Embryotransfer v listopadu 2012

go
24. lis 2012

Ahoj vsem, rada bych sdilela pocity a zkusenosti s nekym koho ceka to same 😉 .
Mam hned otazku - muze po OPU pred ET virivka, sauna nebo horka vana?

go
autor
3. pro 2012

@danaho u nas je to tak, ze daji opravdu jen na UTZ. Podle Car si mam udelat test 16.12,, pokud bude pozitivni, ma zavolat primo docentovi a on si me objedna na 19.12. To pry uz bude videt srdecni akce, ale pravda, to uz jsem moc napred. Minule jsem se dozila trech UTZ kontrol, ale stejne to dopadlo spatne ☹
Rano bylo krasne, snezilo, krasne. Ted se tak zatahlo, presne jak rikas sedo a poletuje snih. ☹

soniela
3. pro 2012

@go U nás v CAR je také směrodatná krev. Říkali, že i kdyby test byl negativní mám přijet na krev. Že už se jim několikrát stalo, že paní volala, plakala, že test je negativní, pak přišla na krev a byla těhotná. No každopádně uvidíme. Zítra také zkusím test.
@danaho Přesně jak píšeš, jak si má člověk udržet pozitivní myšlení, když vše vypadá tak jak to vypadá... že. U nás je hnusně. A sníh jsme tu letos ještě ani neviděli. Všude sněží a tady nic. Je tu zataženo, šedivo, tma. Dokonalé depresivní počasí.

go
autor
3. pro 2012

@soniela tak to ja pokud nebudu mit na testu druhou carku, budu smutnit a treba to bude jinak , coz se nedozvim, protoze na krev nejdu. U nas je ted take sedivo, ale zrovna snezi opravdu huste. Alespon s tim s nehem je to trochu veselejsi.

soniela
3. pro 2012

@go Tak snad tam ty dvě čárky budou, ať máš jasno 😉 Jéé, jak já bych chtěla aby tu taky napadl sníh, ale nějak to nevypadá. Zdá se že začíná lézt sluníčko a máme 5 stupňů. Takže my se sněhu určitě nedočkáme.

danaho
3. pro 2012

@go pokud najdu // tak budu strašně ráda,ale nebudu už vyšilovat,protože vím co se vše může ještě přihodit. Modlím se aby se to už neopakovalo. Musíme obě věřit,že to teď naše miminka zvládnou. 😵
@soniela s tím sněhem je to o trochu pozitivnější,to je pravda. Ale stejně to přes nervy nevnímám.
Holky a co Vánoce, už máte nazdopeno,pečete? Já se přiznám,že mě takhle otázka uvádí do vývrtky,protože na to nemám zatím ani pomyšlení a teď se vás ptám sama. 😀 Třeba trochu na chvíli odvedeme myšlenky. 😉

soniela
3. pro 2012

@danaho Jediné co mám, jsou zabalené dárečky 🙂 To jsem naštěstí stihla ještě před ET. Teď se mi do ničeho jaksi nechce. Nějak mi chybí ta vánoční atmosféra.

danaho
3. pro 2012

@soniela to jsme na tom stejně. Ani dárečky nebalím a co jsem nestihla pokoupit už mám pocit že nekoupím. Všichni pečou a já nemám doma ani mouku a ani máslo. 😀 Ne že bych se užírala v depresích,to ne. Ale není nálada,tak to nebudu lámat přes koleno. V práci jsme dostali kolekci od Orionu - tak se obávám,že jí sníme doma hned 😝 😀

soniela
3. pro 2012

@danaho Tak dnes jsem udělala aspoň vánoční výzdobu 😀

go
autor
3. pro 2012

Holky , tak ja citim cim dal vetsi bolesti, stejne jako pred menzes 😒 . Nevim, zda to nektera z Vas cetla, ale spatnou zpravu ma i Sarah321. Chodila obcas i sem k nam.
Jedine co me tesi jsou Vanoce, i kdyz nemam skoro nic vyzdobene a pripravene.

danaho
3. pro 2012

@go
@soniela tak jsme jeli s přítelem nakoupit na vaječňák a taky jsem chtěla koupit na cukroví. Neměli moučkový cukr a zapomněli jsme rum. Byli jsme v Globusu a já e konci už sotva chodila. Bolí mě pravá noha od kříže až po lýtko 😢 , stejně jako vždy před MS. To jsem mívala vždy u endometriozy než mi ji odstranili. Tak nevím jestli není mrcha zpátky. Taky cítím bublat to břicho. Tak jsem nalomená ráno testnout. Jak vy?

go
autor
3. pro 2012

@danaho ja asi rano testnu urcite, tedy pokud mrcha neprijde driv 😒

harley26
3. pro 2012

@go já sem taky zmenila plan a testnu zitra rano!!! 🙂 pozitri jdu na krev, tak at sem pripravena 🙂) musi nam to vyjit!!!

harley26
3. pro 2012

@danaho testni zitra 🙂 taky to mam v planu - zmena je zivot 🙂) usporadame hromadne testovani :D

danaho
3. pro 2012

@harley26
@go tak jo holky zítra ráno jdeme do toho. Držím vám moc moc palce 😵

soniela
3. pro 2012

@harley26
@go
@danaho Já se přidávám do zítřejší testovací mánie 🙂 Taky to zkusím.

go
autor
3. pro 2012

holky, vsem Vam preji hooodne stesti a drzim pesti 🙂 . Ja osobne se bojim, a to silene ☹

harley26
3. pro 2012

@go
@soniela
@danaho
tak super 🙂 a naplanujeme i spolecny cas? 😀 já jak se znám, tak nebudu moct dospat. navic muz jede v pet rano na sluzebku, takze ja budu testovat fakt brzo rano, Holky, bojim se taky silene, mam desny strach, ale zaroven ta moznost, ze budu tehotna, je tak strasne lakava a krasna, ze najdu odvahu! Musi nam to vyjit!!! Jak se citite? Co priznaky? ja furt nic :((

danaho
3. pro 2012

@harley26
@go
@soniela holky taky se děsně bojím. Bohužel mám strach protože mi přijde že mám příznaky MS. Vstávám do práce v 6 h. K počítači se dostanu kolem 7.30 a hned vám napíšu.Budete tu?

harley26
3. pro 2012

@danaho ja mam internet v mobilu, takze to tu budu prubezne kontrolovat :D
a je vůbec mozne dostat menstruaci pres utrogestan?

go
autor
3. pro 2012

@danaho ja to mam uplne stejne, priznaky fakt presne na mrchu ☹ . Budu tu zitra okolo osme , az manza odjede do prace. Holky budu na Vas moc myslet 🙂

danaho
3. pro 2012

@go víš,co nemusí to nic znamenat. Věříme tomu,ano? A zítra se tu sejdeme a podpoříme se ať tak nebo tak 😉

go
autor
3. pro 2012

@danaho uprimne? Ja uz tomu u me neverim ☹ . Zitra se tesim na krasne zpravy od Vas vsech. 🙂

soniela
3. pro 2012

@harley26
@danaho
@go Já tu budu kolem půl 8 ráno, takže se moc těším na pozitivní zprávičky!!! 😉 Holky, přece nám to musí vyjít! MUSÍ!!!

danaho
3. pro 2012

@go snaž se tuhle noc v klidu spát. Ráno moudřejší večera.Přiznám se,že já se klepu už teď.

danaho
3. pro 2012

@soniela kéž by nám to vyšlo všem 😵

soniela
3. pro 2012

@go Taky se toho rána opravdu bojím. Ale jsme tu přece od toho, aby jsme si dodávali sílu a podpořili se! 😉
@danaho To by byla úplně nejlepší varianta, která by nás mohla potkat!!! 😵

go
autor
3. pro 2012

@danaho no vidis, taky se klepu, urcite nebudu spat ☹ . Ne musime trochu verit, ze dostaneme darecek od Mikulase 😉

danaho
3. pro 2012

@go věřme tomu,to je to jediné co ještě můžeme. Tak jsem koukala kdo je Saraha321,nejdříve jsem nevěděla. To je mi moc líto. Nevíš jak dopadla Majaka43. Vůbec se nám sem pak neozvala,tak se obácám,že to nedopadlo....

danaho
3. pro 2012

@soniela snažme se věřit. Mám strach aby ráno netekly slzy. Moc si přeju úsměv na vářích nás všech.

harley26
3. pro 2012

holky, já to jdu zaspat, snad usnu! mám nervy strašné. Ale vám to nemusím vykládat. Já ten test namocim a pak asi odejdu a pujdu se na nej mrknout za ty 2-3 minuty ...