• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Embryotransfer 2012

12. července 2014 
@twininky kaslu na ni, asi je nastvana, ze si jeji manzel nasel jinou. Hruza, lidi jsou fakt divny, lepsi je nikomu nic snad nerikat.
15. únor 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@twininky to mas asi pravdu, ja cetla , ze tam muze prasknout nejaka cevka a to pry nic neni :slight_smile: . Ja uz vcera vecer prestala spinit, ale ted rano zase uplne malicko. Taky jsem z toho silena :frowning2:
15. únor 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky zrovna dnes jsem to rikala manzovi, ze uz chci byt ve 4 mesici. Ty prvni 3 jsou nejvetsi nervy :frowning2:
Ja se zblaznim, ty nervy nez bude videt srdicko.
15. únor 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@go @twininky Holky, ahoj, nebojte, to špinění fakt nevadí. Já špinila poměrně často. Horší by byla červená krev - ale to není malá dávka, jak píše @twininky, já když zakrvácela, jak se dle mě uvolnilo to druhé embryjko, to bylo najednou "krve jak z vola". Pak jsem samozřejmě v panice okamžitě jela do CAR, ale tam naštěstí viděli aspoň to druhé, co se udrželo. Fakt se tím špiněním netrapte, třeba to je známka toho, že hnízdí důkladně. A jinak pak jsou to nervy celé těhotenství, pak porod a pak s prckem zase, jakmile se do toho dáme, už se těch nervů a starostí, aby bylo vše OK, nikdy nezbavíme. Až v hrobě :grinning:. @go Ta Tvoje kamarádka/známá je teda pipina ( :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), takovéhle zobecňování nesnáším, přece každej má jinej život, jiné možnosti v tu danou chvíli... Škoda, že si to lidi tak málo uvědomujou...
15. únor 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@papuchalk jee, moc dekujeme za povzbuzujici info :slight_smile: . Jeste , ze to neni az takova kamoska. :grinning:
15. únor 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@go @twininky
Ahooj holky. go, to je super!!!! ukaž nám ho sím :slight_smile: Dnes jsem šla na krev a nechtěly mi ji vzít, prý ta poslední hodnota byla krásná a že jestli nemám problémy, tak ať vydržím do toho úterka na UZ. Twini jsem na tebe zvědavá zítra, už se nemůžu dočkat!!!!! :slight_smile:
15. únor 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lokiska ahoj, a jak to dopadlo, nakonec s krvi? Budes mit vysledky zitra? A kde jsi byla v caru nebo u sveho doktora? Ja jsem se objednala na krev zitra k obvodacce, nevedela jsem kam. Zitra to vse nafotim za svetla, ale moc nechci. Stale jsem vystrasena, spineni uz je skoro neviditelne a ted k veceru mam fakt bolesti jak pred menzes. Mas tady jeste nekde ty tve fotecky?:slight_smile:
15. únor 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@go no nevzaly mi ji kozy jedny :slight_smile:, tak musím počkat až do toho úterka, to je nekonečné, jako jsem v 6tt a nic nevím :(. Neboj se to bude ok, to špinění v této době má prý každá čtvrtá mama a ty bolesti s tím souvisí také. Moji sbírku :slight_smile: jsem zase vymazala, ale jestli ji chceš mooooooooooc vidět, tak to sem zase vložím :slight_smile:
15. únor 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lokiska a kde jsi byla, ze te nevzala v caru? No mooooc bych to chtela videt :grinning: . To je krasny byt uz v 6tt, uz jsi to vsem rekla nebo to tajis? :wink:
15. únor 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@go nene, byla jsem u svojí obyč. gyndařky. Jenomže já vůbec nic nepociťuji, mně to vůbec nepřijde, jen ty prsa trochu, jj řekli jsme to rodině, skákáli do nebe radostí a nevěřili svým uším, takovou dobu znají jen nás dva a najednou.......... :slight_smile: tak tady ti je posílám :slight_smile:
15. únor 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@go jéé to jde tady špatně vidět zase, mám to dát do alba?
15. únor 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@go joo a ty jdeš na krev zítra, to jsem také zvědavá, držím pěsti!!!!!!
15. únor 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lokiska jooo, dej to do alba jako Twini. Zitra udelam take album:slight_smile: :slight_smile:
15. únor 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lokiska to je uzasny, je to super rikat takovou dobrou zpravicku :grinning:
15. únor 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@go jojo, bylo to bezva a to ještě manžu brácha čeká také, ti oznámili před čtyřmi měsíci, tak budou mít rodičové fičák a to ještě nevím, jestli tam náhodou nemám tři, to bych to IVF asi neutajila, ale zahrála bych to na si na :grinning: clostík
15. únor 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lokiska ja jsem silene zvedava kolik jich budes mit mamino :grinning: . U nas vsichni vedi , ze mame IVF, ale zatim jsem o carkach nic nikomu nerekla. Jen bracha neco tusi o testech a carkach. Spal u nas v nedeli a tahal informace :slight_smile:
15. únor 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@go joo to bude bezva oznámení!!! ženské v rodině chválili manžu, jak je šikovný :grinning: kdyby věděli, jak to bylo...... :grinning:
15. únor 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@go ale já se bojííím těch tří, to by byl mazec
15. únor 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lokiska no jsem take s manzou resila, kdo nam bude chodit pomahat:slight_smile:)
15. únor 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@go joo ty máš také tři že?
15. únor 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lokiska taky tri, ale podle testu, tam asi nejsou, to by byla silnejsi cara :grinning:
15. únor 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@go jooo mě zase uklidňuje ta poslední hodnota z krve, to nebylo ani na dvojčátka, no uvidíme, to bude překvapení :slight_smile: a jakou mělas kvalitu?
15. únor 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lokiska ja mela jednu hatchujici blastocystu a 2x blastocystu. Krasny , tak jse si take rikala, ze se muzou udrzet vsechny. Dvojcatka by byla fajn, trojcatka uz je dost :grinning:
15. únor 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@go jojo přesně. tak to mělas pěkné kvaliťáčky :slight_smile: , ja jsem měla 2x moruly a jedno desetibuněčné po 4dnech PK,
byla bych ráda dvojčátkům, ale samo že i jednomu bobinkovi :slight_smile: jéé já už se chci mazlit :grinning:
15. únor 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lokiska ja uz chci byt alespon ve 4. mesici. Budou to same nervy, bojim se :unamused:
15. únor 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@go to jo, ale neboj, první důležitou věc máš za sebou a to jsou // hurááá :grinning:
15. únor 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@go tak já už musím jít, jsem hrozně unavená papapapa a zítra ať ti to dobře dopadne!!! :slight_smile:
15. únor 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lokiska papa a opatruj se :slight_smile:
15. únor 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go MOC GRAATULUJI AŤ JE VŠE V POŘÁDKU!!!!
@lokiska DRŽÍM PALCE

A SAMO, ŽE VŠEM HOLKÁM DRŽÍM MOC PĚSTI!!!
15. únor 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek