• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Embryotransfer 2012

12. července 2014 
ahoj holky, jak se mate? Doufam, ze se vsechny opatrujete, odpocivate a uzivate krasnou sobotu. Hlavne maminy loki a twini :slight_smile:
11. únor 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky neboj, spineni je opravdu caste, co jsem cetla. Nic neznamena, uvidis, ze tam jeste vykoukne jedno mimi, pamatuj na tve krasne znameni. :slight_smile:
Testy uz mam pripravene, ale nema to ani cenu. Vzdy 3 dny pred menzes mam silenou migrenu, prestane az zacnu krvacet. Bohuzel od vcera mam silenou migrenu, coz znamena, ze v pondeli cekam mrchu :frowning2:
11. únor 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky blby je, ze ja mam migrenu opravdu pravidelne tri dny pred menzes :frowning2: . Coz je divna nahoda, i kdyz datum nejak neladi, mam to dostat az cca 19, 20.2., v pondeli je jeste brzo :frowning2:
11. únor 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky moooc bych si prala byt s vama v trojlistku, holky spolubojovnice :slight_smile:
11. únor 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky testovani zitra budu brat sportovne, ale vis jak to je, moc to nejde :frowning2: . Jak je tobe, byla jsi venku?
11. únor 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky udelala jsi dobre, ze lezis a opatrujes mimiska. Nevim jak u vas, ale tady je silena zima a mraz. Ja sice byla venku , ale z auta do auta, jak rika manzel - jdeme na americkou vychazku. :slight_smile: . Cely den otravuji s tim, ze planuji co budeme delat, kdyz se nezadari :angry: . Neboj, budu tady s vama i tak, protoze hned jak to pujde cca za 2,3 mesice do toho jdu znova :slight_smile:
11. únor 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky super :slight_smile: :slight_smile: , tohle jsou reklamy uplne nejvic :grinning: fakt dobry :grinning:
11. únor 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky pokud je to stale spineni, je to pry normalni, neboj :slight_smile:
S utrousem jsem trochu vystrasena, mam predepsano jen 2-0-2, coz vy mate vice. Premyslim, zda to take nezvysit.
11. únor 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky ja asi zacnu brat 3-0-3, od dnesniho vecera. Myslim, ze tim uz nic nepokazime.
11. únor 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky mozna ano, ale nechtela jsem to davkovani menit uplne. Nevim, ale asi to u me nema cenu, zitra test a pak.....
11. únor 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky treba :unamused:
11. únor 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky dobre, pisnu rano :slight_smile: . Ty odpocivej a opatruj poklady :slight_smile:
11. únor 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky moc dekuji, budu se snazit at vam to nepokazim :slight_smile: . Krasne sny, doooobrou :slight_smile:
11. únor 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go Ty jo, já měla taky včera hroznou migrénu, nakonec jsem skončila nad záchodem. Dneska to pokračovalo, přes den to začalo být o něco lepší, teď to zase o trochu víc cítím. Na zítra ráno Ti držím palce - ať tam jsou!!! :wink:
11. únor 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyy dobre rano, je tam duch :grinning:
12. únor 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek