Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

go
17. únor 2012

@papuchalk na co je Estrofem?

go
17. únor 2012

@papuchalk HSSjsem mela poprve, byla jsem na kapackach, tak od te doby me davaji vzdy mensi davky vseho. Mam pak mene vajicek, ale asi je to lepsi. No jak pisu, hubena jsi neprijdu, jsem jak slonik 🙂

nikohlava
17. únor 2012

Ahoj holky
@go a @lokiska držím Vám palce a jsem moc zvědavá kolik miminek budete čekat? 🙂 Hlavně buďte na sebe holky opetrný.

@papuchalk také držím pěsti abys našla dvě čárečky 🙂

Jinak já budu testovat zítra. Nebolí mě prsa jen trošku podbříšek. A je mi pořád zle od žaludku a večír má zimnici a občas mě bolí hlava. Tak vůbec nevím a testovat se mi moc nechce ač mám dnes 9dní zpoždění.
Přeji Vám krásný víkend

lokiska
autor
17. únor 2012

@nikohlava děkujeme!!! zítra dej určitě vědět!!

nikohlava
17. únor 2012

Jojo nebojte. Akorád mám strach. A nevím jestli se k tomu donutím 🙂

go
17. únor 2012

@nikohlava Tobe moc drzim pesti, at najdes zitra 2 carky 🙂 . Urcite nam napis tu radostnou zpravu 🙂
Krasny vecer.

papuchalk
17. únor 2012

@nikohlava Tak já Ti na zítra - vlastně už na dnešek - držím palce 🙂 . Mně je skoro stejně jako Tobě - občas mě bolí hlava, občas břicho, blbě od žaludku mi bylo asi dvakrát - třeba to je ONO! 😀 A Ty jsi byla na ET?

@go Estrofem a Estrahexal je estradiol, já ho brala před KET na růst děložní sliznice, teď nevím, proč ho mám - asi pořád na tu sliznici. U V. jsem to měla stejně, protože nerostla.

lokiska
autor
18. únor 2012

@nikohlava ahoooj tak co už?

lokiska
autor
18. únor 2012

@go ahooj, tak mě napadlo, myslíš, že v těhu knížce budeme mít napsáno že mimi je z IVF? to nechciiii

go
18. únor 2012

@lokiska ahoj 🙂 , urcite snad ne, to ja taky nechci. v noci jsem myslela na Twini, co se mohlo stat?

go
18. únor 2012

@nikohlava tak uz, jsme zvedave a drzime pesti 🙂

lokiska
autor
18. únor 2012

@go co myslíš ty?

nikohlava
18. únor 2012

Ahoj holky, zatím jsem netestovala jelikož jsem našla na papíru trošku krve :-/... Tak už mám pocit, že to nevyšlo..

A jak je Vám? Jinak já byla na IVF

lokiska
autor
18. únor 2012

@nikohlava my také byly na IVF,, krev nic neznamená, mimi se uhnizďuje. 🙂

nikohlava
18. únor 2012

@lokiska děkuji uvidíme.... Jsem z toho smutná a mám strach. Pobolívá mě trošku levý vaječník a je mi blbě od žaludku. Myslíš, že by to mohlo klapnout?

nikohlava
18. únor 2012

Já jsem si ráno zaváděla utrogestan, tak jsem přemýšlela zda jsem se nemohla rejpnou ... Fakt nevím

go
18. únor 2012

@nikohlava krev nic neznamena, mimi se muze zavrtavat. Ma to hodne holek, muze to byt sliznice a nic to neni. Neboj. Zkus test 😉

lokiska
autor
18. únor 2012

@nikohlava to je také možné s tím utroušem, go měla také problém a přešlo to, tak snad i tobě, špatně od žaludku je jeden z příznaků. a prsa tě bolí?

lokiska
autor
18. únor 2012

@nikohlava kolik bereš utrogestanu?

nikohlava
18. únor 2012

Prsa nebolí ale mám na nich takové fialové žilky. Ustroš beru 3x2tobolky.... A dnes odpoledne beru poslední. Dnes je to 10dní co mám zpoždění. Já vůbec nevím a nejhorší je, že už nedokáži myslet pozitivně. A mám střevní potíže, tak vážně netuším co se děje....

lokiska
autor
18. únor 2012

@nikohlava dnes odpoledne poslední? jak poslední? Střevní potíže jsou také obecně známé příznaky, měla jsem to v tom období co jsi teď ty také. takže příznaky už máš dva, tak musíš myslet pozitivně!! 🙂

go
18. únor 2012

@nikohlava jak , ze beres posledni utrogestan?Ja to mam brat cely prvni trimestr. Ty jsi mela dlouhy protokol, ze uz mas 10 dni zpozdeni?

nikohlava
18. únor 2012

Jojo dnes poslední den beru poslední dvě tobolky. Podle dr se má dělat test v po. Jéé ty mi děláš radost 🙂. A můžu se zeptat je mi to hloupé jak vypadají holky vaše prsa změnilo se něco,?? 😀

nikohlava
18. únor 2012

Já začínala 16.ledna ale zjistili mi cystu, tak mi dělali punkci a od 19.ledna jsem začala píchat injekce, které jsem píchala do 28.ledna a v pondělí večer jsem píchala injekci do bříška. A ve středu 1.února jsem byla na punkci vajíček. A v pondělí 6.února mi vkládali dva bojovníčky. Jinak poslední ms jsme měla 11.ledna.

lokiska
autor
18. únor 2012

@nikohlava mě bolí od začátku někdy během dne skoro nebolela vůbec a dnes v noci jsem je chtěla zahodit jak mně začala bolet 😀, jinak nic zvláštního nepociťuji. utrogestan by se měl brát až do 12.týdne, kdo to řekl že ho máš přestat brát???

nikohlava
18. únor 2012

Jinak ms mám po 28.dnech, tak mi to vychází na 8.února. Doktor u Apolináře byla jsem tam s jednou holčinou a dostali jsme to úplně stejně. Ustroš jsme začali brát 3.února večer. Tak nevím. Ach jo, tak nevím

go
18. únor 2012

@nikohlava ja jsem si pichala posledni injekci 30.1. , punkce byla 31.1 a ET byl 5.2. , tak podobne jako Tobe. Uz muzes testit davno. Ja si delala prvni test v nedeli, coz je skoro pred tydnem. Prsa me neboli, ale mam silene nabehle zily, uplne prosvitaji tmave modre tluste zily. Vcera jsem se toho uplne lekla. Ted jsem to hledala na netu a to asi priznak tehu. S tim utrogestanem je to divne, ma se uzivat stale az do konce 3 mesice.

go
18. únor 2012

@nikohlava byt Tebou , tak bych tam radeji zavolala ohledne toho utrogestanu.

nikohlava
18. únor 2012

Já tam budu volat v pondělí jak vše dopadlo. Tak se opatám. 🙂
Holky já vůbbec nevím jsem zmatená.

lokiska
autor
18. únor 2012

@nikohlava jojo skrz ten utrouš určitě volej, já ho mám napsaný také až do konce 3.měs.