Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
17. lis 2009

Sery bohuzel se muze stat cokoli. I ze neprezije ani jedno. Ale to se stava malokdy. A potraty apod komplikace jsou u Ivf mozna castejsi trochu jak u prirozeneho tehu. Proto se to bere jako rizikove od zacatku.

seery
17. lis 2009

A Nadi jak ty to máš?? Ty už jsi teda těhu a na pokolikáté?? A v jakém týdnu??

nadis.h
17. lis 2009

Sery ja jsem mela stimulaci uz v cervnu,ale stopli mi to uz pred odberem,protoze mi nerostli folikuli jak meli. Tak ted to bzl 2 pokus s jinyma lekama a klaplo to. A jsem teprve na zacatku. 6 tyden.

seery
17. lis 2009

Tak to joo, ted jsem si četla tvůj deník, no držím Ti palečky at to vyjde 😵 😵

seery
17. lis 2009

To já měla 16 vajíček a osm zmrazili a dvě tam ted čekají, jinak ten zbytek byl bud nezralý, nebo nevhodný, znáš to.... Já nemám jen jeden vejcovod. No nebála bych se, ale znáš chlapy, ten můj to nezvládá už ted. Rozjel bar a ježdění do Lbc ho neba a co teprve, kdyby to nevyšlo, to by pak už asi na to kašlal chjo... Přitom kdo tu trpí jsme my....

nadis.h
17. lis 2009

Seery no měla jsem to trochu jako kovbojku. Bylo by to lepší,kdyby můj přítel nebyl tak moc proti dárcovství. Asi by se mi dýchalo lehčeji. 😒 Ale zaplať pánbůh že to vyšlo.nemusím řešit dilema zda si najít nového přítele nebo bych dokázala žít bez dětí. To asi ne.

Jj znám to s mojim chlapem. Ten se vždy xichtí když musel jít se mnou. A to tam byl se mnou jen 3x. Já ani nechci aby na konzultace a tak chodil se mnou. Pokecám si s paní primářkou raději sama vždy. 🙂

janina83
18. lis 2009

ahoj a dobre ranko holky uz jsem brzo vstavala honily me nocni mury posledni dobou nemuzu spat vubec nevim co to semou je..a tet bych chrupala 🙄

pindrusec
18. lis 2009

Dobré a krásně slunečné ranko vám všem děvčátka...... 🙂

janina83
18. lis 2009

ahojky jak se dari pindru?

petra49
18. lis 2009

Dobré ranko, jani tak asi budeš těhu, já taky nemohla spát - byla jsem vzhůru od pěti asi do 6:30 a pak jxsem ještě na hoďku usla.

Seery, tak co mimča?

pindrusec
18. lis 2009

Ahojky Jani 🙂 daří se dobře,když je venku tak hezounkatě.....stále čekám až to dostanu a nějak se zrovna tomu nechce dorazit 😀 asi moje tělo tuší jak se těch injekcí bojim tak to radši někde zastavilo po cestě 😀 copak budete dneska dělat děvčata?já ted přemýšlím že vezmu malinkou s kočárkem jejim a pujdem se vyvenčit asi do zámku 🙂

reny01
18. lis 2009

zdravím holky.jani,petruš,vypadá to s vámi dobře.určitě budete těhule 😅 😅 😅 pindru zdravím 🙂

janina83
18. lis 2009

pindru me mrcha prisla strachy o tyden driv 😀 😀 ahojky petul.. noo snad mas pravdu peti sahas si na brisko a citis tam takovy napeti???ja joo ale neboli to spise tlaci..to jsem mivala kdyz jsem byla tehotna 😀 😀 ten krasny pocit pamatuju do dnes.

reny01
18. lis 2009

pindru já jsem si taky nezvládla píchat sama,mě je musel píchat mladej,ale je fakt,že to nebolí ani trošičku.

janina83
18. lis 2009

ahoj reny 😀 to spani je teda hrozny takovy divny sny 😒 a pak plasim a koukam jak manža pekne chrupe..dneska v 6.rano jsem pila caj a sedela sama v kuchyni 😅 😅 proste spanek si dela co chce prez noc.ale prez den to by se ale spinkalo

pindrusec
18. lis 2009

Dobre ranko Reny 🙂

Jani,mě to zastavila asi spíš hrůza a děs 😀 😀 ale jak to znám....neztratí se...nezklame a dostaví se 😀 😀 😀

janina83
18. lis 2009

no to je dulezity aby prisla...prvni injeci sem si pichala zhruba 20.min.nez jsem se odvazila do sebe dobnout..bohuzel musel prit manža a udelal to za me protoze jsem nebila schopna sama sebe pichnout jsem posera 😅 😅

pindrusec
18. lis 2009

Reny to se máš 🙂 já pořád ukecávám každého v okolí aby mi to pak píchal,ale ještě sem nikoho neulovila 😀 a sestřička řikala,že je lepší to píchat večer....takže ani muj plán chodit si to nechat píchat na gyndu nevyšel 😀 😀 ...tak asi budu muset nakonec sama.....nejde o to že by to bolelo...sem přeci baba a něco vydržím....ale vrazit to sama do sebe to je horší 😀 😀 😀

janina83
18. lis 2009

rekni manžovi 😀 😀 on ti ti pichne

pindrusec
18. lis 2009

manža bude až na čarodějnice 😀 😀 zatim jen přítel a problém je že přes týden je v Praze kvůli práci......takže jezdí jen na víkendy 😀

janina83
18. lis 2009

aha tak vtom pripade si musis pichnout sama ale to zvladnes uz kuli tomu prckovy co stoho bude 😀 😀

reny01
18. lis 2009

pindru tak to budeš muset zvládnout 🙂 já tě uplně chápu.jani já dneska vnoci taky moc nespala.a ty sny,onich mi něco povídej

pindrusec
18. lis 2009

njn asi mi nic jinýho nezbyde 🙂 tak děvčata jdem na chvilku ven.....zatím se tu mějte krásně a pěkně odpočívejte 🙂 ..paaa

janina83
18. lis 2009

ale jak je to mozne myslis ze to bude tim jak clovek na to mysli a v noci ma hororni sny?? 🙄

janina83
18. lis 2009

ahojky pindru a brzy pisni

reny01
18. lis 2009

jani nevím,je to možný.budete zíta testíkovat?

janina83
18. lis 2009

nevim asi jo ale mam strach 😖

janina83
18. lis 2009

myslis ze by tam uz neco melo byt vydet?

reny01
18. lis 2009

nevím.něco tam být může.podívej na nadi.hlavně aby tě to potom nějak nestresovalo,když tam ještě nebude nic vidět

janina83
18. lis 2009

to ne stejne se musi cekat az na krev tohle bude test pro me a verim ze tam budou // aspon slaboucce ale musej...co peti ty kdy budes testovat!!!???taky zitra?