• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Embryotransfer 2012

12. července 2014 
@gretta Gratuluji a moc držím palečky :slight_smile: Ať se fešákum u tebe mooc líbí :slight_smile:
14. únor 2012 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikohlava chodim do Pronatalu na Prahu 4. Jinak bydlim kousek za Pruhoniceme, teprve 2 mesice :slight_smile:
14. únor 2012 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahooj holky, teda to je tady dnes fičák co :slight_smile:, zase k nám někdo přibyl, to je dobře :slight_smile:Já jsem dnes krev nestihla, tak snad zítra. Prsa pořád bolí, Twini máš asi pravdu, ale víš co jsem si už prožila, to bylo hrozné, 5x takové trápení.......
s Utroušem jasně, ber ho tak a Go ty takéé!!! a ukaž nám svoji sbírku!! :slight_smile:
14. únor 2012 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
bezva test je i Gravitest 10, zadejte do vyhledavače ahned se vám ukáže. 3ks za 46Kč. Ukázal mi už 6.den po ET. Z toho mám tu svoji sbírku :slight_smile:
14. únor 2012 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@go Jééé, tak to jsi bydlela kousek já bydlela v Říčanech u Prahy. :slight_smile: A jak ti je?
14. únor 2012 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@lokiska ja uz to nefotim, myslim, ze to vypada stale stejne, no jen opravdu o malicko silnejsi ne predevcirem, ale stejne jako vcera. Navic jsem dnes zacala spinit, sice to uz prestava, ale jsem z toho nervozni :frowning2:
Potvoro , jaktoze jsi nesla na krev, ja byla zvedava :wink:
14. únor 2012 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@go to bude dobré, přidej utrouš!! A nebuď hubatá :slight_smile: na krev se pokusím zítra, ale vědět budu stejně až ve čtvrtek a docela se bojím
@twininky to bude v pohodě, to je to mimi. Já nešpiním, doufám, že ty miminka tam nemám všechny tři jejda, to bych asi nevysvětlila
14. únor 2012 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@twininky nejsem potvora, jen někdy :grinning:
14. únor 2012 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@twininky jsem se dívala zase na ty fotky mimi, za týden už se budou podobat člověku :slight_smile:
14. únor 2012 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@twininky nic vidět? jako ani bublina??? mrknu tam
14. únor 2012 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@twininky jooo to je normál teď, je brzo, proto si nás ti naši doktoři teď ještě nezvou, v tom 7.týdnu by tam už být něco mělo :slight_smile:
14. únor 2012 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@twininky a ona je kolikátý týden? V TP říjen není, kde jste zase teď?
14. únor 2012 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. Pokud se podaří a bude vše, jak má být, tak bych měla mít ET začátkem dubna. Teď čekám na MS a pak to zase začne...stimulace na 2.IVF. Smím k tedy k vám? :slight_smile:
14. únor 2012 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@twininky Tak to je dobře :slight_smile:
14. únor 2012 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky držím Vám všem moc pěsti ať se vše povede jak má :slight_smile: Ať je vše v naprostým pořádku :slight_smile:
14. únor 2012 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, kde bych byla, je Valentyn, manze me vytahl na vecu :grinning:
Bohuzel, aby toho vseho nebylo malo, po prijezdu dumu jsem si ted ulomila zub. Nevim co s tim , protoze ted bych asi k zubari chodit nemela:frowning2:(
Co vy, maminy, odpocivate? :wink:
14. únor 2012 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@twininky jojo, jsem rada , ze ho mam, kdyz vidim ty blazinky okolo :slight_smile: . Dostala jsem opravdu mega velkou kytku a pradlo, ktere jsem mu ukazovala minuly tyden v casaku :slight_smile: . Sice ho ted neuziju, ale moc se me libilo :slight_smile:
Zub je mrtva osmicka, uz me ji chtel zubar vytrhnout a ja jsem tam nezodpovedne nesla:cry:
Jak ti je, dodrzujes vyssi davky utrouse? :wink:
V kolikatem ty jsi ted tedy tydnu, paty? :slight_smile:
14. únor 2012 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@twininky tak to budu ve ctvrtek straaasne drzet pesti. :slight_smile: . ja uz ted vecer prestala spinit, tak uvidim co zase v noci. rano si udelam testik, ale bujim se, ze tam bude opet stejny duch. :frowning2:
14. únor 2012 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek