• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

4. října 2013 
brutfana je pekáč :grinning: .
Souseda jsem nafasovala, umřela mu manželka 20,4,, je bez nohy, nic si neuděšlá kolem sebe, ani kávu, jen na vozíku na zácho a zpátky do postele. Mám 70 let. Děcka má v čechách a nechtějí ho, tak já se vždy o něj starala, jak byla jeho ve špitále, naposled tam byla 3 měsíce, přes vánoce, paráda. Tak mi zústal na krku, je mi ho líto, tak se o něj starám. Na koupání platím známoou, já bych to nedala, jinak to jde.
20. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ili máš můj obdiv
20. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
náš děda taky neměl nohu už jako starej a ten si doskákal všude i uvařit kafe ,měl skleničku s kafem na zadku v teplákách ..,nohu doma nenosil ,ona ho dřela a jinak mu pomáhala mamka koupat
20. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co děláš za školu?
20. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
podnikámí menegament, maturu na staré roky.
On nemám nohy 15 let asi, vše zanevřel, jen sedí u telky, neb leží , hulí jak sádrový ježek a pije kávu nebo pivo, nic jiného nepije. Ale už se mu zas roztáhl žaludek , tak si pojí. Ještěže bydlí vedla o patro, jinak lítat někde pryč by se mi nechtělo. Jen nevím co dovča, musím pak někoho najmout. :grinning: By umřel
20. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty volís ili to sis naložila a ještě mimi ..budeš mít po něm aspon byt?
20. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kolik že ti je ?mě tyhle dodělávací touhy po vzdělání braly asi v 26letech a pak jsem zjistila ,že bych vůbec netzvládla matiku a nazdar ,dneska už mě to ani nesere ...stejně jediný co bych chtěla kdy dělat nemůžu ,kvli zdraví ,byla bych vojanda jak vyšitá .. :wink:
20. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to řikam furt a svině jaká bych byla ..jéje ...no tak jsem si vzala aspon vojáka :grinning:
20. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ten je tak krotkej ,neumim si ho moc v práci představit ... :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ba ne já bych byla moc hodná na všechny chlapy a zlá jen na hezký holky :wink: :wink: :wink: co by mě lezly do zelí :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenko, byty se teď odkupují u nás, ale jeho manželka měla na to našetřené, takže děcka si ho prodají a rozdělí prachy. Já nemám z toho nic, ani mě to nenapadlo, alůe vyřizuji si alwspoň jeho opatrovnice, takže uvidíme kolik mi zchváli soccka, možná i nic říkala baba co tu byla. oni jsou opatrní a trvat to bude 3 měsíce.
Ve škole paráda, vše jsem opsala z taháku, nikdo mě nechytl. Je mi 35
20. kvě 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak aspon to ili že peníze za opatrování ... :wink: dneska se každá kačka hodí
20. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jsem zvědavá kolik dají, prý to může být jen 2 000, oni se nepředají, jsou to lumpi. Ale na LDN měsíc pobytu stojí pacient stát 40 000, ale lidem se bojí něco dát. K vůli penězům se to ani dělat nedá. To není jen uvařit, ale okna, prát, převlíkat postel a hlavně posraný záchod, stříhat nehty, plíseň na nohách atd. Nic s medem.
20. kvě 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu se s váma rozloučit, juknu sem asi až v pondělí. Mějte se všechny moc pěkně, Lenkacar, zítra si na tebe vzpomenu, Ili5 - je to super, vypadá to moc nadějně, tak budu držet pěsti, aby to vyšlo :wink: Jinak mně je už druhej den pěkně blbě, sice nebliju, ale od žaludku mi je nic moc, nemám chuť na jídlo, nic.... Takže si Beskydy myslím parádně užiju :frowning2: Tak holky páááááááááááá :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé ahoj
20. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no každej by to nedal já se tak drobet starala o babičku ,takže vim o čem mluvíš s těma nohama třeba
20. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže akce Ydyskeb,tak vzhůru k oslavě,to je prima taková sešlost a taková novinka ...
20. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
škoda že jim třeba nemůžeš zamávat fotečkou z utz to by byl efekt
20. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, to by bylo fajn, dneska jsem to řekla mamce, byla u nás, plnily jsme košíčky, no na mně se to ani nedalo přehlídnout, furt jsem jen seděla a funěla.... Ale jinak zatím ani muk:slight_smile:
20. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pá holky a snad si tady v pondělí přečtu jen samý dobrý zprávičky :wink:
20. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno všem, tak leni dneska jdeš na ket?
21. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, dnes nejde na KET myslím, jen na UZ, ale nevím to určitě.
21. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík co to čtu že by Lena už měla ketík :wink:
21. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím, že UZ. Určitě hned podá hlášení jak dorazí. Vždy je tu první, tak se zdržela u dr. Myslíme na Tě, leni!!!!
21. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ili trpim papam chilli a šunku s chlebem ,našla jsem v lidlu chilli omajdu ,ale nepíšou jestli je sladká
21. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedu až na 3hod.tak jedu až na 3hod. zatim jen utz
21. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni tak to jo ale ketík bude cuby dup že?u nás taky mají tu chyli majdu :wink:
21. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
co to píšzu za kraviny bože jedu v 1hod. máme to celkem daleko..jestli sliznice nespolupracuje tak na to kašlu..
21. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevíte náhodou jak dlouho se to musí rozmražovat?
21. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale Leni co to slyším?Jak nespolupracuje?tobě moc neroste?to bude ok a mimča budou jako v bavlnce
21. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek