• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
seery to je výborný :slight_smile:
19. lis 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Reny tak už mám nevolnosti asi někde v zatáčce. :grinning: Ráno už mi bylo blivno,ale už to zas přešlo. :sweat_smile: Jak u Tebe?Nějaká změna? To je fajn,že jsme úplně na stejno. :grinning: Můžeme vše porovnávat. :grinning:
19. lis 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už jsem to nadi říkala včera,že mi je nějak trochu divně.aspoň že ti neni špatně celí den :slight_smile: zatím :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak bych spala.zato ty jsi se krásně vyspinkala viď? :grinning:
19. lis 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zvědavá na pindru s čím přijde :confused:
19. lis 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reny no tak to nám už začne za chvilku. :grinning: Jen doufám,že ne v nějaké přehnáné míře. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jsem spala divně. Probudila jsem se a měla divnou náladu takovou zpruzenou. Ještě že je čtvrtek a přítel je v práci. :sweat_smile:

Také jsem na ní zvědavá.
19. lis 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
v prvním těhotenství mi bylo fakt dost blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: celí dny jsem trávila na záchodě až do těch čtrnácti týdnů když se mi potom konečně ulevilo,tak jsem na čtvrtým měsíci zase začla krvácet taže jsem byla věčně v nemocnici.a stejně se jim doktorům nepodařilo malou ve mě udržet.porodila jsem na sedmim měsíci.ale zaplať panbůh,je malá zdravá :slight_smile:
19. lis 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reny to jsi si teda užila. :unamused: Kamarádka taky z Gennetu chytla taky takový zvracení,že musela do špitálu. Tak doufám,že mě nic takového nečeká.
19. lis 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, děkuji Vám za podporu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
19. lis 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nadi každý těhotenství je jiný.takže mi budeme mít krásný těhotenství a bude nám krásně :grinning: ahojky seery,tak jakpak je?
19. lis 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj sery, tak co? :slight_smile:
Reny přesně. Nelze se řídit dle druhých. Jsem zvědavá na sebe pokud je vše ok. Vůbec to nemizí ty dny do utz. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi já bych na utz šla hnedka
19. lis 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
reny01 ........Zatím to jde, ale jsem netrpělivá a už chci všechno vědět...... A taky pořád o něčem přemýšlím a doufám, že se ve mě nestratí obě dve najednou
19. lis 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reny i já. Furt se to ve mě láme zda skočit k mému gyndr. Ale nevím no. Přece jen co mi řekne? :unamused: Max to že je ještě brzy.

Sery neboj. Oni nezabloudí a pěkně zůstanou kde mají. :slight_smile: Co bereš za léky? Dostala jsi magnésko?
19. lis 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadis jj a ještě utrogestan a prednison
19. lis 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
seery musíš věřit že to vyjde.hlavně na sebe dávej pozor a odpočívej :slight_smile:
19. lis 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi já bych tam šla taky ale asi bych si připadala jako cvok.to aby jsme si zaplatili soukromího doktora na celí rok,aby jsme ho měli pořád po ruce :slight_smile:
19. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reny no můj je fajný.Strašně hodný,pečlivý. Ale zas já neumím lhát a nevím co bych mu měla říct. :grinning: Jen přijít a říct, no víte pane doktore já jsem strašně nedočkavá... :grinning:
Ono až se překulí příští týden tak už to bude fajn.
19. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi no snad :unamused:
19. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jestli jsem si myslela že se to vleče do krve,tak teď je to tisíckrát horší. :unamused:
19. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mi to připadá.ale v začátku je člověk v ještě větší nejistotě
19. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky bolej vás taky prsa?? To je z těch prášků co??
19. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
seery mě taky boleli.to ti řekne nadi,jestli to může být z prášků :slight_smile:
19. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jak se vede?u me asi na prd... :frowning2: :frowning2: :frowning2: ani majinka znamka tehu....brisko uz prestalo uplne bolet ach joo. :cry:
19. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nevypada nadejne ze bych mohla byt tehotna co mam delat docela me to psichicky polozilo :frowning2:
19. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jani :slight_smile: dneska jsi prosím tě teprve 9den.a někomu vůbec nic není a má je tam// :slight_smile: nedělej předčasný závěry.máš ještě čas
19. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky reny dneska jsem 6 den po ET :slight_smile: ale stejne nic necitim ani malinkou zmenu :frowning2:
19. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
reny poslala jsem ti spravu tobe taky nadenko
19. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janičko napsala jsem Ti to do zprávy!!! :wink: Smutná nebuď!

Encyklopedie Naďa říká,že prý prsa bolí z utrouše. :grinning:
19. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak seery,teď už to víš :grinning:
19. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: hehe to je vtipný. Já si asi otevřu poradnu. :grinning:
19. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek