Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

ma.ja
2. lis 2009

Já bych taky radši na transfer zítra. Ty jsi měla taky transfer třetí den po OPU, tak by mi to taky vycházelo. Jo oplodnili se jen 3 ze 6. Uvidíme zítra, ráno moudřejší večera 🙂 To zas bude noc.

nadis.h
2. lis 2009

Máji taky bych šla už zítra. PK Ti nutit nemůžou,když řekneš že chceš ET zítra!!! Jo to chápu tu noc. Já už byla vždy po páté vzhůru a nemohla se dočkat až zase zavolám. A teď zas nemůžu dospat do testování.

Dneska mám nějaký špatný den a smutnou náladu a bojím se, že to nedopadne. Je mi zvláštně a čím dál tím víc na mrchu. 😔

ma.ja
2. lis 2009

Nadi musím s drahoušem do Liberce. Tak zatím papáček

ma.ja
2. lis 2009

jj, tak je asi den blbec, já mam depku už od rána 😝 smutno, ubrečeno...

nadis.h
2. lis 2009

Maji já už si taky brekla dneska.

Hezký zbytek dne v rámci možností. 😉

petra49
2. lis 2009

Ahoj holky, tak koukám co to tu vládne za blbou náladu. Už jsem konečně doma, v práci byla zas honička.

Nadi a Majo tentokrát to dopadne dobře, prostě musí.

zítra jdu na UZ, tak mi držte palce, jak bude čas tak napíšu.

Teď mi je blivno, přežrala jsem se a mám břicho jak pátrací balon.

nadis.h
2. lis 2009

Péti ahojky. No dnes jsou nějaký tlaky. Mám strašně smutnou náladu.
Na zítra držím palce! 😉

petra49
2. lis 2009

Nadis nebuť smutná, když jseš smutná ty - jsou smutný i mimouši v bříšku a nechceš přece aby se mračili na svět. Chtějí śtastnou, veselou a usměvavou maminku - pak jim bude v bříšku hej. Já věřim, že to dobře se všema dopadne.

nadis.h
2. lis 2009

Já vím. Nějak to samo na mě padlo. Je to tím počasím asi. 😝

ma.ja
2. lis 2009

uz jsem tady 🙂

po cestě jsem potkala lepší náladu, tak jsem ji vzala sebou 🙂 a posílám ji dál!!!

Nadi a jak ti je? Cítíš něco???

Péťo ahoj, u nás v práci to dnes taky stálo za to..dokonce jsem musela být sprostá 😅

petra49
2. lis 2009

Majo a co ty děláš? Já vždycky když mám smutnou, tak si koupim třeba nějalou maličkost a hned mám lepší náladu.

ma.ja
2. lis 2009

jsem na poště u přepážky,jsme tam všechny univerzální, takže děláme všechny vpodstatě všechno

já taky chtěla jít dnes udělat si radost, ale můj drahouš mi to překazil, no nic, jindy 🙂

petra49
2. lis 2009

Maji a kde děláš na poště v Jablonci nebo v Liberci? Já bydlim v Jablonci a dojíždím do liberecký nemocnice.

petra49
2. lis 2009

Holky připadám si strašně nafouklá, je fakt, že jse nebyla i dlouho na velký. Cítily jste ještě něco před prvním UZ?

ma.ja
2. lis 2009

V Jablonci, na Šumavě. Znáš to tam?

petra49
2. lis 2009

Moc ne. Holky jdu se na ten zítřek vyspat, dobrou noc a zítra lepší náladu.

ma.ja
2. lis 2009

jj, tak dobroiu noc a zítra držím palečky!!!!
taky pujdu, těším se do vany, dobrou 🙂

nadis.h
2. lis 2009

Ja se holky prezrala. Mam obsazeny pc milackem tak pisu z mobilu. Ja citim jen bricho na mmrchu a picha me napravo a boli prsa. Ale az na to pichani je to vse stejne jako kdyz to mamtdostat. Takze tezko rict. :(

Peto drzim palce a Maji Tobe tez.

Peto ja pri stimulce citila tlak jakoby v kyclich.

ma.ja
3. lis 2009

dobré ráno 🙂

holky jedem na transfer!!!! Dnes v 10 😵

sice mi nic neřekli, jen že máme přijet na transfer. Ptala jsem se jak jsou na tom, kolik jich přežilo a prý po telefonu neradi říkají. Jen paní říkala, že mám být napitá nenapitá...

Nadi tak to je pozitivní, když bolí prsa, řekla bych. Břicho jako na mrchu je správné, tak držím všechny palečky co mám.

nadis.h
3. lis 2009

Máji máš to naprosto stejné jako já! taky po 3 dnech a taky v 10 hodin. 😉

Máji mě řekli vždy vše do telefonu. Ale mě už tam znají všici jak jsem tam byla každou chvilku. 😀

Tak tfuj tfuj tfuj. Hned dej vědět co a jak. 😉

petra49
3. lis 2009

Tak holky, konečně mám chvilku a můžu Vám napsat.

Kontrola si myslím dopadla dobře. Mám 7-8 folíků na 1 straně a něco podobnýho na druhý. Říkala, že by sice mohli být větší, ale dobrý, měli při zavřených očích 10mm. Mám dál píchat stejně gonal a od zítřka cetrotide a v pátek v 13: 15 kontrola. Na OPU to vidí pondělí nebo úterý.V čekárně jsem potkala ještě jednu sestřičku ze špitálu, tak jsme pokecaly a aspoň to líp uteklo.

Nadis, co ty?
Majo, to je super, tak se hezky šetři.

Holky pořádně odpočívejte, taky už se nemůžu dočkat.

nadis.h
3. lis 2009

Péti to ještě doroste do toho dalšího utz. Já je měla taky líné, ale vidíš jaká z toho mám miminka. 😉 Tak ještě Janča dvojce ať naskočí a budeme komplet. 🙂

Já nic. Bolí mě pořád břicho stejně. 😒

petra49
3. lis 2009

Nadis, tak to jsme 2. Mě v břiše pořád něco tlačí a napíná, to asi jak rostou bobíšci 😀

nadis.h
3. lis 2009

Hlavně Péti vážně pij. Nepodceň to. Ta bolest šílená potom za to nestojí.

petra49
3. lis 2009

Nadis, zrovna jsem se napila. Doma se to hlídalo líp, v práci to jde hůř, ale snažim se.

petra49
3. lis 2009

Holky, tak jsem byla chvíli šťastná. Dneska jsem si nechala odebrat ještě moč a vyšla o hodně hůř než před měsícem, mám strašnej strach, že mě nepustí na odběr. Konzultovala jsem to s našima doktorama a nevypadá to moc dobře. Zítra jesště zavolám do kláštera doktorce co mi dělala předoperační - co řekne. Jdu koupit urolog a brusinky a ve čtvrtek si nechám zkontrolovat moč ještě jednou.

nadis.h
3. lis 2009

Měli jsme tu návštěvu...

Péťo a co Ti vyšlo špatně? jako že máš nějaký zánět nebo co? To není moc dobré teda. 😒

ma.ja
3. lis 2009

ahoj holky jsem tady 🙂
ale potají, mam od drahouše nakázáno ležet. Ale jelikož teď přezouvá auto, tak můžu za Vámi 🙂

ET byl v pohodě, jen to hrozný pití! Měla jsem nástup na 10. SEstřička řekla "popíjet", přijde embryolog a převlíct a jdete na to. Nojo, jenže...trvalo hodinu a čtvrt než jsem přišla na řadu...močák mne bolel jak ... občas jsem si už musela jít "učúrnout", pak na sále Petr, že mam moc plný měchýř, ať si jdu tak třetinu učúrnout. No holky fakt prča. Zákrok vše v pohodě, jenže pak opět....po 20minutách jsem vstala, že prostě jsu na WC, seděla jsem tam snad 5 minut... 😝

ale co bychom pro naše bolísky neudělali🙂

Péti co máš s močí?

nadis.h
3. lis 2009

Maji tak už jste 3? 😵 Já jsem tam byla úplně sama tak to odsejpalo. 😉 Do 11.50 jsem měla ležet a pak už mohla frčet domů.
Já zas byla málo napitá, ale nemusela lohnit dál. Už to tam frkli a bylo. 🙂 A máš teda 2? A víš kolikabuněčné jsou?

ma.ja
3. lis 2009

No jo jsme 3 😵 To třetí, co se oplodnilo, se přestalo vyvíjet. Tak máme 2, osmibuněčné. Prý jsou takové, jaké mají být.

Bylo tam asi 6 ženských, tak měl Petr docela fofr