• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
Kraaaasne ciselko.Jdu koukat na telku s milackem,ma teplotku a rymecku. :angry: :wink:
16. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si dat to kafe tak se holky mejte hezky... jsem dost utahana pak hned spinkaat tak dobrou noc a zitra awojky :grinning: :grinning:
16. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Ooohh chudáček. Tak aby neumřínkoval. :grinning:

Tak paa Jani dobrou. :wink:
16. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi,ja se spis bojim,aby nas to jeho onemocneni nezastavilo pri IVF.My uz jsme to zazili,kdyz jsme nemohli skoro rok planovat rodinu.To jsem jeste nevedela,ze ja neotehotnim prirozene a myleli si,ze ma chripku. :frowning2:

Zitra jde na krev,tak snad budou vysledky dobre.Ale dneska uz nema teplotu,spis ho boli cele telo,tak snad to bude dobry.
Ja jdu pracovat,tak se tady opatrujte a hezky den.
17. lis 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky.přeju krásný den :slight_smile:
17. lis 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Larrus to se omlouvam. To jsem netusila. :-/
Snad to nic nebude,jen chripajzna co ted radi.

Jinak dobre dopoledne vsem. :slight_smile:
17. lis 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne, tak co budete mít dneska k obídku? my svíčkovou, tak se moc těšim - pač ji miluju.

Odpoledne nám manželův bratranec přijde dodělat nábytek, tak jsem zvědavá jak to bude vypadat.

Jani, dneska je našim dětem týden, mají malé narozeninky.
17. lis 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, koukám tady i na bazárek a maj tak krásný věci, že až slintám, tak doufám, že už dlouho nebudu jen koukat a budu moct taky nakupovat.

Kde jste?
17. lis 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mňamky svíčková.tak tu bych si taky dala :dizzy_face: a neboj petruš,brzy budeš taky nakupovat :slight_smile:
17. lis 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi tak jak ti je?pořád ještě ta pachuť?
17. lis 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mnaam taky bych si dala svíčkovou. Já dělala řízky včera a dost jich zbylo, tak budou i k obědu dnes. :grinning: A večer udělám nějakou omajdu asi s knedlem.

Reny už ne. Mám chvílema šoky a blbý pocit zda je vše jak má. :unamused:

Jak se cítíš Ty? "je Ti něco"?
17. lis 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky klid, já taky nic necítím, břicho je dneska lepší - včera jsem to asi trochu přehnala.

Pořád piju jak duha, WC začíná být můj největší kámoš? :grinning:

Holky, taky mívám denně takový divný pocit v břiše, dřív jsem to mívala někdy, ale teď denně. Měly jste něco podobnýho? Jako takový tušení, nevim jak to popsat.
17. lis 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péti jo já to měla od ET hned.NA to navazoval ten pocit, že to vyšlo. :slight_smile:
17. lis 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi mě se zdá že mi začíná být líp.nevím jestli je to dobře nebo špatně. :unamused: petruš ty buď hezky v klídku a hlaď si bříško,všechno bude dobrý.
17. lis 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reny tak to bude vpořádku!!Mě právě je taky fajn. Vůůbec nic mi není až z toho mám strach. :confounded: Jen večer vždy cítím trochu břicho,jinak nic.
17. lis 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
To hladim a manža musí dát ráno pusu nejen mě, ale i našim broučkům v bříšku.
17. lis 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty prví dny po ET jsou nejzvláštnější.nejhorší je to čekání.petruš ale je dobře když něco cítíš.
17. lis 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi já taky!večer cítim ty vaječníky a někdy ještě trochu tu mrchu.a mám chuť na sex.
17. lis 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reny a kdy ty sis poprvé po ET udělala testik, mám strach testovat dřív, abych pak nebyla zklamaná.
17. lis 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruš já ho dělala až 14den,ale jen proto že jsem posera.
17. lis 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reny tak jsme se navzájem pěkně uklidnily a můžeme dál těhulit. :grinning: Já na sex teda chut nemám. :confused: Ale asi proto že prostě bych nemohla kvůli tomu pocitu,že tam máme ty drobky (a) .. Ale prý chut je to jsem slyšela.Jak je vše takové nateklé a prokrvené. :grinning:

To jo pro mě byly také nejhorší ty dny po ET do prvního testu.To člověk neví jak na tom je.
17. lis 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
podíve se nadis,ta to zkusila a měla je tam 7den :sweat_smile: ale někomu se třeba// ukážou až ten14den.mě by z toho praskli nervy.testni jak se budeš na to cítit
17. lis 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi to jo.teď můžeme být v klidu :slight_smile:
17. lis 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi budu taky posera, jestli mě janča nevyhecuje - jsme nastejno :confounded:
Já jsem v tomhle ujetá. :grinning: Já jsem věděla s jistotou, že tak do 12 dne plašit nebudu kdyby náhodou nic. Přece jen mám z jiných diskuzí zkušenosti,že ten 12-14 den je takový rozhodný. I holky s dvojkama měly // až třeba ten 12 den a 11 ještě pořád sněhobílo. Takže dřív když tam nic není tak to ještě o ničem nerozhoduje.
Ach jo holky, to je sranda, jak furt na něco čekáme.
17. lis 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janča má v plánu testit snad ve čtvrtek. :grinning: Se inspirovala mnou. :grinning:

Reny Ty jdeš ještě později na utz co než já? Mě už takhle klepne pepka ještě to mít později. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. lis 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mě klepne,úplně ti závidim :slight_smile: ty 4.12. já 7.12
17. lis 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, právě jsem zjistila, že mám v pátek třídní sraz se základkou.Tak uvidim, jak mi bude, že bych na chvilku skočila.

Říkám manžovi, jestli si nechce domluvit taky něco, že bysme jeli spolu domů a on a s kým. Já se z těch chlapů zbláznim - nejdřív vyčítá, že skoro nikam nechodí a pak když ho posílám, tak má takovýhle otázky.
17. lis 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo petruš.mužský,co by jsi po nich chtěla :slight_smile:
17. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek