FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

lenkacar
21. dub 2009

a jak se to dělá? stejně jako ET? přes čípek? a fouknou tam ty spermoníky?

lenkacar
21. dub 2009

to jsou stejnak vymoženosti co?jinak mili sliznice vysoká tak držim palečky at se to tam spolu pěkně pomazlí 😉

lenkacar
21. dub 2009

mili tak to je dobrý ,že nemáš pregnyl ,aspon ti to nebude zkreslovat a hned 8den jseš těhu!nebo ne? je to jinak?!já nic nevim 🤐

ametob
21. dub 2009

Monali: díky 🙂 V CAR jsem ještě nebyla, to mě teprve čeká, ale říkal to gyndař.
Jinak naše pračka žere jenom ponožky manžela 😀 A třídit je je pro mě úplně nemožný, samá černá, tmavě modrá, všechny stejný až na malý detaily, to miluju 😀 No, jak píšeš ty🙂

ametob
21. dub 2009

Já teda vůbec nevím, jak to je, ale přeju Milin aby se to povedlo🙂

lenkacar
21. dub 2009

jé holky peru taky ráda ,už jsem asi přisleplá tuhle se mi povedli neuvěřitelné kombinace ,manžel na mě koukal jako blázen ,každá fuska jiná a v sobě ..hm stařecká demence

milin
21. dub 2009

Leni jj dela se to pres cipek.Jinak budu zavadet Utros 8dni od 24.4. Ale testovat asi nebudu zkusim to vydrzet do MS.Ale uvidim.Jinak myslim ze Utros taky ovlivnuje vysledek.

lenkacar
21. dub 2009

myslíš? no já nevim ,chichi další která má silné řeči o testování 😀 😝

milin
21. dub 2009

minule jsem vubec netestovala a to bylo pred Vanocema.

lenkacar
21. dub 2009

a nemáš svatozář? asi půjdem k tobě do učení ..na kurz sebeovládání

lenkacar
21. dub 2009

jak nad tim přemýšlim tak k nám asi čáp nedorazí ..nevim nějak to cítim ..asi vždycky někde chcípne na půl cesty .. 😒 😠

sukubka
21. dub 2009

milin s tebe bych si s tím testováním měla vzít příklad,ale říkala sem si že se možná na to testování vys..u a pokusím se vydržet jestli nedorazí mrcha protože jestli na tom testu nenajdu // budu mít po náladě a ve čtvrtek jedu na floru a nechci to tam probulet takhle aspon když zítra netestnu budu mít naději(pokud ovšem nedorazí mrcha)!
jak si to myslela milin že utroš ovlivnuje jako test?
monali absták ale mám!a jak je tobě?

lenkacar
21. dub 2009

holky chtělo by to tady nějakej pozitivní test ,páč už mě to dobře deprimuje ..tak sukub a další ,koukejte se snažit ,at mě trochu rozveselíte

sukubka
21. dub 2009

jo Leni my za to nemožem 😉 taky by sme ty // hned brali 😀

lenkacar
21. dub 2009

sukub a břicho nebolí? tak je to dobrý ..a co ty tvoje prsa?

smilers
21. dub 2009

sukub zitra testnes 😉 nevydrzis, pokud jses stejna jak ja, co se testovani tyce😀😀 hele a co je vubec na flore, nejak nemam pojem o case a prostoru😀😀

lenkacar
21. dub 2009

flora je v olomouci?nějaká výstava kytek?

lenkacar
21. dub 2009

hele smil nechceš mi věnovat jednu hodnou a krásnou malou holčičku?že byste si s manžou udělali další trojky když vám to tak pěkně jde 😉 😀

lenkacar
21. dub 2009

už se vidim seschlá za 5let jak tady vyschlejma drápama tukam do pc jak furt vyhlížim toho čápa ..bože jde na mě deprese

smilers
21. dub 2009

leni uz nejsou hodne ani jedna, takze zadnej obchod nebude😀😀 jj flora je v olmiku 😉 sice to jsou kvitka ale obecne se ta spolecnost jmenuje Flora i ty vystavni pavilony 😉

lenkacar
21. dub 2009

no asi půjdu dát škrabošku na hubu a půjdu do krámu pro rohlíky ..vypadam fakt dneska úchvatně ,ani v pubertě jsem neměla tak pěknou plet 😠

lenkacar
21. dub 2009

aha smil tak to si je nech všechny já chci jen hodnou 😀 😀 😀 ,tak to na tom nejsem tak špatně když vim kde je flora co? na to že vy nevíte odkud je strakonickej dudák 😀

lenkacar
21. dub 2009

to je hezký slovo ,,kvítka ,,

sukubka
21. dub 2009

jojo leni flora je v olomouci,švagrová která má mé testy jela na služebku potvora a neřekla mi to takže sem bez testů a u nás je lékarna ve středu zavřenáa dnes bylo otevřeno jen dopoledne a ona mi to ta mrcha napsala až ted!já bych musela jet pro testy ráno do města 😠

lenkacar
21. dub 2009

sukub a kde ty bydlíš ,v lese? 😲

smilers
21. dub 2009

¨leni u nas to bylo o stesti, v tehu jsem se dovedela, ze jsem defakto vubec nemela otehotnet pac mam snizenou funkci stitne zlazy (hypofunkce) a k tomu mam na stitne zlaze uzel alias strumu 😠 hlavne, ze me delali v CARU testy na stitnou zlazu

lenkacar
21. dub 2009

švagrona to vzala velmi vážně to tvoje netestování ,pošlu ti po PPL 2mama..

sukubka
21. dub 2009

ne na vesnici 😀 a město je 8km ale nemám ten řidičák tak budu muset jet busem a ten test nebudu mít ani z raní moči to by nevadilo že?jestli tam ale nic nebude budu mít po náladě!jinak břuch vůbec nebolí vůbec nic a prsa mám nalitý ale to dělá ten utroš 😠

lenkacar
21. dub 2009

smil to asi štěstí u každého když vidim ten složitej proces,tak tomu snad ani nevěřim ,že se to kdy může povést .. 🤐

sukubka
21. dub 2009

udělala mi to totiž naschál už ji nikdy neudělám gelový nehty!!!!