Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

reny01
19. lis 2009

no to by jsi asi měla.někdy když si to tady pročítám,tak se fakt směju 😀 😀 😀

reny01
19. lis 2009

holky přeju všem hezký den.jedu pro malou,tak se tu zatím mějte 🙂

nadis.h
19. lis 2009

Reny 😀

Tak hezký den. 🙂

ma.ja
19. lis 2009

jsem tady 🙂 ahojte 🙂

janina83
19. lis 2009

ahojte holky dneska se tu moc nezdrzim uz pecu cukrovy 😉

ma.ja
19. lis 2009

tak koukám nikdo nikde, tak jdu umýt okno 😒

jani ty si koleduješ!!! Kokej zalízt do pelíšku a hladit bříško!!!

seery
19. lis 2009

utrogestan aha 😀

seery
19. lis 2009

je tu někdo???? 🙂

petra49
19. lis 2009

Čau holky, dostala jsem se až teď. Já mám dneska den.

Od 2 ráno čučim do stropu a né a né spát, strašně mě bolela pravá kyčel a nevěděla jsem jak si lehnout.

ráno chci na počítač a debilní monitor nešel.

Pak přišla vejplata a myslela jsem, že budou nějaký odměny jako loni a ona ani kačka. 🙄

Takže, fakt super dopoledne, ale s holkama dobrý - pokecaly jsme a to bylo příjemný.

Jani neboj, já taky víceméně nic necítím, ale věřim, že tam jsou - kam by šli???

Koupila jsem si ten femibion, pěkně drahej 30 tablet 314kč.

pindrusec
19. lis 2009

ahojky berušky.......tak sem byla u doktorky....brala mi odběr na HCG ale výsledek bude až v pondělí....koukala ultrazvukem a nic nenašla....sliznice je prý zduřelá což by hlásilo že těhule sem ale nikde nebylo nic vidět ☹ .....takže bud se mimi schovalo za myom...který už zas povyrostl a má již přes 6cm..... a nebo se bohužel jedná o mimoděložní těhotenství ☹ ☹ ☹ ....sem vynervovanná to ani nechtějte vědět jak ☹ a ted se budu do pondělka jen modlit ☹

nadis.h
19. lis 2009

Já jsem tu,ale trochu pracuji. 🙂

Péto pamatuješ jak jsem psala já bolest kyčle!!! To je hnus co??Taky si si s ní tak kroutila a různě křupala,aby to povolilo?? 😀
Jinak odměny by měli být až v prosincové výplatě ne? Bo aspon tak jsme to měli my. No měli. Za mě to ještě tak bylo i super velký firemní večírek Vánoční,ale pak jsem odešla, přišla krize a zkrouhli jim i příplatky a večírek už nebyl. 😒

Jojo femibion je darda. Ale za to je dobrý!

petra49
19. lis 2009

Pindru to je divný, že výsleddky budou až v pondělí,většinou když je dáš ráno odpo by měly být i Naďa si myslim, že to tak měla.

petra49
19. lis 2009

No Nadi a na tu kyčel nic nepomáhalo.

Jinak odměny jsme měli jak listopad tak i prosinec.

pindrusec
19. lis 2009

No to byla asi ale u vás v gennetu....já byla na gyndě u nás v Hradišti....tak to asi posílaj do Bolky...řikala že výsledek tam sice bude zítra ale zas žádnej doktor 😢

nadis.h
19. lis 2009

Pindru klíííd.Však jsi měla teprve včera dostat menses ne?To je strašně brzy! vezmi si,že nás berou na 1 utz až skoro v 8 tt. Já budu 7+5 a to prý teprve bude vidět teprve aspon něco málo. Kolik bys měla být dnes podle poslední menses? A stou krví to taky nechápu co dělají za štráchy.Jinde to mají zpět během dopoledne a někde takhle cukají 2 dny. 🙄

Péti njn je to kvůli krizi bohužel. 😒

pindrusec
19. lis 2009

Naposled jsem to měla 17října.....a dostat jsem to měla už v pátek správně...jenže jsem baštila vitamin C abych to do pondělka kvůli injekcím a čekání na pojištovnu posunula...a tak se mi hezky dařilo sem si myslela 🙂 ...podle poslední menstruace a ovulačního kalendáře sem musela bejt oplodnění 28.10-2.11...takže nevím kolik bych měla být...já už si to nějak nepamatuju jak se to ...např...7+5 počitalo 🙂

nadis.h
19. lis 2009

Pindru no my tu máme jen jednu laborku a to ve špitále.Takže je to všude stejné kdekoli Ti jí vezmou tak po o už mají výsledek. A s tou menses jsi ještě o týden těhu méně než já. Já měla poslední mrchu 11.10. Takže vydrž prťka vydrž. 🙂)
Počítá se to od 1 dne poslední menses ty tt.

pindrusec
19. lis 2009

🙂) jsi moc fajn víš to? 🙂 já byla jak spráskanej pes když sem od ní šla....ale ted mi je díky tobě už krapet líp....díky ti moc;)

nadis.h
19. lis 2009

Pindru od toho tu jsme,abychom se podržely když nám není dobře! 🙂 A vím jací dokáží doktoři být. 😠 Jen vystresují,nevysvětlí a holky pak hledají všude možně odpověď na to, na co má odpovědět doktor a uklidnit. 😒 To mi vadí takovýhle přístup. Proto já např s gynekologem tady když jsem se přistěhovala tak jsem hledala a hledala a nevzala hned prvního. Pročetla jsem si příspěvky na www.znamylekar.cz a dle toho si vybrala a udělala dobře. 🙂

petra49
19. lis 2009

Už jsem zde, byla jsem něco málo pokoupit.

Naděnko ke komu chodíš?

co nová prácička, baví?

nadis.h
19. lis 2009

Péti chodím k Vrkočovi do kláštera.
A prácička super. Zrovna dneska pracuji na kočárkách a dětském oblečení, tak to je krása viď. 🙂

ma.ja
19. lis 2009

tak už jsem tu taky 🙂
okno mám umytý a jelikož mi to jde jak když se.. a maluje, tak toho radši nechám, zítra je taky den a nikdo to za mne neudělá ☹
tak dneska nás pan Dr. potěšil skoro velice, v úterý jdem na UTZ a jestli tam něco bude, tak bude IUI. Řekla jsem si o genetický testy a 8.12. posílá pan Dr. novou žádost na VZP a pak budu taky těhule 😵 Říkal, že teď zkusíme dát jiný protokol...tak uvidíme

nadis.h
19. lis 2009

Maji no vidíš super! 🙂 Ale už chtěj k prim ted pokud to půjde pak na IVF. IUI klidně zfoukni ještě s ním a kdyby nevyšlo tak se natlač k ní. A uvidíš. Já taky začala u něj a pak jak mi stopli tu 1 stimulku tak jsem chodila už jen k ní. Byla hezky pečlivá. 🙂

petra49
19. lis 2009

Maji to jsou skvělý zprávy!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

janina83
19. lis 2009

ahoj maju tak to je supeer preju moc stesti.... 😀 😀 a jak se dari jinak holky??ja sem porad u trouby 😒

janina83
19. lis 2009

vis maju ono to nejde porad na to myslet jinak bych se zcvokla dneska sem to uz obrecela ☹

nadis.h
19. lis 2009

Jani kdy můžu přijít na návštěvu??? 😝 😀 Na cukrovíííí....Mnááááám...Miluju domácí cukroví. 😅

janina83
19. lis 2009

nadi tak pot aspon si budu mit skym dat caj.jsem doma sama 😀 a uz mam neco upecenyho 😀

nadis.h
19. lis 2009

😀 Mě už by můj nepustil. Ale být sama doma tak jsem u tebe v cuku letu. 😀
A jaké děláš?

janina83
19. lis 2009

delam vanilkove rohlicky potom iselske dorticky a kosicky plnene orechy a taky linecky a rafaela a samy blbosti proto musim pict uz tahle brzo 😀