Embryotransfer v listopadu 2012

go
24. lis 2012

Ahoj vsem, rada bych sdilela pocity a zkusenosti s nekym koho ceka to same 😉 .
Mam hned otazku - muze po OPU pred ET virivka, sauna nebo horka vana?

go
autor
3. pro 2012

@danaho take jsem na majku myslela. Neozvala se vubec, asi to dopadlo spatne ☹

go
autor
3. pro 2012

pujdu take zkusit zaspat. Zitra bude perny den 😉 . Krasne sny. 🙂

danaho
3. pro 2012

Taky jsu na kutě.Dobrou noc a ráno.....hodně štěstí 😉

soniela
4. pro 2012

@harley26
@go
@danaho Tak u nás nadílka asi nebude, začíná mě bolet břicho jako na MS. Jsem 10. den po ET a na testu sněhobílo 😢 Přeju vám hodně štěstí při testování!

harley26
4. pro 2012

@soniela to me moc mrzí :( já měla test pozitivní, ale nechci nic zakřiknout, než pujdu na tu krev.

soniela
4. pro 2012

@harley26 Tak to ti potichounku gratuluju!

danaho
4. pro 2012

@soniela
@harley26
@go Ahoj hoky, u nás je test taky pozitivní. V pondělí krev,tak taky nechci nic zakřiknout. @soniela moc mě to mrzí ☹

harley26
4. pro 2012

@danaho taky se ted tak bojis? Aby bylo vse jak ma?

danaho
4. pro 2012

@harley26 bojím,hlavně vím co všechno se může ještě přihodit. Takže chci zůstat nohama na zemi. Kdy jdeš na krev?

harley26
4. pro 2012

@danaho na to vubec nemysli! Musime byt pozitivni 🙂 ja jdu na krev uz zitra, dneska sem 13 den po ET a delala sem si clearblue digitalni a naskocil me 2-3 tyden. Jak si na tom ty?

danaho
4. pro 2012

@harley26 já jsem teprve 8 den po KET a měli jsme 5 PK. Na krev jdu v pondělí. Kolik jsi měla embryjek?

harley26
4. pro 2012

@danaho mela sem jen 1 po 5 PK 🙂 tak doufam, ze je to porádný bojovník!!! 🙂 tys mela kolik?

danaho
4. pro 2012

@harley26 já má teď zavedený 2. 😀 Uvidíme kolik bude HCG. Přitom mím pořád pocit MS, bublá mi břicho jako blázen. V noci jsem se pořád budila a už jsem měla nervy. Ráno jsem to počůrala a koukám na to a nic. Přítel říká,jdi od toho. Tak jsem šla za ním a říkám mu. Nic je to blbí,šla jsem tam za chvilku a volám - ty vogo něco tam je 😀

go
autor
4. pro 2012

Dobre rano, jsem radu, ze ctu dobre zpravy 🙂 . U nas nic ☹ Bilo jako venku ☹

go
autor
4. pro 2012

@danaho opravdu potichoucku moc, moc gratuluji 🙂

go
autor
4. pro 2012

@harley26 potichoucku gratuluji. Drzim pesti 🙂

danaho
4. pro 2012

@go děkuju. Moc mě to mrzí,ale je to teprve 8 den,tak šance pořád je. Zkus to znovu za 2 dny 😉

go
autor
4. pro 2012

@danaho ty se hlavne stresuj, moc Ti preji druhou carecku, alespon to i me dava chut bojovat dal. Nene, ja uz minule mela ducha sedmy den 😒

danaho
4. pro 2012

@go tolik bych ti přála aby jsi ty // taky našla. Pokud to teď opravdu nevyjde,tak bojuj. Rozhodně to nevzdávej.Dočkáš se,vím že slova jsou teď slabá útěcha. Ale já tomu opravdu věřím. 😵

go
autor
4. pro 2012

@danaho dekuji. Ty se moc opatruj 🙂 . Bojovat budu, jeste alespon jednou to zkusim. 🙂 Testovala jsem az po odjezdu manzela do prace, tak ani nic nevi.

danaho
4. pro 2012

@go děkuju. Nesmí se opakovat znovu to špatné co se stalo minule. Určitě mi dej vědět jak dopadl další test. moc na tebe myslím!!!

soniela
4. pro 2012

@harley26
@danaho Holky, opravdu úpřimě vám to přeju a potichounku gratuluji!!! Určitě to tentokrát vyjde a vše bude v pořádku! 😉
@go Třeba je opravdu ještě brzo. Nepřestávej věřit, i když vím, že je to těžké.

go
autor
4. pro 2012

@danaho zkus na to nemyslet a tes se z druhe carky 🙂

harley26
4. pro 2012

@soniela me to mrzi i za tebe ... vim, jake zklamani to je ... ale ver, ze pozitivni test najdes a bude to za chvilku. Hlavne porad ver. Me to furt vubec hlava nebere, zda se mi to jako sen, klidnejsi budu, az mi to potvrdi doktor 🙂

harley26
4. pro 2012

@go mrzi me to :( ale treba je jeste fakt brzo! Meli ste PK?

go
autor
4. pro 2012

@soniela ted jsem volala do Caru, ptala jsem se zda mame mrazacky. V kazdem pripade jsem dostala tak trochu vynadano, ze je jeste brzo a mam dale brat leky, pry testit az 12.12. Ja , ale vim, ze minule jsem mela ducha uz 7 den ☹
Ty, hlavu vzhuzu, bojujeme dal 🙂

danaho
4. pro 2012

@soniela
@go hokly jste zlatý. A upřímně mě mrzí,že dneska ta radost není 4 násobná. Vím jak bolí zklamání. Bojujte dál a určitě vám to vyjde.

go
autor
4. pro 2012

@harley26 jojo, PK. Minule jsem mela ducha uz 7 den. Ted me doktorka rekla, ze je to pokazde jine, ale pro me je to uz uzavrene ☹ Ty se hlavne opatruj 🙂

go
autor
4. pro 2012

@danaho padesat procent uspestnost je taky pozitivni 🙂 Dava nam silu dal bojovat 🙂

danaho
4. pro 2012

@go každé těhotenství může být jiné a teď to HCG může jít do těla pomaleji. Ještě počkej. A máte mrazáčky?