Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

twininky
13. únor 2012

@go únava je příznak jakbysmet.....no na clearu už určitě...abys nakonec nebyla překvapená jako já když sem našla 9 den po ET 2-3 týdny....to mě fakt překvapilo... 🙂
clear je hoodně citlivý, ještě víc než mama test...máš ho doma??

go
13. únor 2012

@twininky mam ho doma, koupil ho manzel a ja mu vynadala, ze je to nejaky nesmyslny test, ze chci mamatest🙂)

go
13. únor 2012

@jahodnice skoda, ale hlavu vzhuru. Vim co rikam, mam ted 4. IVF. Ted hlavna nabrat dalsi silu, uzivat si krasne chvilky, prochazky atd...a o prazdninach v plne sile opet bojovat. Moc drzim pesti. 🙂

twininky
13. únor 2012

@go být tebou jdu do něj, a to hned já ho dělala 2x....moc mě potěšil 🙂 jednou pro info a druhý sem vezla do CAR 😉

go
13. únor 2012

@twininky tak ja si ho udelam zitra 🙂 . Copak delas, odpocivas? 😉

twininky
13. únor 2012

@go ale jo tak střídavě..polehávám, pouštím psa vyčůrat a nakoupit..a pak zas na net, a polehávám 😀 hrozně se flákám 😀
No ale já doufám, že ty odpočíváš dnes maximálně...včera sis to nadělala 😉

go
13. únor 2012

@twininky ja dnes od te doby co odjel bracha sedim u tv a netu. Jsem opravdu silene unavena 😒

twininky
13. únor 2012

@go fajn, tak to tě chváli, a nejlépe by bylo si schrupnout...tělo si žádá odpočnek....vidíš únava je v těhu normální... 😉

twininky
13. únor 2012

@go no vrátila jsem se z gyndy, jela jsem okamžitě, protže jsem našla na toaleťáku krev, tak jsem se pěkně vyděsila....poslala mě zpátky, že prej je to vpořádku, nic mi k tomu neřekla, vzala si 30kč..a já jsem jela domů, takže vůbec nevim, jestli jí můžu věřit... ☹

twininky
13. únor 2012

jdu pryč, vypínám a jdu ležet...mějte se tady zatím...je mi z toho nanic.... ☹

go
13. únor 2012

@twininky odpocivej, lez a neboj. Urcite Dr. vi co rika 🙂

lokiska
autor
13. únor 2012

@twininky jejda twini nohy nahoru!!!

lokiska
autor
13. únor 2012

@go druhá čárka bezva, jen tak dále!!!! 🙂

twininky
13. únor 2012

@lokiska a to pomáhá??? ☹

lokiska
autor
13. únor 2012

@twininky no jasně , buď špalky pod postel a nebo si tak nějak nastel pod sebe ať máš nohy nahoře.

lokiska
autor
13. únor 2012

@twininky co říkala dr. žes jí změnila dávkování? brblala?

go
13. únor 2012

@lokiska kazdy den nervy , zda bude carka, siiiileny.
Jak se mas ty, mamino? 😉

twininky
13. únor 2012

@lokiska ale dyť já byla u tý řeznice co k ní chodim tady v St..jinak chodím ještě do CAR a ta je milionová, tý všechno řeknu od tý čekam opravdu pomoc....hlavně a´t to už neni horší...a ve čtvrtek mi určitě řekne víc...

@go no a váček je jeden, asi bude jen jedno, to neva hlavně ať je tam mimi... 😕

go
13. únor 2012

@twininky hlavne klidek, bude to v pohode. Musis byt v klidu, tak zadne zbytecne stresovani 😉

go
13. únor 2012

@lokiska jedno zdrave krasne mimi, co si vic prat 🙂

lokiska
autor
13. únor 2012

@twininky aha, no když je tam váček, tak je to ok? kdyby to bylo prázdné, tak to by bylo špatnéé ne? Zase jsem teď četla , že v tomto týdnu je špinění moooc časté.

go
13. únor 2012

holky vite jak se pak pocitaji tydny po IVF?

lokiska
autor
13. únor 2012

@go joo, já se bojím také jako hrom, zítra jdu na krev. prsa bolí a to mě jediné uklidňuje pořád 🙂 , jinak mě vůbec nic není a pořád jím, sem tam se objeví únava,ale zase přejde tak to je vše 🙂 bolí tě prsa také?

lokiska
autor
13. únor 2012

@go počítají se stejně jako kdyby to bylo normálně. Takže od prvního dne posledních kramulů 🙂

twininky
13. únor 2012

@lokiska no váček, ještě aby v něm pak něco bylo 😕 , a nepíšou z jakých důvodů se to špinění objevuje??

twininky
13. únor 2012

@go já nevím...já myslela že jsem dnes 5+5 a ta Dr m řekla 5+3 tak nevim...ale to mě netrápí 🙂

lokiska
autor
13. únor 2012

@twininky zkusím to najít

go
13. únor 2012

@lokiska taky se bojim☹Prsa me neboli, ale jsem silene unavena, stale jim, tedy spis zeru 🙂 . Jinak nic nepocituji, je me dobre.Hned zitra pisni vysledek krve, budu drzet pesti, uplne nejvic 🙂

go
13. únor 2012

@lokiska moc dekuji 🙂

lokiska
autor
13. únor 2012

@go joo děkuji 🙂 ale ona mi to řekne až ve středu ☹