• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
Mnááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááámmmmmmmmmmmmmmmmmm.
Vanilkáče a košíčky ooo jeee. No to raději mě nezvat. Já jsem od babičky měla vždy plné krabice cukroví a všechny zmizely ve mě během Vánoc a do Silvestra. Na Silvestra už nic nebylo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. lis 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi to znam velice dobre od mych deticek...vsechno zamykam jakmile se k tomu dostanou tak vim presne ze vsecko snedeji :grinning: ale my jako deti nebyly lepsi
19. lis 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak. Taky jsme chodili na tajňačku když jsme u babičky byli. :slight_smile: To je to samé jako s dárkama,že jsme chodili před Vánocema hledat.. :sweat_smile:
19. lis 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to je fakt...my sme vzdycky vedely jeste pred stedrym dnem co kdo dostane :grinning: :grinning:
19. lis 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám tady už voní vánoční cukroví mňaaaaammmmmmm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
to já taky můžu. A to jsem si říkala, že zahájím dietku, protože co beru hormony, tak se pěkně kulatím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
maju to mas pravdu ja mam taky velky bricho vypadam jak ve 4 mesici :angry: a vubec to nejde schodoit a drzim dietu a stejne to nejde dolu
19. lis 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
a cukrovi jsem zase schovala doslo mi testo tak jsem se na to vyprdla jsem lina nic se mi nechce delat to asi tim pocasim ci co :sweat_smile:
19. lis 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne se taky nic nechce a to jsem doma a vpodstatě nic nedělám. A to jdu v pondělí do práce, fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: trochu jsem si odvykla, i když už se mi stýská po kolegyňkách :slight_smile:
Dneska mne přepadl nějaký bacil, bolí ucho, dutiny, v krku...zítra nasadím citrónovo-grepovou kůru...
19. lis 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
to tet frci vsude ja mam holky taky nemocny tak budu jen doufat ze to taky nechytnu..jsem docela pra....jsem mela chut na syr a nakonec jsem sporadala 2 hermeliny :sweat_smile: :sweat_smile: z rohlikama a mlikem mi bude pekne spatne az si to sedne hihihihii
19. lis 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu koukat na ordinaci a hned do pelechu zitra do prace :angry: :angry: fuj uz tet se mi nechce
19. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda fuj, já hermelíny taky miluju! Jdu na VKV, dám si k tomu perník a mlíčko. Zatim pa
19. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani na plesnivé sýry bacha! Těhule by je němely kvůli listerioze! Stejně jako vnitřnosti.Játra apod. :wink: Jejda zase jsem chytrá. :grinning: :grinning:

My to taky věděli předem co dostaneme a pak jsme hráli straaašné divadlo jak jsme rádi a překvapení. :grinning:
19. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko všem děvčátka :slight_smile: Nám se s malou nějak nechtělo vylejzat z pelíšku tak sme se vyštrachali až ted :wink: a koukám a jsem tu první :grinning:
20. lis 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky :slight_smile:
20. lis 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko. :slight_smile:

Holky mě je dneska blbě. :stuck_out_tongue_closed_eyes: V noci mě vzbudila strašná bolest břicha. Jako mě píchalo u pupku a nemohla jsem usnout kvůli tomu. :rolling_eyes:
20. lis 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi ti je špatně od žaludku?mě taky ale někdy tak to břicho bolí až hrůza.proto se bojím,jestli jsem těhotná
20. lis 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reny teď už tomu začínám věřit. Protože jen tak špatně by nám nebylo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Je mi špatně od žaludku tak zvláštně,ale ještš to není takové že bych šla zvracet. Ale řekla bych že je to otázka pár dní. A to břicho jak mě bolelo včera,to jsem měla až strach co se děje. :confused:
20. lis 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten strach znám.to je dobře že tomu věříš. :slight_smile:
20. lis 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako stále mám bobky. To jo. Ale zas se aspon začalo něco dít tak si říkám,že je to v pořádku. Lepší jak předtím kdy se nic nedělo.
20. lis 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak mě zas pořád bolí ta kyčel, sice mě opět vzbudila v půl druhý, ale bylo to lepší jak včera. Naděnko jak dloho tě ta kyčel bolela?

Dneska už se od rána přemlouvám abych šla něco dělat a jsem tak líná.

Taky jsem vypozorovala zhoršení pleti, každé ráno musim pro rohlíčky a šunku k snídani a dneska v obchodě se mi udělalo nějak moc teplo a musela jsem na vzduch. no a nato, že jim normálně a skoro se nehejbu proti fofru v práci, tak ani nepřibírám - spíš jsem zhubla. Myslíte, že jsou to dobrý známky?

jinak všechny zdravim.
20. lis 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péti já hlavně s levou kyčlí mám problém už od mala. Takže mě bolí často. Ale zajímavý je, že jen v noci. Ale někdy bolí někdy ne. Ale jak mě bolela ted naposled tak mě bolela hlavně večer a přes den jen už málo.

Péti to jsem měla také a mám pořád.Zrovna ted ráno jsem také šla do stánku pro housky a jak je venku hezky,tak jsem měla mikinu a bundu a udělalo se mi vedro a až na zvracení z toho.

Ale na začátku ještě než jsem věděla,že mám // tak jsem s tím měla problém v krámě a 2x jsem to ani nezvládla a musela jít ven a pak se vrátit.
20. lis 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi, mám strach testovat, holky vy se tak máte, že už tam máte//. :confounded:
20. lis 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péti neměj.
20. lis 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi, myslíš, že už mám zítra zkusit první, zatim mám doma 4.
20. lis 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péti neboj...určitě to bude dobrý;)my ti tady věříme :slight_smile: Já je tam sice mám ale stejně nevim na čem jsem...a trápit se do pondělka nehodlám....prostě vám věřim že to bude v pořádku abych byla co nejvíc v klidu..
20. lis 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péti kolik dní jsi zítra? Jako mohla bys. :slight_smile: Máš stjné příznaky jako já. Tak to vidím veeelmi dobře. :wink:
Pindru taky se neboj.Mrcha nepřišla a čárky jsou krásný. :slight_smile:
20. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky. nadi jsem 8 den a počítám i den zavedení - přesně minulý pátek.
20. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to zkus ráno.Ale když ještě nic tak žádné stresy ju? Jestli chceš stresovat tak raději netesti. :grinning:
20. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak uvidim, jaký budu mít ráno odhodlání.
20. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nu at se rozhodneš tak či onak budem držet vše co máme :grinning:

Nadi já věřim že to dopadne dobře :wink: ...bolesti nemám....sice je mi divně,ale to je spíš nervový...bo je to ve mě i když se snažím to pudit....čárky sice mám krásný,ale ty se prý dělají i u mimoděl.... :frowning2: ale jestli tam ta prdolka je tak to bude určo holčinka :slight_smile: bo sem řikala,že tak statečná aby se přetlačila přes myom může bejt jedinně ženská :grinning: chlap by to vzdal předem.....navíc je to rozenná hhérečka když nás nechá vydupat a zaplatit injekce a pak se teprv ukáže :grinning: ...no uznejte to by chlap nedokázal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek