• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

4. října 2013 
čoveče aby mi po tom neupadl zadek jak to čtu :wink:
19. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to chilli koupíš v každém obchodě.Třeba v Albertu nebo Tescu.Jedna holka z neplodnosti to brala asi 6 lžiček denně po 2 měsíce před ET a má dvojčátka. :wink: A ta omáčka skoro nepálí.
19. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zrovna se mi ptá jiná holčina ,jo lžiček malejch jo?
19. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mufy ,ale já jsem pár dní před ,má to cenu?
19. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já koupila úplně levné sypané chilli, účinek je stejný. Dupu Ti to vyštípe, to jj. Asi mi to chilli a grep, mrkev... pomohly, když mám malinkou čárečku. :grinning: . Leni, nikdy není pozdě začít a není to zas tak drahé. Šťávy jsem pila poctivě, je chutná a hlavně zdravá. Měla jsem toho plnou lednici. Z toho množství co jsem ti psala máš půl litru moku.
19. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Illi ty máš pozitivní testík? A kolikátý den jsi?

Leni jak píše Illi nikdy není pozdě začít. I když to tekuté chilli bych brala spíš.A berou se velké polévkové lžičky.
19. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
chichi ještě že už vim co je dupa :grinning: :grinning: :grinning: ,hele já našla v lednici zavařený chilli papričky tak jsem 1zobla a zajedla chlebem ,málem jsem chcípla ,ale třeba si pusa zvykne ... :grinning: ,než pokoupím tu sladkou omáčku
19. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
super, domácí ještě lepší, hlavně aby štípalo, prokrvilo dělohu a nemuselo hodně platit. Třeba ty léky bych 500 za to nedala, účínek stejný.
Mufy, včera jsem testla 7den a já ji tam viděla, ale jestli to byla, nevím. Ukázala jsem ji odpoedne dceři a ta ji taky viděla, radila mi ať ji ještě jednou počůrám :grinning: dnes jsem netestovala, lítala jsem po obchodech, ale zítra testnu, jdu odpolko do školy, píšem 2 písemky, tak buď budi nasraná, nebo šťastná a bude mi to fuk.
19. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili a nemáš nějakej odkaz na to chilli?já to hledala ,ale nic pořádnýho jsem nenašla..tak myslíš že jo? že dobrá domácí ?tak to snad vydržim...
19. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili tak uvidíš jestli bude sílit
19. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ty jo, nikdy bych nevěřila, že chilli omáčka může pomoct, ale četla jsem si ten odkaz a asi fakt....
A víte co je dobrý? My grilujeme tak určitě jednou týdně a máme doma sladkou chilli omáčku na kuře :grinning: Je to asi ta, co píšou v tom odkazu.... Je to taková velká skleněná flaška, hmotnost 870 g a stojí myslím jestli si pamatuju okolo 100 Kč. Kupovali jsme ji v Globusu, jak mají koření, tak tam. A je dobrá:slight_smile:
Sice jsem ji nejedla po lžičkách denně, ale jednou týdně k masíčku určitě :wink:
Ili - přeju jen ať sílí:slight_smile:
19. kvě 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nA VÍCE TÉMATECH O TOM HOLKY MLUVILY, kapunka. Pak založila i téma chilli na plodnost, nebo tak nějak. Začínalo to chilli, tak hledej :grinning:
19. kvě 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem ti to téma našla, jedno z nich, přihodila na první stranu, tak čti, papa
19. kvě 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kupte si normálně chylli jako ve sklince jako kečup.teda aspon u nás v kauflandu to mají!
19. kvě 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ametob to je ona ta omáčka.Přesně takovou holky myslely. Prý je lepší brát tuhle omáčku,než normální chilli, ta tak nepálí a je dobrá.

Ametob a nemůže to být ještě z Pregnylu? Já měla Pregnyl na testu ještě 11 den po ET.
20. kvě 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo dík holky za tipa ,tak já přeju všem hezký den ,moje divné pocity v pipce se mi vrátily ,nevim jestli močák nebo gynda ...tak jim brusinky v práškách a kontryhel ,už se zdálo ,že to bude dobrý a zase to mám ,prostě divnej pocit uvnitř..s manžou nespíme
20. kvě 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
to chilli se teda může i když jsi těhu jo??
20. kvě 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, chilli jak jsi těhu, nebo po ET nene, protože rozprouzuje děohu, ta má být pak v klidu.
Pregnyl se drží v těle těch asi 10 dní, víc ne, od píchnutí. Já mám dnes 16 dní po Pregnylu, takže ho v těle už určo nemám.
Dnes jsem testla 9 DC a je tam silnější //. Jsem šťastná, ať vydrží do krve hlavně.
20. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, četla jsi to téma co jsem ti tu předhodila, chilli? tam něco vyčteš, já se taky řídila podle nich.
20. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili tak mám za sebou další chilli s chlebíkem zajedenou ...pálí mě jazyk ,ale za chvíli to bude cajk...jdu to přečíst :wink:
20. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Illi5 tak to je super, Pregnyl to už teda není,pokud je to už 16 dní.Tak hlavně ať čárka sílí a sílí....
20. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili vypadá to velmi dobře holka ..asi si na tvoje zdraví ještě dam jednu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ať se pak vyto. Moc to nepřeháněj. Hlavně ty šťávy pij, grep je na dělohu, mrkev je ačko na plodnost, tak jsem dávala 3 mrkve, je to chutné, grep jsem kupovala červený, je tam víc n¨vitamínu a je sladčí. Jinak pak co koupíš, citron, řepu, je to výborné. Teď už to nepiju a chybí mi to. Nechci ale dráždit dělohu, tak jen ráno listovku.
20. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale v těhu pozor na Áčko
20. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě to už nepiju, nic žádné vitamíny po ET, jen listovka. A v čera jsem si teprv koupila baby plan, tak ho dávám večer, ale zbytečně jsem ho teď kupovala, ale neva.
20. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele a kde si teda budem psát se tu honíme :grinning:
20. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: . My dvě stíháme vše, držíme koníka při kupě. :grinning:
20. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, to maso jsem sesbírala zpátky do brutvany, dala na talíř sousedovi, zanesla a jak si pochutnával. Zbytek se hrnul pejsek na to, ale to čištění, holka, hrůza. Veškerá mastnota z pekáče, nešlo to dolů, já to drhla houbou a jarem. Musím koupit Vaniš ten prášek a posypat to.
20. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
do čeho ? já se tu fakt nedomluvim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty si nějak předcházíš souseda ,nebo mi něco uniklo ? čí je to dítě? :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek