• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
holky, přidala jsem albíčko a pár foteček, tak když budete chtít můžete juknout.
18. lis 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co děláte, já čekám na manžu až přijde z práce, abych mu dala véču a krátím čas na netu.

Zítra dopoledne jdu ke kámošce z práce, tak se těšim, že trošku vypadnu z bytu a aspoň to rychleji uteče.
18. lis 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pindru tak to biochemicke nebude. :slight_smile: to jsou dalnice co mas! Se mrkni ke me mame je dost podobne!
Peti ja prisla z kramu a delam segedin. Milacek jde pokecat s klukama tak fofruju at se stihne najist.
18. lis 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dálnice? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teda tys mě rozesmála......no kééééž bys měla pravdu :slight_smile: ale stejně do rána chrupat asi moc nebudu:slight_smile:)
18. lis 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi tak ted koukám že ty máš termín 18.července a mě pokud jsem těhule tak to podle poslední mrchy vychází na 24tého:D....to se tu budem navzájem hlídat;)
18. lis 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pindru fakt se neboj. To prostě vypadá jako fakt normoš těhu. :slight_smile:
18. lis 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Pindru fakt závidím a moc ti přeju ať ti to vyjde. Já vás totiž za dva měsíce doženu a pak budu aspoň mít u koho brát rozumy :dizzy_face:
18. lis 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak jsem jukla a hned se nestacim divit...pindru co si to udelala???rekni nam to tajemstvi....moc gratuluju a hodne stesti ihned na krev :grinning: :grinning: ja si jeste pockam nooo
18. lis 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nevíte prosím, jestli dělají v Liberci v Gennetu 4D ultrazvuk?
18. lis 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pindru to už jsme 3 plus mínus autobus se stejným termínem. :grinning: I reny je na stejno.. :slight_smile:
18. lis 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coxi ahojky,ano dělají. Cena je 360,- jen zobrazení, 900,- zobrazení + 1 fotka, další foto navíc 120,- a 1190,- zobrazení + 1 fotka + záznam na CD. Ke všem musíš ještě přičíst 19% DPH. :wink:

Péti mrkla jsem na fotky! Krááááásné šaty jsi měla a celé Ti to slušelo moc!!! :dizzy_face:
18. lis 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi díky, jo šaty byly super, taky za super cenu :grinning: ale co vdává se snad člověk jednou v životě. ještě bych si miláčka jednou vzala, ten den byl překrásný.

Trochu mi dělá starosti seery.
18. lis 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi peti co noveho u vas ja si pujdu za chvily lehnout zitra se vam ozvu peti co brisko boli??
18. lis 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
normálně holky můj chlap mi leze na koníka!!!! Mám to na liště, ať to pořád nemusím otvírat, a ten zmetek mi sem leze!!!
18. lis 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky ste tak unaveny?dnes jsme byly v penny a ja musrela vypadnout tam snad nebil zadnej kyslik ja myslela ze se tam skacim..to ty prasky podle me :unamused:
18. lis 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
maju hahahah no aspon se tu neco dovi :grinning: :grinning: ono pro ty chlapy je to zajimave cteni ten muj uz taky koukal na snazilky hihihihi
18. lis 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ať jdou do háje a udělaj si svýho koně! Tohle je naše drbárna!!!
18. lis 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péti já mám to samé. Normálně mám nízký tlak, ale ted je to děs. Udělá se mi hned strašné vedro a mám pocit, že každou chvilku omdlím. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Máji no taky chce být vzdělaný nooo. :grinning:

Péti to věřím. Já se vdávat nechci, ale kvůli těm šatům bych chtěla. :grinning:
18. lis 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jde to, teď trochu cítím, ale dobrý. Já půjdu po dlouhý době na vzduch zítra, tak doufám, že bude vše v poho.

Holky viděly jste zprávy??? Teprv 19ti letá maminka porodila trojčata a přirozeně. :astonished:
18. lis 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu koukat na přešlapy.
18. lis 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti nadi maju tet jsem na to koukala to je ale mazec si to nedokazu predstavit mit trojcatka
18. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si dat sprchu a spat sem jak po 16.to sem jeste nezazila a rano uz pred pulou vzhuru jako dneska tome normalne picne!!
18. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak paa kocenky moje :slight_smile:
18. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berušky tak se krásně vyspinkejte, my jsme dnes koupili lahvičku růžového vínečka, tak jdu dopít skleničku a budu taky tuhá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dobrou
18. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky zatím mohu říct jen jupíííííííííííííííííííííííííí dvojčátka, ale to je brzy, protože jim je 5 dní :sweat_smile: Ale je to fajn, ráno jsem tam volala a řekli mi že jsou špičkové kvality tak to je supeeeeer. No ještě nejásám, jásat budu až za tři měsíce
18. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak seery to je super a to bylo včera strachu, gratuluju. Tak teď aby nám to všem jenom vyšlo.
18. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seery supeer. Tak vidíš jaký to jsou bojovníci. :dizzy_face: Tak tfuj tfuj tfuj at se drží.
18. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi díky moc za vyčerpávající info. :slight_smile:
18. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coxi není za co. :slight_smile: Jsem místní encyklopedie.. :grinning:
18. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky.maji to je mi moc líto,že to nevyšlo :frowning2: moc mě to mrzí.ale věřim že se ti to příště povede a budeš taky těhule.nesmíš ztácet naději :slight_smile: pindru to teda koukám! :dizzy_face: a doktoři budou nejspíš koukat taky. :confused: holky já jsem dneska tak líná.šla bych si nejradši lehnout a proválele bych celí den v peřinkách.bohužel mám dost práce musím poklidit a uvařit.ach jo.vám přeju hezký den :slight_smile:
19. lis 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek