Estrofem - jak si pomoci při nežádoucím účinku?

alinea
1. lis 2014

Ahojky, užívám Estrofem 3 x 1 tableta denně, po ET, na podporu růstu sliznice. Bohužel ho snáším špatně...bolí mě po něm žaludek, klidně celý den. K mé smůle mi prý nemůže lékař napsat jiný lék a nemohu ho vysadit - začala bych krvácet. Beru ho při jídle. Pomohlo Vám při těchto obtížích nějaké řešení ? Ikdyž po pravě...nic mě nenapadá 😒 Děkuji.

ninanela
2. lis 2014

@alinea Brala jsem Estrogen při Ketu a nemněla žádné nežádoucí učinky,při druhém Ketu dr změnil sám od sebe estrogenové náplasti Estrahexal-to by možná pomohlo při nevolnostech,lepí se na kůži.Zda se můžou zaměnit hned to netuším.Vydrž v těhotenství bude hůř! 🙂

moni34
2. lis 2014

@ninanela Ahojky, taky beru Estrofem, je mi po něm na zvracení, bolí mě žaludek a padají vlasy, ale sliznice po něm roste krásně, takže to nějak vydržím 😉

moni34
2. lis 2014

@ninanela promiň odpověď byla pro Alinea 😀

alinea
autor
2. lis 2014

@ninanela Ahojky, děkuji za příspěvek, jj, vydržím. Jen mi vrtá hlavou, proč se bere Estrofem prý až do 8 tt, když v letáčku je napsáno, že se v těhotenství nesmí 😒

alinea
autor
2. lis 2014

@moni34 Ahojky, mně také nezbývá nic jiného, než to vydržet 🙂 🙂 ....

ninanela
3. lis 2014

@alinea bere se pokud uz placenta nepřebere hormonální funkci pro vývoj miminka,ze začátku se musí doplnit umělě teda tabletkama.Jednak progesteron-utrogestan tak i estrogen-estrofem 🙂

ninanela
3. lis 2014

@moni34 držím palce 🙂

moni34
3. lis 2014

@ninanela děkuji 🙂 a kolikátý den jsi po ET? mě čeká za týden 🙂

ninanela
3. lis 2014

@moni34 No já už vše zdárně za sebou.Manžel uspává 5 m dcerku,která už mněla spát v 15hod!Náročné období 😅 I Vás to čeká 😵

moni34
4. lis 2014

@ninanela no vidíš a já už se toho náročného období nemůžu dočkat 😀