 🙂 kde sú holky nemali ist dnes dve na krv?a ty sa ako citiš ty to máš ešte len čerstvé však?mne nič nieje akurat že ma bolia prsia a mám ich dáke velke a prekrvené 😒

mufinka26
6. únor 2012

@darazv na 13.den máš krásnej testík, ničeho se neboj, určitě je vše OK 😉

darazv
6. únor 2012

@mufinka26 dakujem zajtra na obed budem vediet aj hladinu hcg tak dám vediet jak som dopadla 😉 inač taká otazka tiež si mala tak velke a prekrvené prsia neviem ako to mam vysvetlit mám tam také červene pruhy 😝

go
6. únor 2012

@darazv pravda, holky maji dnes krev, moc na ne myslim. Chapu, ze mas obavu, ted nas vsechny ceka stale obdobi obav 😒 . Ja jsem byla na transferu treba, stale me boli v pravo dole, ale to uz od punkce. Nevim co to je, ale doktor rikal, ze je vse jak ma byt, tak nevim☹. Bojim se i jit na WC, ale uz me nebavi lezet ☹

darazv
6. únor 2012

@go no to ta chapem ale tie prvé aspon tri dni odpočívaj a potom už kludne rob čo chceš len nedvíhaj tažké veci ale to asi vieš 🙂 no je to dost na psychiku tento kolotoč ja mám už za sebou 4 transfer a do dalšieho ivf by som už ani nechcela ist,,vyčerpava to a aj finančne ☹ je to nespravodlive ako musime bojovat a ešte platit aby sme boli vytužene maminy,,,nemam prehlad to je tvoj prvy ET?držim palčeky aby sa mimiskovia riadne zavrtali 😀

go
6. únor 2012

@darazv jsem na tom stejne, je to me 4 IVF 😒

mufinka26
6. únor 2012

@darazv to sem neměla, až ted později 😉

leagux
6. únor 2012

@go Tak drzím moc palce, aby to vyslo 🙂

leagux
6. únor 2012

@reni0602 držím palce, aby vše dobře dopadlo 🙂

darazv
6. únor 2012

@go preboha to nie zle si ma pochopila tak klobuk dole ja mam len prve ivf za sebou jeden et a tri kety 😒 mala som vela vajičok 42 tak ostalo na kety aspon,,,

go
6. únor 2012

@darazv aha, tak to ja mam nyni 4 IVF, komplet. Tolik vajicek, nemela jsi HSS?

go
6. únor 2012

@leagux moc, moc dekuji 🙂

darazv
6. únor 2012

@go no to bol aj dr prekvapeny mala som mierny HSS bolesti cca dva dni a potom klud ale vodu som v tele nemala chvalabohu,,4ivf si platila asi už zo svojho však a maš aj zasobičky mrazačku?

go
6. únor 2012

@darazv poprve jsem take mela HSS a docela komplikace, tak uz si ted doktori davaji pozor a davaji me vzdy mensi davky leku. Bohuzel pak uz mrazacci nejsou 😒 . Presne tak , tentokrat jsme samoplatci 😒

darazv
6. únor 2012

@go fuuu tak to vás muselo hodne stat penazi 😖 no ale určite to vyjde a tie prachy budu stát za to 🙂 a tebe sa ani raz neujali mimiskovia?a kedy budeš testíkovat?držím palčeky

go
6. únor 2012

@darazv prvni dva pokusy ani nepocitam, bylo to s prvnim partnerem pred 11 lety. On moc chtel mimi a ja k tomu pristupovala dost sportovne.
S manzelem jsem mela prvni IVF minuly rok a ted jsem v procesu druheho. Penez to stoji opravdu hodne, nyni cca 70 000,-Kc, ale za mimi nelitujeme 🙂 .
Pri zadnem IVF jsem nemela dve carky na testu ☹
Testovat bych chtela cca na Valentyna, coz je asi 9 den 🙂

darazv
6. únor 2012

@go jééé to bude krasny valentyn 🙂 a aky máte problem?u Nás priatel má malo pohyblive rybičky 🙂

go
6. únor 2012

@darazv doufame, ze bude krasny 🙂 bojim se, ale zatim si to nepripoustim 🙂 . To je prave to, ze u nas neni zadny problem, jednou mel manzel horsi spermiogram, ale od te doby ma pry ukazkovy. Me doktor rika, ze jsem v naprostem poradku. Hrozne, vse OK a nedari se ☹

darazv
6. únor 2012

@go tak to je potom sila fakt,,,že žiadny problem a nie a nie otehotniet 😠 skušali ste vytaminy alebo gel?

go
6. únor 2012

@darazv i vitaminy , gel, vse. Pravda, ale je, ze jsem mela hodne stresujici praci a byla jsem v ni od rana do vecera. Do toho dodelavani domu, byl to opravdu rok stresu, mozna proto nic ☹ . Manzel si pral , abych z prace odesla, tak jsem to slibila a od ledna jsem doma. Stehovani probehlo pred Vanocema, tak to vypada, ze jsme konecne v klidu. Ted by se to mohlo uchytit a mimi by mohla zustat u me 🙂

go
6. únor 2012

@darazv ty chodis do prace nebo se setris a odpocivas? 😉