FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

lenkacar
24. dub 2009

ty jo já nespim už od těch 7h 😀 😀 😀 zdál se mi nanejvýš idiotský sen jak stojim na zastávce a čekam na autobus do školy ,takže holky já asi mládnu 😀

ametob
24. dub 2009

Ahoj Ili, ono se musí zadařit, teď Monali, tobě....Nakonec nám všem 😉 A s pícháním ti neporadím ☹

ametob
24. dub 2009

Ty jo, tak to by pro mě byl hodně stresující sen - škola, brrrrr 😀

lenkacar
24. dub 2009

no dyt jsem se z hrůzou musela probudit ,to je odpověd na tvou otázku proč ještě nespim 😀

ametob
24. dub 2009

😀 Já dnes spala jako zabitá, ale zase jsem nemohla usnout, byla jsem včera večer na volejbale a pak se v té posteli né a né sklidnit.....

ametob
24. dub 2009

A co máš ty dneska v plánu?

lenkacar
24. dub 2009

to chápu já když jezdila domu o půlnoci z odpolední tak jsem do 2h. do rána nemohla usnout jak jsem byla rozjetá

lenkacar
24. dub 2009

ti ani nevim plán je jedna věc a zrealizovat druhá ..

ametob
24. dub 2009

🙂 To jo...

ametob
24. dub 2009

Jdu taky něco dělat, ale zase sem nahlídnu, tak zatím.....

ametob
24. dub 2009

Tak už jsem i po obědě, nikdo tady??? ☹

evi21
24. dub 2009

Ahojte dievčatá, zdravím vás a prajem vela zdaru !
Ak by ste niektorá potrebovali skorší termín na konzultáciu do FN Olomouc, tak som sa dneska odhlasovala od doc. Dostála- 13.5. , pravdedopodobne to t.č. nebudeme potrebovat...
Prajem vela stastia , držte sa 🙂

ametob
24. dub 2009

Ahoj Evi, já bych ten termín brala🙂 Zadařilo se vám? 🙂

lenkacar
24. dub 2009

jsem zde a tady je někdo ? venku se počasí umoudřilo a prádlo krásně vlaje ..slunce svítí a ptáci řvou jedna básen

ametob
24. dub 2009

No, já jsem tu, jak jinak taky že 😀

ametob
24. dub 2009

Jsem z toho jelen, jsem si volala do toho CARU, proč to nezkusit, že, no a 13. 5. maj prej plno.... Si museli myslet, že mi už hráblo 😀

lenkacar
24. dub 2009

nazdáááár

ametob
24. dub 2009

No nazdáááár 😉

lenkacar
24. dub 2009

tak co víkend jdeš někam na kalbičku?

ametob
24. dub 2009

No, kalbičku máme dneska u nás doma, ale musím se mírnit, zítra jedu na muzikál, tak bych z toho taky chtěla něco mít 🙂 Když už se tam poženu.....

lenkacar
24. dub 2009

já asi pojedu s manžou je tam práce na chatě ,ale večer dom ,jak tam nejsou kamna tak bych tam zase moribundus přikrmila ,holky nemáte někdo ty kamna s tim okýnkem ? slyšela jsem ,že je to nepraktický ,ale nevim..něco do 6tis.myslim na chatu ,ne ty za 20tis. volís nekradu ne?

lenkacar
24. dub 2009

a na co a kam jedete?

ametob
24. dub 2009

No, tak opatrně na chatě, moc se nepředři 😉 S kamnama zkušenosti nemám, to ti neporadím.....

ametob
24. dub 2009

Do Prahy na Draculu, se těším, tak snad mě nezklame.....

ametob
24. dub 2009

Jedu s holkama z práce, bez manži, toho tydle věci neba.....

ametob
24. dub 2009

A kde vy máte tu chatu?

evi21
24. dub 2009

ametob: tak tomu fakt nerozumiem, asi pred hodinou som tam volala, ze chcem vypis z výsledkov a nech ma vyškrtnu z toho 13.5., tak neviem, chcela som len pomoct....
podarilo sa nám doma, hned po prvej konzutácii v CARu 😅

lenkacar
24. dub 2009

za pískem ...je do prahy na drákulu to bude bezva ..pak podej hlášení někdo mi řikal co na tom byl že je to bomba ,tak si nepřipo ..gatky a nebo si vem dvoje 😉

lenkacar
24. dub 2009

evi jé vy se máte sakryš ...co tam máte za konzultace 😀

ametob
24. dub 2009

Evi21, to nevadí, i tak díky🙂 Zkusila jsem to🙂 Tak hlavně, že vám se to podařilo, moc moc gratuluju🙂 Já se taky dočkám, jdu teprve na první konzultaci 29. 5., tak to už vydržím......