Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

janina83
5. lis 2009

jezis tak to jeste teprve prijde!!ta hnusna nalada bricho mam nejake napnute a dr mi rekl ze nejsem uvolnena ale byla jsem 😒 jeee nejak tomu prestavam rozumet vsemu uz ani sama sobe nerozumim ihihi 😀

janina83
5. lis 2009

jsi tady?nadi

nadis.h
5. lis 2009

Já to mám uložené v oblíbených a jen si pak vždy najedu na odkaz a jsem tu. 😉 Já chodím míchat maso na omáčku tak mi to chvilku trvá než odepíšu.Ale jsem tu pořád.

Ježíííš Janí ten doktor je divný teda dneska.Ten Ti dal co?

janina83
5. lis 2009

noo to joo asi se spatne vyspal nevim snad to bude zitra lepsi ani se mi k nemu zitra nechce!!nadi ty si mela icsi?nebo ne?setricka me do toho docela tlaci aspon pry na zmrzliky atd...vubec nevim co mam delat ale vis taky na tom nejsme dvakrat nejlepe tak nevim no ☹

meduna
5. lis 2009

Nadi ,čtu o tom gonalu,tak z každého se dá stříkačkou a jehlou vytáhnot ještě tak stovka,normálně to ukazuje jako ,že je prázdné ale není 😉 😉 😉

janina83
5. lis 2009

a jak se to prosim te dela kdyz to pak nejde ani natahnout muzes poradit?dekuju

meduna
5. lis 2009

řekni si o malé stříkačky,jsou na ní napsané jednotky jako u gonalu,má to už i jehličku a píchneš to do té gumy v peru a natáhneš

janina83
5. lis 2009

a to mi daji normalne?

meduna
5. lis 2009

si vem,že když máš tři pera,tak vytáhneš ještě tak 300jednotek a to je dobrý.Nemusí tam být pokaždé 100,třeba jen 75 ale i tak je to dobrý 😉

meduna
5. lis 2009

měli by ti jí dát,mě to sestra sama poradila a ty stříkačky mi dala,říkala,že tím ušetřím peníze,než kupovat další pero

janina83
5. lis 2009

to mas pravdu no dneska mi to rekl dr petr ze tam neco muselo zustat tak zitra je beru sebou nevim jestly si cetla co se mi stalo stema perama jak sem pichala asi blbe ☹ teda ja nevim jestly to bylo blbe fakt nevim no!

nadis.h
5. lis 2009

Jani my ICSI měli. Museli jsme a jsem ráda,že jsme ho dali. Myslím si, že díky němu se nám vajucha oplodnila dá se říct všechna. 7 z 10i. My měli spermo hrozné.Nechápu to, ale bylo to tak.A jaké jste měli spermio?

Medu jo jo cca 100.Ale mě přišlo,že toho bylo krapet ještě víc jak 100. 😉

Jani dají Ti je v CARu a nebo si je kup v lekárně.

janina83
5. lis 2009

pry z jednoho pera by mely byt 4 davky gonalu a ja sem dneska pocitala abylo jich 5 podle protokolu!!!!a mela sem 900jednotek po 225jedn.druhy den menzes jsem pichla prvni 225 az do stredy a dneska zase 225 ale uz z dalsiho pera ze kteryho bude chybet druha davka noo nejakej bordel v tom je a pritom sem to udelala jak mi bylo receno
tak si tet nejsem jista jestly je to spravne protoze stoho prvniho pera mi vysla posledni davka jen 150jedn.tak sem vzala to druhe a dopichla sem 75 jedn.abych mela 225 tak nevim jestly to je dobre

meduna
5. lis 2009

Záleží kolik tam toho je,někde je třeba víc jak sto,někde míň.Jani o ty stříkačky si řekni,jsou to takové uzoučké s mini jehlou a tím to i do sebe píchneš.Jen je blbé,že píchneš třeba v jeden den dvakrát,něco z pera a zbytek z té stříkačky,ale to je putna,co by pro ty mimina člověk neudělal né?
nečetla jsem to jdu na to

janina83
5. lis 2009

aha tak na tom bych asi mela taky premyslet no icsi asi to budem muset taky udelat jinak spermio byl ok

nadis.h
5. lis 2009

Jani to je teda divný že jsi píchla 5x225 z 900 jednotek. Tolik tam toho nemůže snad být navíc. 😲 No zítra se to vyřeší.

meduna
5. lis 2009

dobře jsi to píchla.mělas mít 225jednotek,tak jsi dala 150+75 a to je,225,tak je to gut 😉

janina83
5. lis 2009

ale to byl dopich uz druheho pera ta 5 ach joo nekde sem to skazila no fakt clovek se snazi ja si pripadam jak blbec no 😠

janina83
5. lis 2009

snad mas pravdu no zitra urco dam vedet jam me sprdl dr petr a co jsem kde skazila no doufam ze to nepokazilo stimulku co myslite?

meduna
5. lis 2009

no vždyť se to tak dělá,že dopíchneš z druhého,hlavu si s ničím nedělej,nic se nepokazí.A jako blbec si připadat nemusíš,oni jsou od toho študovaný,tak maj vše pořídně vysvětlit,my nejsme doktorky néé 😀

janina83
5. lis 2009

😀 to je fakt!a jak si na tom ty jak si daleko to je tve prvni ivf jako moje?

meduna
5. lis 2009

ne,už toho bylo víc,teď rok pauza a pak hurá zase do boje,taky mě žene věk,je mi 36 pryč 😕 Moje první bylo před 16 lety 😀 😀 😀 holky ale už jsu fakt vytřít,kýbl s teplou vodou,která už teplá není stojí v chodbě a já tady furt krafu,jen jsem stihla uvařit a nažrat se jako to prase 😝 tak teď jdu rozhýbat špeka u vytírání 😀 😀

janina83
5. lis 2009

jasne a pred temi 16 lety se to povedlo?myslis ze to ivf... ze to spise vyjde nez nevyjde??aky mas na to nazor jestly tedy nejsem moc vlezla 😅

janina83
5. lis 2009

nadenka se nam nejak odmlcela co pak je kde te mame?? 😀

meduna
5. lis 2009

ne nepovedlo,děti právě ještě nemám ☹ Šance určitě je,podívej na Naďu 😵 😵

nadis.h
5. lis 2009

Jani my měli spermo taky celkem OK.Jen 3% pod normu a pak takováhle řacha. 😠 nechápu to. A s tím perem se nestresuj. Ono je možné že klidně 150 Ti zůstat mohla navíc! Já měla taky hafo zbytku a určitě to nebylo jen 100 jednotek.

Jani myslíš jestli Tobě IVF výjde nebo jak to myslíš tu otázku?

janina83
5. lis 2009

je tak to mi je moc lito to se omlouvam vim jak ti asi je ale nadeje umira jako posledni uvidis povede se to musime doufat nadenka cekala strasne dlouho a to sklamani atd... tohlr ji strasne preju od srdicka opravdu i tobe mam strasnej strach ze se to nepovede ani nevis jakej ale je to fakt clovek na to nesmi myslet a stresovat se tim!a tobe to hradi vzp???

janina83
5. lis 2009

aaa tady jsi!!ano mam velkej strach ikdyz jsem vpoode jenze sem po sterilizaci ale vis co clovek nikdy nevi

meduna
5. lis 2009

právě že nehradí 😖 😖 😖
neboj se a nestresuj,klapne to 🙂 🙂 🙂 🙂

janina83
5. lis 2009

dekuju tobe taky ale to musi byt velkej zahul co pro penezenku???