FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

lenkacar
24. dub 2009

no a po konzultaci budeš hned volat at si tě vyškrtnou a bude to cajk 😉

ametob
24. dub 2009

Lenkacar, aha, tak chata je super na relax a tak, ale hlavně je to asi taky práce a práce, co? Jo, těším se, pak napíšu jaký to bylo, budu z toho unešená zase aspoň týden 😀 Máme hned první řadu, tak možná je to dobrá rada s těma gaťkama 😀

lenkacar
24. dub 2009

a by ti neskočil rovnou na hlavu nějakej rozjařenej upír

ametob
24. dub 2009

Jóóóóó, že by tam teď měli nějaký super konzultace, že by hned každej odcházel těhu? To by ten Dostál teda musel být pěknej kaňour 😀 Tak uvidíme🙂

lenkacar
24. dub 2009

jo chatu máme hlavně kvůli vladísovi páč ho nebaví sedět v paneláku ,ale tý práce mraky a on je jak šnek..takže si nedělam naděje že to někdy bude udělaný

lenkacar
24. dub 2009

ametob chichi ..od nás v caru se takhle poštěstilo asi 3holkám ..že se zadařilo normál po konzultaci ,ti vlijou čerstvou krev do žil a mimís se umoudří

ametob
24. dub 2009

Jasně, hlavně, že ho to baví 🙂 A i kdyby byl rychlík.... Stejně uděláš jedno a musíš se vrhnout na další a pořád tak dokola.....

lenkacar
24. dub 2009

rychlík jo? nějakej couráček spíš .. 😀 ale jo zase aspon nesmrdí doma u pc

ametob
24. dub 2009

🙂 Dnes nás tady moc není, co?

lenkacar
24. dub 2009

jo včera se to utlo a dneska už se holky někde vyvalujou na dekách ..

lenkacar
24. dub 2009

nebo se otrávily chuděrky po tý bábovce

ametob
24. dub 2009

Asi jo, je krásně, tak si užívaj..... Sukubka někde na Floře..... Včera jsi naporcovala bábovku a letěla s balíčkama na poštu, jo? 😉

lenkacar
24. dub 2009

do večera nezbyl ani drobek ,ani stítka

ametob
24. dub 2009

😀 Tak to musela být moooc dobrá 🙂

lenkacar
24. dub 2009

holky bez malejch dětí je nuda

lenkacar
24. dub 2009

šla jsem venku tam kočárek na chodníku a z něj pípala taková malá beruška ..čerstvá

lenkacar
24. dub 2009

ty pacinky a šla jsem a šla a berunce sílil hlásek až si myslím ,že je to po nějakej chvíli až na ibuprofen třeba taky

ametob
24. dub 2009

Jo, dneska jsme tady měli malýho ročního prďolu, hned bych ho brala a jak se krásně styděl 🙂
Lenkacar, však se jednou dočkáme a to se nám pak bude i stýskat po klídku a nudě 😉

lenkacar
24. dub 2009

jojo ametob už abysme se chtěly nudit

ametob
24. dub 2009

Už se těším, až jednou vyjedu s kočíkem, mám totiž úchylku na kočárky 😀

lenkacar
24. dub 2009

hm já pořád řešim jestli ve předu 2 kola u sebe nebo od sebe a nebo 4 ve předu a 2v zadu a tak .. 😀 😀

lenkacar
24. dub 2009

jen ten mimís si dává načas kurna práce

ametob
24. dub 2009

Fakt, to nejsem takovej magor jenom já? Ale já už mám vybráno.... Ale ještě mít prachy a hlavntě to mimčo 🙂 Panenky tam vozit nebudu 😀

lenkacar
24. dub 2009

já mámm ametob medvídka ...ale toho já teda taky ne ..jako mistr bean co? určo nejsi ujetá sama,mě se strašně líbí kočík jak mám kolečka 2 a 2 ve předu a vzadu po jednom ..ale nejsou ty kola nafukovací ..

lenkacar
24. dub 2009

ale je ametob i dost malej ten kočárek je to jistě kombinace a nacvakávací i sedačka ..

ametob
24. dub 2009

No, já bych chtěla určitě nafukovací kola, zatím mám vybranej Maxi Cosi Mura 3, taky je to kombinace a v barvě brown

ametob
24. dub 2009

Já nemám ani medvídka, ani panenku, ale až z toho jednou zblbnu, tak půjdu do medvěda 😀

ametob
24. dub 2009

Ale mám velkýho chlupatýho psa, tak koupím vozík a bude to 😀 Ale asi by se mu to moc nelíbilo 😀

lenkacar
24. dub 2009

no mě se ametob jako líbí ze všech nejvíc ,ale nakonec bych byla praktická víš ..

lenkacar
24. dub 2009

vozík za kolo