Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

seery
16. lis 2009

no řekla mi to ta z laborky, že prej nějak když vydržej tak budou o.k a když ne, tak prej by byly i ve mě špatný, že je to na stejno

petra49
16. lis 2009

čau jani, tak to jseš dobrá, že chodíš do práce, to já bych asi nezvládla. co děláš za práci?i mimískům se daří snad dobře.

seery, nejsi hrozná, to bysme musely být všechny.

janina83
16. lis 2009

no jo peto porad lepsi byt v praci nez doma sedet a myslet na to to by me asi slehlo 😀 seery no vydis stejne je to na prirode tak se niceho neboj vsecko dobre dopadne uvidis..kdy jdes na ET???

seery
16. lis 2009

janina83 ........ Ve středu v 11 hod 😒

janina83
16. lis 2009

peti ja prodavam nabytek a jeste pracuju jako servirka ale mudr.rekl ze to nedoporucuje i z nadenkou sme se o tom bavily a rikala ze to neni dobry celej den v kouri a mezi tema ozralama a jeste to behani noo hruza jen si vspomenu ze bych tam mela ve ctvrtek jit... a to se delaji kazdy den 16 hodin...takze celou dobu na nohou 😠 😠

petra49
16. lis 2009

a co děláš jani

janina83
16. lis 2009

tak to mas za par 😉 fakt neni se ceho bat ani to neboli malinko jen zatlaci a nic vic uvidis sama reknes ze sme mely pravdu 😀 pak uz to bude na prirode jako tet cekame my..........hodne stesti

petra49
16. lis 2009

no jo jani vždyt vím a tak budeš jen prodávat nábytek?

janina83
16. lis 2009

asi joo jenze vis jak to je kazdou chvily mi volaji z hospody kdy se uracim naklusat 😀 😀 vis kdsyby to nebilo tak narocny urcite bych pracovala dal...ano nabytek budu prodavat porad!!!aspon nejaka korunka navic 😅 a ty jsi na neschopence???

petra49
16. lis 2009

no mimískové jsou přednější, já jsem na neschopence

janina83
16. lis 2009

to joo ja se nemuzu dockat testovani ale hcg uz v tele nemam vis ste zaverecne injekce tak tet jen testovat mimisky jak se pekne chytly!!

petra49
16. lis 2009

kdy chceš poprvé testnout

nadis.h
16. lis 2009

Já jsem večeřela a smažila řízečky. 🙂

Serry neboj se nic. Když máš prodlouženou kultivaci tak zbydou ti nejsilnější bojovníci a je velká šance na úspěch, protože to už embryjka ten pátý den budou v tom nejvyšším možném stupni vývoje! 😉
Já jsem nepotratila. Měla jsem mít už jednu stimulku v červnu, ale mám vyšší FSH hormon,který když je čím víc nad 10 tím hůř, protože se pak netvoří vajíčka. Takže mi kvůli tomu stopli stimulku tu v červnu, protože jsem nereagovala na ty injekce stimulační a nerostli mi folíci jak měli. Takže teď to byla 1 stimulka,která vyšla až do konce a jsem z toho těhu.

Jani no už se mi stýskalo dneska po Tobě. 😀 Jojo s prací jsem ráda. A budu dělat z domova což je skvělý. 😉

janina83
16. lis 2009

to je fajn nikam nemusis chodit me se taky styskalo!!!hned jsem se tady zapla!!!peto ja asi v patek chci udelat prvni test!co myslis nadi to by byl tyden po ET to by uz mohlo ne??jinak hcg nemam uz po injekci sem to skousela mela sem, blby pocit ze ho tam najdu vis slo mi oto aby mi to nezblblo test...a bylo snehubylo 😀

janina83
16. lis 2009

ale od patka snehubylo uz nechci to uz bych zase chtela // aspon slaboucce ale aby tam uz neco bylo 😅

nadis.h
16. lis 2009

Jani zkus. 🙂 Ale nenervi ju kdyby ještě nic! To je dobře, že jsi si to vyzkoušela zda už tělo máš čisté! 😉

nadis.h
16. lis 2009

Holky Vy se couráte. Mě to neutíká za Vás,když budete v pátek teprve týden po ET. 😲

janina83
16. lis 2009

no nadi ani mi nemluv vis jak se to tahne??je to hrozny ale uz od patka zacnu testit a hned budu podavat info..a pak kazdy druhy den dokut se neobjevy....teda jestly se objevy..ale mam stoho moc dobry pocit ach jooo uz aby byl paaaatek ☹

janina83
16. lis 2009

nebo kolikatej den si testila uz od 6 dne od ET ??a uz si mela //???nebo az za dyl

nadis.h
16. lis 2009

Jani když nepočítám den ET tak to byl 6 den. Ale já počítám i den ET. Takže 7 den jsem měla //.

Jdu se rychle sprchnout. Hned jsem tady. 😉

janina83
16. lis 2009

noo tak to uz budu testit od stredy 😀 😀 😀 a kolikatej den si sla na krev to se chodi tak po 14 dnu po ET ze joo jasne pak pisni jdu si dat kafe z manžou a taky se osprchovat...pisni az tu budes muzes i na skype to je jedno ja sem budu vzdycky koukat

nadis.h
16. lis 2009

Jani na krev jsem šla 15 dní od ET. Dřív nechtějí,abychom chodily.

janina83
16. lis 2009

aha to nevadi pak uz budu klidna kdyz se mi ukazou vytouzeny // to uz bude jedno kdy na krev ale horsi bude jestly se neobjevy to budu asi vysilovat jak blazen...ale co naplat jestly to nevyjde tak mam jeste dva pokusy ☹ co nam jineho zbyde

nadis.h
16. lis 2009

Jani přesně tak. Je fajn mít plán co dál kdyby to náhodou nevyšlo. Bude Ti určitě lépe. 😉 Mě strašně pomohlo,že máme ty mrazáčky. Ale u Vás je to jiné. ty reaguješ fajn na injekce, ale já se bála jít do dalšího celého pokusu s tou mojí reakcí špatnou.

janina83
16. lis 2009

to je pravda horsi by bylo kdybych uz zadny pokusy nemela a tohle by byl posledni pokus to by uz byl duvod k obavam..ale vis nadi u me je asi spatny to ze ja si to spatny nepripostim ja si myslim ze se to chytlo a ze sme tehu..a to je natom asi to blby vis ze to nahodou nevyjde a pak fura slz a velky sklamani a uz se mi nebude chtit do dalsiho ciklu 😒

larri
16. lis 2009

Nadi kolik si mela hcg?

janina83
16. lis 2009

asi si to beru moc k srdicku no nemela bych na to myslet ☹

nadis.h
16. lis 2009

Jani já jsem taky od ET hned přemýšlela jen tak, že se to povedlo. 🙂 Tak tomu pocitu věř.

Larruš 14 dní po ET,když nepočítám den ET jsem měla 600,9

janina83
16. lis 2009

ok davam ti za pravdu jak jinak aspon me vzdy utesis 😀

nadis.h
16. lis 2009

Jani já tomu vnitřnímu pocitu věřím. 😉