Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

petra49
11. lis 2009

holky, tak polívka mě chutnala, uvidíme co manža večer. My to máme trošku rozdělený, některý věci vaří on a něco já. Mě hlavně na tom nebaví ten čas co u toho člověk stráví. já zase ráda peču, to je moje. V pondělí jsem dělala perník, ten manžel úplně zbožňuje, tak aspoň něco mu chutná.

Jinak to bude super s těma dětma, už se těšim.

janina83
11. lis 2009

to peti ja silene moc.akorat sem zjistila nemile prekvapeni!neni mi tehu prano od me svagrove.jsem ji dneska potkala ve meste taak se me ptala jak se vede tak jsem ji to z nadcenim vykladala atd...a ona mi rekla ze jsem blazen ze by do toho nikdy nesla a at se na to vyprdnu.spis jde oto ze uz nebude stredem pozornosti ona nedavno porodila nadhernou holcicku tak asi proto!vubec nevim co si mam otom myslet prislo mi to moc lito 😢 ze mi to neni nekde přany!vis jak to myslim vit?

nadis.h
11. lis 2009

Tak muj vybiravy neni. Jsou jidla co nemusi,ale sni to,kdyz uz to uvarim.
Jani na svagrovou prd. Ona nevi o cem to je! Proto ja se s tim nerozsiruji moc kde vim,ze by mohl nekdo blbe mektat.

janina83
11. lis 2009

ja vim ale ona to vedela od sameho zacatku vis asi doufala v neuspech 😠 ale kocicka je na omilu nejdriv do me mektala ze chudak manža ze nema deti a tet kdyz uz sme na konci tak zase tohle co bys sis o tom myslela ty?kdyby to takhle bylo?ale nebudu se nad tim zabyvat ona snama nezije hlavne ze sme stastny my na nikom jinem nesejde nemam pravdu?nadenko uz si byla na krvy nebo jeste ne!!!!!

janina83
11. lis 2009

a ja sem kuli tomu mela strasny debky ze nemuzu byt tehotna jako by se snazila me deptat ty mi urco rozumis ☹

petra49
11. lis 2009

Jani vůbec si z toho nic nedělej a buď v klidu. jim se to povídá, když to jde přirozeně a vůbec si toho někdo neváží. Hlavně, že jsi šťastná Ty, my Ti to tady všichni přejem, ale zamrzí to věřim.

nadis.h
11. lis 2009

Jani co si myslim? Ze je to PIPINA! Nic jineho! 😝
Na krev jdu az v patek. Nejsem doma a jedu zpet do Lbc az zitra.

janina83
11. lis 2009

jasne holky mate pravdu kaslu nani a dekuju ste hodny 🙂 nebudu se stim zabivat!a co holky co pak vyvadite?ja tet akorat vyttrela a pujdu jeste neco delat.
uz se tesim na zitra az budu volat do gennetu mimiskam 😀 jak se jim dari atd...doufam ze uz muzu zitra na transfer jejej ja zase nedospim hihih ale kdyz to bude v patek tak taky nevadi to uz bude jen jeden den peto taky se silene tesis??? 😀 😀

nadis.h
11. lis 2009

Jani ja nedelam vuuubec nic. Jsem u sebe na baracku a valim se. Nemam na nic chut a cekam az se vrati bracha domu at se tak nenudim. 😝

petra49
11. lis 2009

Jani taky se těšim a už se moc nestresuju, jsem v pohodě, tak nějak tušim, že to vyjde, ale uvidíme. Jinak chvíli něco dělám, chvíli odpočívám, tak na střídačku.

janina83
11. lis 2009

holky tak jak koukam delame vsichni jedno a to same ja jeste akorat pripravju na vecer vecu abych pak nemusela jsem nejaka lina nic se mi nechce do vseho se musim nutit....peti ja taky myslim ze to vyjde

janina83
11. lis 2009

nadi ty mas narok na velkej odpocinej mimiska musji hezky spinkat at rostou 😀 😀

janina83
11. lis 2009

nadi prosim te na transfer muzem jit samy nebo musi byt doprovod????

reny01
11. lis 2009

Holky tak vás zdravím.mám strašnou radost,dneska jsem byla na tý krvi a je to potvrzený jsem těhotná!hodnota 813.petruš to je skvělí,jani ty též.maji mě taky trochu bolel žaludek.holky mám strašnou radost,musela jsem vám to napsat

janina83
11. lis 2009

no reny gratuluju a moc!!!!!preju hodne stesticka hlavne zdravi 😀 😀 to smi udelala moc velkou radost

petra49
11. lis 2009

taky se připojuju ke gratulacím, je to super.

tak ještě mi jani, viď?

Můžem pak udělat srazík těhulek 😀

nadis.h
11. lis 2009

Reny mame radost s Tebou!!! Moooc velkou!!! Dle te hodnoty bych se nedivila,kdybys cekala dvojky! 😀
Kamaradka tehulka z Gennetu mela 12 den 136 a ceka jedno. 🙂
No jsem moooc zvedava na sebe!

Jani na ET ja byla sama a domu jela busem.

janina83
11. lis 2009

tak to je ok!doufam ze se k vam s petou brzy pridame!!!! 😀

reny01
11. lis 2009

Holky moc vám dekuju,však vy budete taky brzy těhotné.držím všem palečky

nadis.h
11. lis 2009

Si piste ze se pridate! Ted je Gennet velmi plodny!!! 😀

reny01
11. lis 2009

taky si myslim.

janina83
11. lis 2009

taky mi prijde ze z gennetu je kazdej tehu ale to je moc dobre doufam ze mate pravdu a opravdu se sejdem nekde na srazu tehotnych z gennetu zejo peto??????? 😀 😀

nadis.h
11. lis 2009

Nekam pujdeme do cukrosky az budeme mit ty nejvetsi tehu chute. 😀

janina83
11. lis 2009

hihihi to teda ale mi jeste nebudem radsi predbyhat nechame to tak za 14 dni?? 😀

reny01
11. lis 2009

holky ono to uteče.ono se zdá, že to neutíká,ale nakonec se dočkáte.nadi na tebe jsem taky zvědavá,když ti tak brzy vyšli testy.aby jsi ty dvojčátka nečekala ty.

reny01
11. lis 2009

holky já jsem na ET chtěla přítele,aby to viděl,ale nemohl tam jít.tak mě to mrzelo a mladýho taky

petra49
11. lis 2009

jo, jo holky vypada to slibně. Jani bolí Tě ještě břicho? Mě jo, ale míň než včera hlavně když mám plnej močák. chtěla bych jít chvilku ven, ale to abych si vzala mísu sebou.

Přidala jsem si fotečku ze svatby, jsem tam s moji neteří, moc nám to slušelo.

nadis.h
11. lis 2009

Reny ja uz s dvojkama tak nejak pocitam. 😀 porad uz mluvim v mnoznem cisle. 😀

petra49
11. lis 2009

Tak jdu pro další petku, skore dneska 2x1,5l + ráno čaj a v poledne polívka.

reny01
11. lis 2009

holky aby jsme nakonec neměli všechny dvojky.stát se to může.plodný dny