• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

4. října 2013 
no jo ten přijde celej nadšenej jak včera asi ,,co je k jídlu a pak ahoj jdu si hrát hry na pc ..,,bych ho bacila něčim
23. dub 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musíš ho nějak nalákat, trošku posvádět.... a to pak žádnej chlap nemůže vydržet :wink:
23. dub 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chlapi jsou jenom chlapi, néé? :wink:
23. dub 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele to mě přejde chut hned tebe ne?se naseru a je po..a kdyby mě tu ukázal zlatý nářadí tak je mi to fuk
23. dub 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nás je spíš častěji při chuti manža, takže svádění řeší víc on, než já:slight_smile: A pokud mám chuť já, tak se asi ještě nestalo, že by odmítl. To už by to s ním asi vypadalo hooodně špatně :slight_smile: Ale je fakt, že kdybych se ho měla pořád prosit, tak si to raději zařídím po svým :wink:
23. dub 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten můj je tak bázlivej že to prostě neumí ..pokukuje pohazuje ,ale neudělá výpad ..
23. dub 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda vy jste fakt ukecane, nestiham cist:grinning::grinning:
23. dub 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda manželský eskort sex - to mě ještě nenapadlo, to musím vyzkoušet. Bych neřekla čemu všemu se na
koníkovi přiučím.

dneska ráno jsem začala špinit, a mám pozitivní test. Nejdřív jsem brečela na -wc nad vložkou, potom v
koupelně nad testem . A teď už jsem z toho tak mimo, že jenom hledím před sebe :unamused: Kdyby se to stalo
někomu z vás, tak vás uklidňuju, že to ještě nic neznamená, ale u sebe mi to nějak nejde. Navíc už jsem
to jednou zažila, pozitivní test, pár dnů naděje a pak konec. :frowning2: Navíc jsem teprve 9den po ET, takže ten
test může být zkreslený lékama. Takže tak
23. dub 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni hlavně nebulínkuj..když nic nevíš jo?!
23. dub 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasná věc je co pozoruju že když je to planej poplach z léků tak čára nesílí ,takže testuj a testuj
23. dub 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni ale zas takovej manželskej servis to neni ,dřepim tu furt s tou bábovkou sama a stojí mi na hlavě ježek,byste koukaly :wink:
23. dub 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenkacar, hlavně že je v tom páru vždy jeden, kterej ten výpad udělá :wink: A jsi to ty :slight_smile:
Monali, jak píšeš, můžeme tě jen uklidňovat, že to nic neznamená, ale je to pravda.... Je to pořád 50 na 50, jako na začátku, tak tomu taky věř:slight_smile:
23. dub 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ametob má pravdu moni tak se nestresuj ..špinění je úplně o.k.
23. dub 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, právě že testovat se mi už moc nechce. Možná to zkusím v pondělí nebo v úterý, protože ve středu
jdu na odběry, tak ať to tam potom se mnou nesekne. :slight_smile:
23. dub 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ametob a co mi zbývá dyt bych tu byla jak jeptiška
23. dub 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni nechces me tu babovku poslat, docela tu silham hlady, pac mam v obyvaku jednoho teroristu, kterej me ted usnul anemuzu se hnout:grinning::grinning:
jo to bych taky udělala bejt na to připravená má to smysl tak ob den aspon abys to porovnala jestli to sílí
Holky, valím domů, mějte se tu pěkně..... Lenka, ty se vrhni na manžela a Monali, tobě přeju hodně sil a málo trápeníčka :wink:
23. dub 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když jde o rozdělování bábovky, tak se hlásím taky :wink: Písnu adresu a můžeš mi kousek poslat :grinning:
smil a chceš jen pro tebe nebo šilhaj i holky?
leni celou jen pro me prosim:grinning::grinning:
23. dub 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nejsi zrovna skromná smil,pošlu ti snítku jo?
23. dub 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a že se učim rychle co? to čučíš co?
23. dub 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to Smil přeju, pošli ji celou bábovku a mě upeč novou :grinning:
23. dub 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni to teda cucim, ale to se moc nenajim:grinning::grinning:

moni diky za primluvu, leni nezapomen, ze sem vycucavana, potrebuju nejakej doping:grinning:
23. dub 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky a kdy budu asi souložit když tu budu péct bábovky na objednávku ,mějte jako taky soucit :wink:
23. dub 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po slouloži se prý bábovka peče nejlíp? Takže hodně sexuj a hodně peč :grinning: :grinning:
23. dub 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni tak a ty bud veselejší nebo dostaneš na prdku ..
23. dub 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, ja se z tebe picnu:grinning::grinning: tak ale priste si ji objednavam teda, akorat nevim v jakem stavu by dosla postou:grinning::grinning:
Já musím zítra upéct rolády, a o sexu si zatím nechávám zdát. :unamused:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek