FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

lenkacar
6. kvě 2009

jinak všem přeju hezkýá den ,u nás je zase hnusně leje a tma bléééé

ametob
6. kvě 2009

Dobré ránko🙂 No, tak uvidíme 😉 Jinak tady je taky hnusně, poprchává, zima, brrr

ametob
6. kvě 2009

Břicho mě trošku pobolívá a mrška furt nikde, jeden den se mi zdálo, že už začínám špinit a teď zase nic, tak to vidím na zítřek..... Nějak se mi ty cykly pořád natahujou....

lenkacar
6. kvě 2009

já to taky už brzy čekám včera jsem byla vzteklá večer ,úplná san z pohádky

ametob
6. kvě 2009

No, taky to vždycky poznám, že jsem nepříjemná, to jsem byla ale už o víkendu, teď jsem úsměv sám 😀

lenkacar
6. kvě 2009

já si to vždy pak nějak uvědomim ,páč vylítnu ,ale kvůli takový píčusárně a fakt úplně hrozně mě to vytočí ,jako včera slyšim večer ,pink jedna sklenička na zemi ,nadávka a za chvilku druhá tak to už bylo na mě jaksi moc a dostal takovej sprdunk

ametob
6. kvě 2009

😀 Jéžiš, 2 skleničky, no to měl taky dobrej den 😉 Já jsem byla o víkendu naštvaná na svět, celej jsem ho proležela, prostě hnus🙂 Ale tak budeme tomít zase za sebou a bude líp 😀

lenkacar
6. kvě 2009

pak jsem ležela v tý posteli vzteklá on na pc uraženej a řikám si,,ty volís to byl výstup jak blázen ,,a pak si řikám ,,no jo blíží se krámy ,,

ametob
6. kvě 2009

No, nikdy jsem tomu nevěřila, že to na ženskou tak působí, ale je to tak..... A nejvíc mě naštve, když občas utrousí nějakou poznámku v tom smyslu, no jo, blíží se mrška... To bych zabíjela....

lenkacar
6. kvě 2009

a to je docela slušnej 😀 😀 😀 hele já to na sobě pozoruju tak 6let

lenkacar
6. kvě 2009

jsem zvědavá kdy mě je tam nasaděj tak do 14dnů by to mohlo být

ametob
6. kvě 2009

Jo jo 😀 No, ale chlapi mají taky svoje dny, co si budeme povídat a to ani nepotřebují mršku. Ale nestěžuju si, mám doma zlatíčko 😉

lenkacar
6. kvě 2009

já taky mám doma zlatíčko 🙄 😠 😒 😖

ametob
6. kvě 2009

🙂 🙂 🙂

lenkacar
6. kvě 2009

copak je dneska nějakej výběr ? samej grázl ,vrah a sexuální loudil ,člověk musí bejt rád ,že ti dá prachy a je hodnej a vypadá jako člověk

lenkacar
6. kvě 2009

naše mamka se rozvedla ve 32letech a od té doby měla x chlapů a jeden horší než druhej ..tak je raději sama,každej jí akorát využíval ..já mám jinou povahu ,já bych je hnala svinským krokem

ametob
6. kvě 2009

Jo jo, já si fakt nemůžu na nic stěžovat a když to vidím okolo..... Děs.... Je to pěkný, když člověk po skoro 10 letech je pořád spokojenej, sice jak vždycky říkám, nikdy nevíš co bude.... Ale prostě teď jsem spokojená a doufám že to nic nezmění..... No ale někdo má na hajzlíky štěstí, ale myslím, že ti chlapi poznají na koho si můžou vyskakovat a kdo jim bude všechno žrát, já bych je totiž taky hnala..... No je to těžký, měla jsem prostě asi štěstí...

sukubka
6. kvě 2009

pěkné ránko holky 😉 tak sem vás konečně dočetla,naštěstí ste toho zas tak moc nenaštebetali!u nás je dneska taky děsně hnusně ráno se to jakš štakš dalo tak sem vyletěla posekat trávu ale uprostřed sekání mě zastihl slejvák,ale dosekala sem to ale sekačka byla pěkně zašpiněná a já durch,ale je to naštěstí za mnou,snad nebudu marod!ted čekám až konečně dorazí mrcha a zavolám si do té plzně na to imuno,to čekání zase bude nekonečný,závidím ametob že se ti to už rozjíždí,podle mě HP od tgvé gyn by měl stačit!!!

ametob
6. kvě 2009

Ahoj Sukubka, teda ty jsi akční, sekat trávu ve slejváku, no ale když už jsi byla v akci... 😉 No, to čekání je nejhorší, kdyby se aspoň vždy jednalo o týden, ale o měsíce... To je děs, ale to by jsme asi chtěly moc🙂 No zatím se to ještě nerozjíždí, ale je fakt, že už jenom kousíček 🙂

lenkacar
6. kvě 2009

já bych jí nesekala ani za slunečna asi ,to je tátova starosdt sekačkování

lenkacar
6. kvě 2009

bych se bála že do mě uhodí blesk .. 😀

ametob
6. kvě 2009

No, tady to teď vypadá, že se to taky spustí..... Dneska jedeme nakupovat a reklamovat kozajdy a kraťasy - se mi hodně chce ☹

lenkacar
6. kvě 2009

jo taky ráda reklamuju

sukubka
6. kvě 2009

ametob je hrozný jak se to táhne a gor(překlad pro Lenu gorˇje hlavně! 😀 )ve FN ale zase tam sou super!

Leni mě sekání baví,máme malou útulnou zahrádku a baví mě to,ale v dešti je to blbý no 😉

sukubka
6. kvě 2009

rklamuju taky ráda 😀 ne nerada ale jinak hadříky sou moje to já možu 😀

lenkacar
6. kvě 2009

sukub my máme kor ..rovná se hlavně 😀 😀 😀 😀

lenkacar
6. kvě 2009

myslim že bysme se nakonec v poho holky domluvily ne? ruce ,nohy ..a je to .. 😉

sukubka
6. kvě 2009

jasnačka Leni kor teda neznám,ale jsem zase díky tobě v obraze 😀 co děláš?

lenkacar
6. kvě 2009

já přišla z véči s manžou chvíli jsem mrkla na Zindulku v telce a půjdu spinkat ,jsem nějaká uondaná 😀

lenkacar
6. kvě 2009

já zas nezmám gor..to máš fuk ,ale tvoje vysvětlivka byla na dobrým místě ..