Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

twininky
6. únor 2012

@go já sem nad tím ani nepřemýšlela, a pak sem to objevila a nějak sem si to s tím spojila... 😉

go
6. únor 2012

asi budu smejdit po baraku, chci taky neco objevit 🙂

twininky
6. únor 2012

@go ne to právě nesmíš hledat, to tě musí praštit samo...já je našla náhodou... 😉
Dneska ráno krásně zpívali ptáčci...už se těším na jaro 😉

go
6. únor 2012

@twininky u nas mrzne az prasti, tak jsou i ptacci nekde schovany 😒
Zitra drzim pesti, at jsou vysledky, hodnoty na dvojcatka 🙂
jdu zkusit usnout, papa zitra

twininky
6. únor 2012

@go tak jo,,pěkné sny, papa 😉

lokiska
autor
7. únor 2012

Ahoj holky, já se zblázním, v noci jsem měla asi 15min. hrozné křeče, už jsem myslela že pojedeme do nemocnice, ale potom to zase úplně přestalo. Nevíte co to mohlo být? Bojím se strašně o mimi, ach jo 😢

lokiska
autor
7. únor 2012

@darazv Ahooj, na krev jdu až zítra, tak nic nevím :(

annie29
7. únor 2012

Holky me boli bricho jak prase od vecera. Vubec nechapu z ceho. Nejdriv to bylo jako na ms, pak cely bricho, pri kazdym pohnuti. Humus

darazv
7. únor 2012

Tak ako tak pozerám je nás viacej čo mali bolesti ja som mala tiež túto noc bolesti v brušku a sem tam v oblasti kříži :(

darazv
7. únor 2012

@lokiska aha ja som bola v tom že si mala rovnako jak twininky 🙂

darazv
7. únor 2012

@lokiska nebojkaj deloha pracuje rastie tak vtedy sú bežné bolesti ale ak by to malo byt nadalej a bolesti silne utekaj hned k dr.

go
7. únor 2012

Dobre rano, holky hlavu vzhuru, reklo se, ze se rodi v rijnu, tak vse dobre dopadne 🙂

twininky
7. únor 2012

krásné ráno děvčátka... 😉 🤐
souhlasim s go....🙂 já se dnes vyspala lépe než včera, ale ráno jsem měla křeče kolem žaludku, takže jak je to jinde než děloha, tak se bojím míň 🙂
Venku je dnes krráásně bílo....po jaru ani památky 🙄 😅

twininky
7. únor 2012

dnes budu volat k Dr. odpol. na to HCG, bojim, protože dokud nevim, pořád si můžu myslet, že tam jsou 2, ale jak mi řekne výsledek tak už to bude asi skoro jasný co?? 😕

go
7. únor 2012

@twininky hned musis dat vedet jak jsi dopadla, drzim pesti, palce 🙂 . Neboj, budeme mit dvojcatka, sice stirice, ale to neva 🙂

reni0602
7. únor 2012

@go Já chci taky rodit v říjnu 🙂 !!!!!!!!!!!!!!!

go
7. únor 2012

@reni0602 no ja taky a moc 😀

reni0602
7. únor 2012

@twininky držím palce, tak pak hnej vědět, potřebujeme slyšet nějaké pozitivní zprávy, mě pořád bolí břicho jako před MS, teď hlavně na levé straně, ach jo ...

twininky
7. únor 2012

@reni0602 no to je dobře, to jso příznaky těhu, mě bolelo taky hrozně na levo, bála jsem se aby to nebylo mimoděložní...ale někoho prý bolí nalevo a někoho zas napravo, je to tím jak se roztahuje děloha a prý každá žena má na jedné straně ty vazy tuhejší, tak proto jí tam bolí 😉 😉 a prsa tě bolej??

twininky
7. únor 2012

@go a jak se cítíš go?? už dnes 2 den po ET viď?? 😉

reni0602
7. únor 2012

@twininky Prsa mě bolej pořád, ale nevím jestli je to správně, protože mě poslední dobou před MS taky bolej prsa i v podbřišku.....

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
7. únor 2012

@reni0602 já myslim, že by to mohlo být dobré.... 🙂 hlavní 2 příznaky máš, tak zkus myslet, že jsou kvůli těhu a né před MS 😉 😉

go
7. únor 2012

@twininky citim se docela dobre 🙂 . Jen spatne spim, boli me v pravem podbrisku, ale to uz od odberu vajicek a prsa , to ani nemluvim. V kazdem pripade nic hrozneho, hrozne je jen to lezeni, sezeni ☹ . Do 14.30 to tu spolu vydrzime a hned das vedet pozitivni zpravicky 🙂 . Ju?

go
7. únor 2012

@twininky uzasny, na to se bohuzel divat nemohu, pak bych na to myslela jeste vice. Byla bych smutna, ze uz nemam dvojcatka doma ☹

twininky
7. únor 2012

@go nééé tak na to nekoukej, jen si to pusŤ, já na to taky nekoukala, jen se mi líbí ta hudba.... 😉 😉 je taková nežná... 🙂
Já budu taky smutná když nebudou 2, ale jestli bude jedno a vpořádku, tak bych asi měla být přešťastná, no jo člověk očekává..., je mi to jasný.......musíme to brát vše vždy z té lepší stránky....a vůbec...kdybych neměla dárkyni tak bych neměla ani to 😉 , tak takhle se na to musí 🙂

twininky
7. únor 2012

jdu vařit gulášovku a dělat pomazánku, možná taky upeču něco mýmu, aby měl radost, tak budu mít delší pauzy tady....ale ty nic ještě nedělej, jen odpočívej pěkně.... 😉

go
7. únor 2012

@twininky tak opatrne a hlavne pak dej vedet, vysledky krve. Dnes jeste nic delat nebudu, ale zitra uz bych neco malo chtela 🙂

twininky
7. únor 2012

@go ještě jsem si vzpomněla jak si včera psala že se bojíš hnout....já se úplně ze šeho nejvíc bála chodit na velkou 🙂 a bojím se i teď 🙂 , ale to je tím, že nemáme zkušenost, tak se bojíme všech takových věcí, který ostatní ženy ani nenapadnou 🙂

go
7. únor 2012

@twininky ja se bojim kazdeho pohybu a vlastne vseho, ale asi je to blbost 🙂