• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Embryotransfer v listopadu 2012

12. prosince 2012 
autor
@danaho prave nevim zda mrazacci budou. Mame zatim dva, ale cekame na jejich vysledky PGD. Uz nechci zazit to co minule, tak nechavame kontrolovat vsechny embryjka.
4. pro 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go to je skvělí,že máte to PGD. To já nemám a netuším jak tohle dopadne. Ale prostě tomu musím věřit,že ty všechny chromozomy se nám teď spojí dobře. A kdy to budete vědět? To trvá tak dlouho než to zjistí?
4. pro 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Trva to tak tyden, ale pokud je to uz u mrazacku, tak nespechaji. Ten pristroj je snad jen jeden v CR, tak pry je na to poradnik. U toho zavadeneho to bylo do tri dnu, ale ted kdyz vedi, ze pujdeme na KET nejdrive v lednu, nespechaji.
4. pro 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho poslala jsem ti srdicko pro stesti:slight_smile:
4. pro 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go moc bych ti přála aby ti dopadl kdyžtak KET. Přeci jen to není psychicky tak náročné když nemusíš stimulovat injekcema. Sice píchám injekce teď - Clexan na ředění krve,preventivně na udržení. Ale to mi už nevadí. Mám ho po KET na 30 dní a pak mi ho asi vysadí. No jsem zvědavá. Minule jsem se dočkala 6+4 a byl konec.
4. pro 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go děkuju jsi moc hodná :dizzy_face:
4. pro 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho zkus nemyslet na minulost. Ja se dozila 10tt. Prave ted neverim, ze budeme mit mrazacky. Z 9 vajicek se udelalo 9 embryjek, ale po PGD bylo uplne v poradku 1 a ty dve, ktere cekaji na dalsi rozbor(myslim, ze taky nebudou uplne OK), tak nas asi ceka cela stimulka.
4. pro 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go zatím to nevíš určitě. Pokud budou v pořádku,tak je to skvělí. A pokud budeš muset do další stimulky,tak tě budu moc a moc podporovat. :dizzy_face:
4. pro 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho dekuji. Ty se hlavne opatruj :slight_smile:
4. pro 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@harley26
@danaho Holky moc gratuluju, potichoučku.
@go Ještě nestresuj, já měla poz. test jednou taky sedmý den a podruhé až jedenáctý. Desátý nebyl ještě ani duch.
Já HCG 0, tak mě navrhl ještě jednou imuno, jestli se tam nenajde něco víc a pak to ještě asi zkusím. Nějak jsem to musela prvně ztrávit. Zítra už jdu do práce, tak to bude lepší.
4. pro 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@majka43 dekuji za povzbuzeni. Jsem dnes 8 den, tak zkusim jeste za dva dny, ale uz tomu neverim. :frowning2:
Budeme bojovat dal spolu :wink: Jsem rada , ze jsi se ozvala a je Ti lepe, alespon trochu.
4. pro 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 Ahoj moc jsem na tebe myslela. Mrzí mě že ti to nevyšlo. Určitě to nevzdávej. Je dobře že navrhli další vyšetření. Bojuj dál :dizzy_face:
4. pro 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho
@go Tak u mě už je to definitivní. Začala jsem krvácet :frowning2:
4. pro 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@soniela tak hlavu vzhuru. Uzijeme si krasne Vanoce a pak bojujeme dal :slight_smile:
4. pro 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soniela moc mě to mrzí. @go to napsala dobře. Teď se zaměřte na Vánoce a příští rok znovu do boje. Doufám,že tu co nejdřív budu číst,že máte obě // :wink:
4. pro 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go Já fakt neměla desátý den ani ducha a jedenáctý den už byl, akorát se to neudrželo, protože mám vysokou srážlivost krve.
4. pro 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Jo, ještě jednou, ale to říkám po každém transferu.
4. pro 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soniela A co ty budeš dál bojovat? Máš mrazáčky?
4. pro 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 na jednu stranu by bylo dobré kdyby na tom imunu našli něco,co by se dalo přeléčit a vědělo by se s čím se bojuje. Tolik už by jsi si po tom všem zasloužila ten malý uzlíček štěstí :wink:
4. pro 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho No uvidím, už jsem na něm byla, ale prý kdyby našli ještě něco. Já si spíš myslím, že nebyly embryjka úplně v poho. Za pět dní kultivace bylo jedno nějké kompaktibilní, tomu nerozumím, jedno deseti a jedno osmibuněčné, ale to by měly být už blasty, nebo aspoň morulky. Doktor my na to řekl, že byly v pořádku, že je normálně zavádějí.
4. pro 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 to mě docela překvapuje. u nás by asi 5 den PK tyhle několika buňečný vyloučili. Ale nevím to jistě.Morula by to měla být 4 den,já teď mám v bříšku 2 5 denní,což jsem se taky bála. Ale ostatní mi dali pryč. V nějakých CAR berou jen blasty. Je to různý.
4. pro 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go
@danaho Snad bude možné bojovat příští rok dál. Chtěla bych hned příští cyklus začít znovu. I když finančně to bude opravdu už hooodně náročné :frowning2: Volala jsem do CAR a čekám až mi zpět zavolá přímo dr. abychom se domluvili co a jak bude dál.
@majka43 Dál bojovat budu. Nebo se aspoň o to budu snažit. Mrazáčky žádné nemáme. Měli jsme jedno jediné embryjko, tak vše asi budeme muset podstoupit úplně od začátku.
5. pro 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@harley26 Ahoj,jak jsi dopadla na krvi?
5. pro 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soniela už jste se domluvili s dr.jak budete postupovat dál? Ty už jsi samoplátce,že? To je šílený,že musíš platit tolik peněz a jiná ho odhodí k popelnici. :frowning2:
5. pro 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho ahoj, dobre :slight_smile: 14 den po ET hcg 687,3 :slight_smile: ale nemam za sebou ultrazvuk. Za tyden jdu znovu na krev a uz tehdy mi udela ultrazvuk. Jak se citis? Me dneska uz boli bricho ... tak zvlastne :slight_smile:
5. pro 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@harley26 moc gratuluji :sweat_smile: To je paráda,že ti udělají UTZ už za týden. U nás objednávají od krve až za 3 týdny.Což mi přijde jako hrozně dlouhá doba. já jsem dneska hrozně unavená,ale tak že mám pocit že hodím čelo na stůl :grinning: Ale to asi nebudet ěhotenský příznak,na to je možná brzy...???
5. pro 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho dekuju! taky sem rada, ze ten ultrazvuk bude :slight_smile: pry budu chodit co týden na krev. tak sem rada, ze si me doktor takhle hlida. Unava je jeden z prvnich priznaku :slight_smile: takze se raduj :slight_smile: ja vcera vytuhla u erotickeho romanu!!! to bych neverila, ze se mi nekdy stane :grinning:
5. pro 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@harley26 :grinning: :grinning: erotický román,ten založ to tě teď nebude dlooooho zajímat a kup si něco pro nastávající matky. 9 den po KET že bych byla takhle utahaná? Uvidím ráno jestli se z toho vyspím. Tead že i krev ti budou každý týden kontrolovat to je super. Já budu žít v nevědomosti asi do ledna. To bude děsný. Přemýšlím jestli před vánocema nezajdu ke své obvodní gynekoložce jestli mi neudělá UTZ
5. pro 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
krasny vecer holky, jak se mate? Nejake prijemne novinky?:slight_smile:
5. pro 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go Ahoj :dizzy_face: harley26 byla na krvi a vše o.k. U mě nic nevého,jen jsem dneska hrozně unavená. Odpoledne jsem doma na hodinku vytuhla. Co ty je něco nového? Jak ti je?
5. pro 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek