• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

4. října 2013 
a nechceš udělat výměnný obchod ,snítku za snítku?
23. dub 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
monali no vidis, roladou taky nepohrdnu:grinning::grinning: sakrys , nedelejte me chute, ale co ja vim, tak se me domu nese proviant, tak aspon neco:grinning:
23. dub 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš a nakonec na tom smil bude nejlíp a ještě pošle nám ty přebytky ..
23. dub 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni ja myslim, ze nic nezbyde, an to bych nevsazela:grinning: nic se loucim, dite me tu sice chrni, ale dalsi se budi, zdarec :grinning:
klidně,akorát jak známe naši úžssnou poštu, měla bych docela strach v jakém stavu by to přišlo, a hlavně
po jak dlouhé době, ono mezi Ostravou a Strakonicema to je docelá dálka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
juchů a nebudu muset vařit o víkendu přijde kastrůlek z moravy :wink:
s tou smil taky nic neni ,hodnou a krásnou nedá a kastrůlek taky ne ..škoda že seš tak daleko aspon bych ti podrncala ..
23. dub 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejsem si jistá, jestli to je až takový důvod k radosti, pár mých "kastrůlků" už jskončilo v záchodě. Tak abyste
to náhodou nebrali jako pokus o atentát :grinning:
23. dub 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
vid moni tak za 3dny nějakej sucháč by došel..leda dobrej namočit do čaje
23. dub 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co sušenka za 20 ještě žíje?
23. dub 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni a už jsi někdy vyhodila výtvor i s formou ? já před léty beránka a i bábovku jako to se nedalo ,to se muselo zlikvidovat celý ..rychlá akce ..
23. dub 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni jen se po ní zaprášilo ..po sůše..nakonec mi jí bylo líto obešla jsem celé patro a nabídla i sousedům
23. dub 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni ti muzu poslat tak akorat kastrulek prikrmu, dnes mame mrkev a brambor:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: toz k nam do olmika to ma monca bliznez k vam, skoda, ze bydlistak daleko, bych ti prtata vybalila na dvorek a uz bych se dekovala:grinning: nic uz fakt jdu
23. dub 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to mě uctíš smil ,co myslíš že tu klohnim celý den mrkev z bramborem tak díky teda :rolling_eyes:
23. dub 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak formu jsem zatím nevyhazovala, ale pár hrnců už se mi připíct podařilo :confounded: Ještě že je manžel v poho, a dkyž
na to přijde sní i brambory s cibulkou a mlíkem. -- Máme je teda oba moc rádi, a nejde na tom moc zkazit.
23. dub 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. dub 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten můj nepohrdne taky ničim naštěstí co vidim u kámošek ty nenažrance co si sami neohřejou ani čaj a ještě cepujou ty bych hnala svinským krokem
23. dub 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky pádím , vy už máte všichni uklizeno a u nás to vypadala jako by tu prošla likvidační četa.
takže zatím pa

a díky za zlepšení nálady. už to nevidím tak černě. :slight_smile:
23. dub 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu vařit kávu a připravim ty dobrý připálený a zahraju na dudy a bude pohodička
23. dub 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak to lmáš fajn, že máš takového manžu, ten můj je něco podobného.
a teď už fakt mizím
23. dub 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobře moni a to byl účel této hry na bábovkovanou :wink:
23. dub 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, díky pa :wink:
23. dub 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro dnešek dokoníkováno jest ámen..hezké sny!
23. dub 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek holky :wink: Jééé, Smilers, tak ty jsi přímo z Olomouce? Tak to tě určitě někde potkám, jak uvidím velikej kočárek, tak se budu hlásit:slight_smile:
24. dub 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík ametob ,já myslim ,že je smil z nějaké vsi okolo ne?
24. dub 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak je při pátku?
24. dub 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem myslela že tu budu první a ametob mě pěkně vyfoukla 1místo .. :slight_smile:
24. dub 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Při pátku je super, už jen proto, že je právě pátek :slight_smile: Večer mě čeká grilovačka, zítra jedu do Prahy na Draculu, takže se těším:slight_smile:
24. dub 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, sukub, je mi to líto. To byl 2 IVF? Monali, u tebe je šance, jaks měla 2//, pohoda. Ještě krvácíš?
Jinak jsem dnes dostala mencky, takže v neděli píchám, budu jak kaktus. Snad to výjde, nějak se v poslední době nikomu nedaří, tak se to snad prolomí.
Mám 3 druhy injekcí, píchaly jste to najednou, ve stejný čas do břicha? Nebo mám dát pauzu hoďku. :unamused:
24. dub 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
A většinou sem juknu v 7 ráno, chodím dopráce na 7 :slight_smile: A co že ty ještě nespíš?
24. dub 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek