Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

go
6. únor 2012

@twininky kamaradka take dojizdela z Jablonce na Nisou a nelituje, ma krasny parecek 🙂

twininky
6. únor 2012

@go neke..má dvojčátka jo???? tak to záááávidíííímmmm 🙂 😕

go
6. únor 2012

@twininky ma krasny, ale uz je jim 10let🙂

lokiska
autor
6. únor 2012

@darazv jééé bezva, krása 🙂

twininky
6. únor 2012

@go a to má po IVF??? tak to je skvělýýý, holky to bych chtěla také.. 🙂

twininky
6. únor 2012

@darazv to je známka těhu ty velké prsa... 😉

go
6. únor 2012

@twininky jasne po IVF, povedlo se to na druhy pokus. Poprve si nechala dat 4 kousky a podruhe ma dvojcatka ze 3 🙂

twininky
6. únor 2012

@go no ale mě by nikdo nedal ani 3 natož 4... 🙄

go
6. únor 2012

@twininky bylo to pred 11 lety, tenkrat se naopak vyjimecne davalo 1 nebo 2. Skoro vzdy min. 4. 🙂

jahodnice
6. únor 2012

i jedno embryo se ale v těle může pomnožit na jednovaječná dvojčata 🙂

go
6. únor 2012

@jahodnice to muze, take me na to doktor upozornoval🙂

twininky
6. únor 2012

@go ach jo....tak vidíš...nejdřív čekáš na //, pak zas na srdíčko, a pak budem čekat já nevim na co...no je to hrozně stresující 🙂

go
6. únor 2012

@twininky pravda, pak budeme cekat na sama vysetreni, tehotenstvi same neprijemne cekani, ale stoji to za to 🙂

twininky
6. únor 2012

@go ale jo čekání je hezký, jen kdyby mi někdo dopředu řekl, že všechno bude dobrý, tak budu čekat klidně 2 roky...jako slonice 😀

go
6. únor 2012

@twininky 😀 😀 , vedet vse predem, cekala bych s tebou 😀

twininky
6. únor 2012

@go dívej, to sem našla asi dva dny po pozitiv těhu testu, doufám v ty dvojčátka, a dala jsem jim růžové mašličky aby to byly holčičky 😀

go
6. únor 2012

@twininky jeee, to je fakt uzasny 🙂 . Ja chci take dve holcicky, moc, moc 🙂

twininky
6. únor 2012

@go já taky a strašně moc....tak aspoň jednu.... 🙂 no tak aspoň jednoho kluka no....prostě jedno mimi zdravé jak řípa... 🙂
já sem pověrčivá, tak mi to přišlo jako znamení...tak doufám že ten menší šlahounek je bublinka, která dneska nebyla ještě vidět 🙂

go
6. únor 2012

@twininky ja se bojim to rikat, ale opravdu moc si preji alespon jednu holcicku 🙂 . Pravda samo je, ze budu vdecna i za kluka. 🙂
Fakt to vypada jako znameni, take bych tomu verila. Skvele 🙂 🙂

twininky
6. únor 2012

@go no někdy na nadpřirozeno trochu věřím...ten týden před testem a v den testu se mi v noci sama pouštěla televize...vždycky se pustila a já jí šla vypnout, předtím se nezapla, dělalo to asi 4 dny, a od testu už se nezapla...to je divný co,,až to nahání strach 😕 😕

twininky
6. únor 2012

lokiska na nás už prdí... 😀 tady 🙂

go
6. únor 2012

@twininky jezis , nestras, to zni fakt divne. Bych mela divny pocit. hlavne, ze jsi objevila dve carky 😀

go
6. únor 2012

@twininky no , ja to rikala, ze me tu nechate samotnou zradkyne 😠

twininky
6. únor 2012

@go JÁ NE...já sem Ti to slíbila....ale jak budeš mít //, tak se přesouváš ju?? 😀

darazv
6. únor 2012

@twininky no ozaj čo je s nou nemala tiež dnes na krv?a tebe gratulujem a o kolkej maš volat zajtra ?

twininky
6. únor 2012

@go víš že mě ta kytky připomíná tu pohádku Třetí princ?? jak s těmi dvojčaty rostli koně psi a meče?? jestli se to povede, tak tu kytku rozesadím a pak jim jí dám 😀

twininky
6. únor 2012

@darazv až kolem 14.30 😉 hed sem písnu to je jasný... 😉

darazv
6. únor 2012

@lokiska dakujem 🙂 a ty si jak dopadla kde sa túlaš? 😉

go
6. únor 2012

@twininky jasne, uz se tam za vama moooc tesim 😀

go
6. únor 2012

@twininky to je krasny, ja chci taky takove poradne znameni 🙂