• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Embryotransfer 2012

12. července 2014 
@twininky mame to same cekani a nervy, alespon ze se tu navzajem mame a podporujeme :wink:
14. únor 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@twininky jeste neee, nechci to zakriknout :unamused: :slight_smile:
14. únor 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky moc dekuji. Krasne sny, papa zitra :slight_smile:
14. únor 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky Ahoj, chci Tě jen podpořit, já měla s Vojtou to samo, špinila jsem hodně a pak bohužel i celkem hodně krvácela asi dva dny a sice to nikdo nikdy nepotvrdil, ale asi to bylo to druhé embryjko, co se neudrželo. Každopádně je to opravdu normální, neboj se. Budu držet nadále palce :slight_smile: .
14. únor 2012 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano, tak hlasim konecne poradnou druhou carku :slight_smile: . Dnes je to 10.den od ET. Bohuzel me desi spineni, ktere je tedy opravdu slabe, ale je :frowning2:
15. únor 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go
tak ti oficiálně gratujuji!!!
15. únor 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice moc dekuji, ale zatim ani nemam radost. Nemohu tomu verit a to spineni me prijde divne :unamused:
Uzivala jsi vcera prazdniny? :slight_smile:
15. únor 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go Moc gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15. únor 2012 v 08:44  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reni0602 moc dekuji a doufam, ze je k cemu.Mam strach :unamused:
15. únor 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go Neboj, jsem ráda, že to někomu vyšlo, že to prostě jde :slight_smile:
15. únor 2012 v 08:50  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go
byla jsem u kadeřnice a pak jsem musela uklízet po řemeslnících- nechali jsme si udělat nové skříňky do koupelny a ještě poličky do ložnice, stůl na počítač...všude byly piliny, odřezky. Hlavně jsem musela vytřít i společnou chodbu, aby sousedi nenadávali.
Teď sedím v obýváku, zírám z okna, pod okny mi kouří herci z Ulice
15. únor 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice uzasny, alespon clovek prijde na jine myslenky :slight_smile: . Take stale neco doma vymyslim, co jeste udelat. Bydlime tady teprve 2 mesice.
Ja mam ted pustenou ulici v telce a za okny silena snehova vanice. Fajn, ze ty to mas zive :wink:
15. únor 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reni0602 no , jeste moc nechci rikat, ze to vyslo....jsou to nervy, ale dve carky jsou prvni krok :slight_smile:
Me IVF je to ctvrte, ale vlastne se ted zadarilo na druhy pokus s manzelem :slight_smile:
Nechci tomu ani verit, bala jsem se toho veku, ale vidis, jde to i ve ctyriceti :wink:
15. únor 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go Super, jsi moje naděje, ten věk je pro mě dost limitující, ale když se podívám okolo sebe nebo na "celebrity" tak je těhotných v tomto a vyšším věku víc a víc :grinning:
15. únor 2012 v 09:16  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go
teď prošla pod okny Ingrid z Ulice
15. únor 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@reni0602 presne, ja bych do toho sla hned za 3 mesice znovu, pokud by se nepovedlo.
Planovala jsem, ze hnes jak bude test bez carek vyrazime na hory a pak hned odletime nekam do tepla. Zahnat smutek a nabrat silu na dalsi IVF. :slight_smile:
Moc Ti preji hodne sil :slight_smile:
15. únor 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go Já si dám teď pauzu, chci si užít jaro a pak chalupu, no a po prázdninách bych šla do toho Nativu, je to fakt asi o dost levnější, stejně jsem chtěla rodit na jaře :grinning:
15. únor 2012 v 09:26  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reni0602 ja taky chtela rodit na jare :slight_smile:
15. únor 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go Jenže já už v tom loňském :grinning:
15. únor 2012 v 09:32  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@twininky no, uz jsem trochu klidnejsi, ale jen na chvilku. Vis jak , jsou to nervy az do konce :unamused:
Ty se hlavne nestresuj, zitra tam na tebe uz bude koukat :grinning:
Ja jdu zitra na krev. Kam ty jdes zitra na KO, do caru?
15. únor 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky ale neco videt bude a ty budes vic v klidu.
Ja jsem ted silene zklamana, nastvana - ted vysel v jednom casaku rozhovor s moji spise znamou , ani ne kamoskou(i kdyz ona me tak asi bere). Napsala tam- cituji: jsem rada, ze jsem mela dite v 25letech, alespon se nemusim tak nesmyslne a urputne snazit o dite za kazdou cenu jako nektere me kamaradky.
Sileny, je me z toho blbe, mrcha.
15. únor 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek