Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

lokiska
autor
18. únor 2012

@nikohlava ten utrogestan do toho pondělka ale nevysazuj určitě!!! v centrech bývají i o víkendu

lokiska
autor
18. únor 2012

teď čtu zase tohle - Dobrý den, utrogestan může prodloužit menstruaci, ale ne dlouho. I kdyby jste byla těhotná, vysazení utrogestanu zásadně neuškodí. Většinou menses přijdou do týdne po vysazení. S pozdravem MUDr. Jiří Doležal. někde jsem zase četla, že to vysazení může mít fatální následky, tak jsem z toho jelen 🙂

go
18. únor 2012

@nikohlava urcite Ti dal Dr. nejake mobilni cislo kam muzes volat i o vikendu. Urcite tam zavolej hned. Prestat brat utrogestan by mohlo byt nebezpecne pro tehu. Volej a dej vedet. 😉

go
18. únor 2012

@lokiska ja prave cetla, ze to muze podporit potrat ☹

go
18. únor 2012

@lokiska tak jsem konecne vytvorila album, kdyz se tak rada divas na carecky 😉 😉

lokiska
autor
18. únor 2012

@go jéééé už jdu na to 🙂

lokiska
autor
18. únor 2012

@go no nádhera, super, krása!!!!! 🙂

lokiska
autor
18. únor 2012

@go tak doufám, že vydržíme, tolik holek už skončilo, musíme to dotáhnout do zdárného konce 🙂 já mám úplně psycho z toho úterka brrrrrr

go
18. únor 2012

@lokiska ja tomu take stale nechci verit a moc se bojim. V utery si budeme drzet pesti navzajem, ja jdu na krev 😉

lokiska
autor
18. únor 2012

@go joooo jasně!!!!! 🙂 a zase se nám ztratila nikohlava 🙂, jestli jsme ji nevylekaly ☹

jahodnice
18. únor 2012

@go
krásný fotečky! Kde se takový testy kupujou, zašla bych si pro ně taky...

go
18. únor 2012

@lokiska doufa, . ze sla volat do Caru, alespon pak bude klidnejsi. Ja jsem taky dnes nejaka nervozni, nemohu se ani radovat z testiku, jak se bojim☹

go
18. únor 2012

@jahodnice ty si je priste urcite koupis 🙂 . Blby je , ze dve carky na testu jeste neznamenaji uspech ☹

lokiska
autor
18. únor 2012

@go to k tomu asi patří a možná je to tak lepší, než být úplně přesvědčená, že bude vše ok a být zklamaná 100x víc nebo nevím no. Musíme doufat, já už se nechci trápit, ty máš kolik IVF za sebou?

jahodnice
18. únor 2012

@go já vím, že ty čárky jsou ošemetné...musíš věřit, že je všechno v pořádku a nestresovat se

go
18. únor 2012

@lokiska tohle je me ctvrte. Ja se snad dam na modleni.

go
18. únor 2012

@jahodnice vim, bohuzel byt v klidu se moc neda. At uz je alespon po prvnim ultrazvuku 🙂 . Jak se citis Ty? Uzivala jsi prazdniny? 😉

lokiska
autor
18. únor 2012

@go to jo, já chodím někdy v neděli do kostela a modlím se za mimi už 7let, tak až teď se smiloval nad náma 🙂

jahodnice
18. únor 2012

@go
prázdniny byly fajn, ale krátké...Teď jsem dovařila oběd a zaparkuju u televize a u počítače. Jinak je mi tak jako každý měsíc, když mám mrchu.Teď je to horší, počítala jsem s tím, že ji 9 měsíců nepotkám

go
18. únor 2012

@lokiska zaslouzis si to, po seste uz bylo na case 🙂

go
18. únor 2012

@jahodnice tak hlavne nabrat silu a trochu uzivat zivota 🙂

lokiska
autor
18. únor 2012

@go jooo prožili jsme si úplně hrozné chvíle že tomu teď pořád skoro nevěřím 🙂. Tobě by fakt nevadila trojčátka?

lokiska
autor
18. únor 2012

@jahodnice teš se na další IVF a nebuď smutná 🙂

jahodnice
18. únor 2012

@lokiska
já se těším, ale zklamání je velké ☹

go
18. únor 2012

@lokiska me by opravdu nevadila, nejak by se to zvladlo. Doktor me , ale varoval, ze by tri nedoporucoval a radeji by v tomto pripade udelal redukci, coz bych opravdu nechtela. Pouze v krajnim pripade v ohrozeni zdravi meho nebo mimi. Pokud bych si mohla vybrat, moc bych si prala dvojcatka, ale zatim budu rada i za jedno zdrave. Podle krve a testiku to vypada max. na jedno.

nikohlava
18. únor 2012

Holky nene nelekla jsem se jen jsem jela s přítelem na nákup. Jinak ten Utrogestan mám vážně napsaný jen dodnes a žádné tobolky mi nezbidou. A v papírech je napsáno, že dál je užívat nemusím. Takže dnes odpolko poslední. A v pondělí volat jak dopadl test. Já mám pocit, že nic. Začal mě bolet podbříšek, tak bych řekla, že už nic když se odpoledne donutím, tak budu testovat. Děkuji vám moc za podporu hodně mi to pomáhá.

go
18. únor 2012

@nikohlava hlavne nam napis vysledek, moc , moc Ti budeme drzet pesti 🙂

nikohlava
18. únor 2012

Děkuji moc. Zatím tuk tuk po krvi ani stopa 🙂

lokiska
autor
18. únor 2012

@nikohlava nooo to je ok!!! Podbřišek také může pobolívat, děloha pracuje!!

lokiska
autor
18. únor 2012

@go u mě to také podle krve vypadá na jedno, ale každá má ty hodnoty hcg jiné, by mě mooc zajímalo kolik mám teď.když před 10ti dny 1880. Kdyby byla trojčátka, tak bychom museli koupit nové veliké auto, protože 3sedačky se do normal. nevejdou. A kočár pro trojčata jsem snad nikdy neviděla, ten bude stát aspoň 30tis. no bylo by to zajímavé, ale lepší než žádné mimi!! 🙂