Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

darazv
6. únor 2012

@go no najvačšia sranda je že som kvoli ivf prisla o pracu beží mi vypovedna lehota 😒 ale s pracou nemam problem ale teraz som doma s tym odpočinkom to bolo prvé tri dni potom somk už fungovala normalne ja som taka neposedná 😉

go
6. únor 2012

@darazv ja jsem kvuli praci stale odklada mimi. Prace pro me byla vse, az jsem to prehanela. Ted vidim, ze jsem to mozna nejak zameskala. Mam stejny proble, vsichni okolo me stale tvrdi, ze jsem hyperaktivni. 🙂 . Lezeni je pro me za trest ☹ . Rekla jsem , ze to vydrzim 2-3dny a pak budu trochu fungovat. Pujdu se projit neco malo uvarim, mozna kino, divadlo, vecere,to me snad nemuze uskodit 🙂

jahodnice
6. únor 2012

@go
já jsem poctivě ležela 4 dny,dnes jsem 6.den po ketu a byla jsem v práci.

darazv
6. únor 2012

@go no to poznam mne tiež tvrdia že som neposedná 😀 a kde chodiš do caru?ja podoli praha mám to blizko autom sme tam za 15min 🙂

go
6. únor 2012

@jahodnice ahoj, a jak ti je? 🙂

reni0602
6. únor 2012

@darazv Moc gratuluji k testu 🙂

go
6. únor 2012

@darazv Ja do Pronatalu Praha.

jahodnice
6. únor 2012

@go
v sobotu jsem měla příšerné křeče v břiše a pocit jako na mrchu,dneska je mi dobře. Test zkusím ale až tak 10.den, tedy pokud mrcha nedorazí dřív

go
6. únor 2012

@jahodnice neboj, to se jen uhnizduje mimi 🙂 . taky se chystam testit 9, 10 den 🙂

reni0602
6. únor 2012

@jahodnice Já měla křeče jako na MS v neděli, dnes nic, ale nervózní jsem stejně tak i tak, nevím co je správně 🙂

darazv
6. únor 2012

@reni0602 dakujem 😉

reni0602
6. únor 2012

Já bych s testem chtěla vydržet až do 14.2., tzn. patnáctý den od ET, snad mi dřív nedorazí MS ☹

jahodnice
6. únor 2012

@go
doufám, že se mimi upelešilo(a).Dřív než 10.den testit nebudu, byla bych zbytečně zklamaná. 10.den mi vychází na pátek, tak snad budeme mít veselý víkend. Přinejhorším půjdeme v létě na další pokus, mám nárok ještě na dvě stimulace na pojišťovnu.

go
6. únor 2012

@jahodnice neboj, musis myslet pozitivne a budes mit 2 carky na testu. Take planuji, ze pokud se nezadari, hned za tri mesice do toho jdeme znovu. Bohuzel uz jsme samoplatci ☹

twininky
6. únor 2012

ahoj holky, dnes jsem byla na krvi, výsledky budu vědět až zítra...na UTZ byla vidět 4mm bublinka, a 16.2. jdu na UTZ, snad bude srdíčko 😉

jahodnice
6. únor 2012

@go
poprvně jsem to prožívala víc a nějak jsem si nepřipouštěla myšlenku, že by se to nemuselo podařit. Teď jsem už víc v pohodě a i se míň pozoruju.Minule jsem byla celých 14 dnů doma na nemocenské, teď jsem radši šla do práce. Nejsme zrovna milionáři a nemocenská je fakt síla...Navíc za mě musí v práci suplovat, nechají děti, ať si kreslí a po návratu to byla docela síla s dětmi dohnat zameškanou látku a donutit je, aby zase dodržovaly zajetý systém- úkoly,....

go
6. únor 2012

@twininky ahoj, uz jsem si rikala jak jsi dopadla 🙂 . Uzasne zpravy, gratuluji 🙂 . Kolikaty jsi dnes den po ET?

twininky
6. únor 2012

ste se tady pěkně rozjeli...... 😀 @go jak se cítíš???? mě dnes strašně bolí břicho, měla jsem hnusnej sen a dnes nás i museli odtáhnout, zamrzla nám nafta, zrovna když sem jela do Prahy ..
dnes se mi zdálo že jsem byla na prohlídce ale v nějaké jiné nemocnici a že tam byla nějaká doktorka, která mi řekla že mi udělá vyšetření hadičkou, a že do mě napustí nějakou látku, aby si mě mohla lépe prohlídnout, jenže pak přišla sestra a vzala na mě valkuovou pumpu a malou fazolku schválně odsála ven, a šla to ukázat doktorce a že už ta fazolka měla i nožičky a ručičky, , probudila jsem se a bylo mě z toho úplně nanic....úplně se mi chtělo zvracet.... asen pokračoval , že sem šla do práce a řekli mi že už jsem tam skončila....fůůůůůjjj.
A teď něco z Reality:
No a dnes jsem jela na vyšetření do Prahy a museli nás odtáhnout k benzině, protože nám zamrzla nafta, doufám, že vše špatné už sem si vybrala, a že zítra dostanu pozitivní zprávu z krve, kterou mi dnes nabírali... .

go
6. únor 2012

@jahodnice pravda je, ze je lepsi prijit na jine myslenky, at se pak moc nepozorujeme. Verim, ze je to tezka prace s detmi, ale na druhou stranu moc hezka a motivujici 🙂

twininky
6. únor 2012

@go dnes 16.tý....ale hrozně mě bolí břicho, taky jsem malinko špinila, může to být tím, že mi dělala Dr. UTZ? 😕

go
6. únor 2012

@twininky ty mas silene sny 😉 . Neboj mas mimiska, mimisky u seve . UTZ dopadlo skvela, tak se neni ceho bat, hlavne klidek at hezky roste, rostou 🙂 . Ja polehavam, spis posedavam, silene ☹ . V noci jsem skoro nespala, stale jsem se bala zda muzu spat na boku nebo ne, tak jsem se stale prevalovala ☹ . Stela mam silene nafoukle bricho, ale je me docela dobre 🙂

jahodnice
6. únor 2012

@twininky
špinění na začátku těhotenství je prý normální. Zavolej doktorce a raději se zeptej

go
6. únor 2012

@twininky dnes jsem dokonce cetla na nejakych strankach, ze do tretiho mesice muze byt spineni v terminu menzes normalni.
Take nam minuly tyden v jednom aute zamrzla nafta. Silene mrazy. Odkud si?

twininky
6. únor 2012

@go teĎ bydlíme ve Strakonicích 🙂 docela kus do Prahy..no nakonec jsem se tam dokodrcali... 🙂

twininky
6. únor 2012

@go já sem ten první týden se bála nějak pohnout, ze schodů jsem chodila hrozně pomalu a sedala si hrozně opatrně...bála jsem se zakašlat, kýchnout, atd...taky sem se bála ležet na boku, ale i tak jsem ležela...
mě dnes bolá celý břicho a vaječníky, jsem rozhozená z toho že jsme zůstali viset a taky trochu z toho, a malilinkato jsem trošinku že mám zatím jen 1 bublinku 😕 , snad se mi ještě jedna ukáže... 😅
a když ne budu ráda za jedno se zdravým srdíčkem...16.2. je za deste dní, to bude hrozně dlouhý... 🙂 , budem čekat spolu...ty zatím test a já na 1.UTZ.....musíme to nějak vydržet... 😉

go
6. únor 2012

@twininky tak to jo, mas to docela daleko. Ty mrazy jsou silene ☹

twininky
6. únor 2012

@jahodnice no jen tak malilinkato, teď zas dobré, snad to bylo tím UTZ... 😉 , ale člověka hned napadí ty nejhorší myšlenky

twininky
6. únor 2012

mMusim si vás tady přečíst...jste tady toho zplodili..tak ať sem v obraze.... 🙂

go
6. únor 2012

@twininky to jsou same nervy a cekani, ale to dame, stoji to za to🙂. Budeme vdecne i za jedno zdrave, krasne mimi 🙂

twininky
6. únor 2012

@go to si piš žejo, jedno a zdravé a donošené, sevřené v náručí... 🙂 no dálka to je, už takle jezdíme půl roku...ale snad to bude stát za to, ničeho nelituji....no to čekání bude teď hrozný....souhlasim.... ☹