• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
Reny já jsem přírodní úkaz už od stimulace. :grinning:
Jani no to si musíte pospíšit teda,abychom měly všechny stejná termín. :grinning:
18. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak šup šup :slight_smile:
18. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo ale mi chceme a mooc ale cekame na mimiska jestly u nas chteji byt ja doufam ze se jim u me libi a ze zustanou aspon jeden!!
18. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
maminy na chvily se odmlcim vecer kdyz tak pisnu opatrujte se
18. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se musím prozatím s vámi rozloučit.musím jet pro malou do školky. :grinning: ještě že tu jste,aspoň se člověk nějak rozptýlí :slight_smile: zatím se mějte
18. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tady pořád. Trochu pracuju. A už po 3 snídám. :grinning: Už mám v sobě třičtvrtě mandlové paštiky a 6 rohlíků. :grinning:
18. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčátka :slight_smile: tak už jsme se vyvenčily :grinning: dneska je fakt nádherně....ani se nám nechtělo dom :slight_smile: cítím v sobě děsnou nervozitu a nevim proč...i ruce se mi klepou jak starý bábě :grinning:

Bré poledne Nadis :grinning: ...tyjo šest rohlíků?no to sníst já tak mi futra jsou malý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pidnru ahoj. To je tedy. :dizzy_face: Doufám,že to vydrží než napadá ten hnus bílý. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo já jsem nenažranec. :grinning: Já takhle jím normálně. :grinning: Ale zas pak mám období kdy třeba nejím 2 dny a nemám hlad.
18. lis 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo mluvíš mi z duše :slight_smile: i když u vás zas ten snížek je už docela hezkej....ale já ho taky nemusim....tak sem z toho jelen holky ale ted sem si udělala test a mam dvě čárky :confused: ....mě z toho asi už hrabe....tak ted jestli sem těhule....přirozennou cestou tak asi nikdo z doktorů nebudou chápat :grinning: bo mi řekly že samo to přes myom už neproleze.....no a hlavně mam doma injekce za 4 a půl litru :grinning: to bude fakt prča teda.....tu čekám abych si mohla začít píchat a nakonec nebudu ani muset :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte berušky :slight_smile:

teda Nadi co to vidím, 6 rohlíků a mandlová paštika :slight_smile: tu já taky velice rád!!!!

Tak už to máme potvrzený, v krvi nic....takže znova a pořádně :frowning2:
18. lis 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pindru já sníh nesnáším a zimu jako takovou taky ne. :unamused: Pindruuuuuuuuuuuuuuu heeeeeej tak to je mazeeec. Nebyla bys ani první ani poslední co se jí to povedlo přirozeně těsně před IVF. Přesně..čekaly na mrchu,aby mohly začít píchat a už se mrchy nedočkaly. :grinning: Tak hned zítra masti na krev!!!

Máji ahojky, Je mi to moc líto. :frowning2: Ale věř že pí primářka Ti to mimi vypiplá jako mě! :wink:
18. lis 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
pindru, tak to je teda něco. :astonished:

Maji, to mě mrzí a kdy začínáte asi až v novým roce, viď?
18. lis 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to sem skoro ráda že nejsem první :grinning: bo sem zrovna nad tím přemýšlela že na mě budou koukat jak na idi.... :grinning: ..co že tam vlastně otravuju.....sem napnutá jak kšandy...bo nevim jak moc ty testy jsou přesný,ale vůbec se netěšim že pokud to je fakt pravda že jim to tam budu muset říct :frowning2: ...a co s těma injekcema....boooože ani jednu věc nemužu mít jednoduše :slight_smile: poté co se tam jak blb v pondělí dohaduju o injekce zjistim zas tohle....si fakt jak blb připadám:D
18. lis 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pindru s těma injkcema by Ti mohli jít na ruku a snad bys je mohla vrátit,že by Ti vrátili peníze. A když ne, tak si je od Tebe někdo třeba koupí,kdo už je jako samoplátce.
18. lis 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
njn uvidíme...hlavně kdyby to byla opravdu pravda :slight_smile: ..co peníze vem čert :wink:
18. lis 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pindru to teda! :wink: Ale moje mamka má myom od roku 92,pořád roste a i přes to v roce 98 otěhotněla s malou. Na 2 cyklus. :wink: Takže ne že to nejde. Jde.
18. lis 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj já mám Terezku taky už s nim,ale to byl malej...měl necelý dva centáky...ted už má přes pět cm....a je tam nějak blbě vrostlej....mezi dělohou a vaječníkem....ale jak je vidět ...teda možná :grinning: i tak to jde :wink:
18. lis 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pindru ono i holky co měly "údajně" neprůchozí vejcovody také některé otěhotněly doma. :wink: Takže zázraky se fakt dějí.
18. lis 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi na ně začnu věřit beruško :dizzy_face: .....kéž by.....to se skoromanža pokakinká radostí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pindru a jsou silné ty čáruše?? :dizzy_face:
18. lis 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
pindru teda to je mazec, hlavně držím pěstičky !!!!

péti nevím, asi jo nejdřív tak konec ledna, začátek února. Zítra jdem k Mudr Petrovi, tak uvidíme co on poradí... Jirka by chtěl zkusit IUI, mně se do ní moc nechce, ale náoda je blbec :slight_smile: asi jako u Pindru :slight_smile:
18. lis 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No stalo se mi to už předminulou mrchou.....dva testy mi vyšli se slabounkými čárečkami....a o dva dny později už nic...pak jsem to dostala.....ted sem si dělala jeden v neděli....opět byla slaboučká...takže sem si řekla...to už známe a v pondělí si vydupala ty injekce....jenže mrcha nikde....tak jsem dnes koupila další dva testy....jeden proužek a druhý takovej plastovej....čárky mam dvě na obou....slabší ale již víc viditelný než na tom v neděli....jsou dobře vidět ale jsou slabší než ta hlavní :slight_smile:
18. lis 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji moc díky...ráno skáknu na gyndu a hned vám sem podám zprávu :slight_smile: teda jestli to do rána nedočkavostí přežiju :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji zkus jí! už jsem tu psala o té holčině co mají hoooodně špatné sperma 1-3% dobrých jen a podařilo se jim teď po IUI. :wink: A je to takové zkrácení čekání do další akce.

Pindru může to být biochemické těhu, ale pokud čárky sílí tak je to na dobré cestě! :dizzy_face:
18. lis 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji,nevěš hlavu.....určo se vám to povede...budu držet pěstičky :wink: ..koukni já už tomu taky nevěřila....a možná to vyšlo.....nikdy nevíš co nám osud přichystá :slight_smile:
18. lis 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to už se těšíme na ranní zprávičky, přirozeně by to bylo určitě lepší.

Co asi seery, že se vůbec neozívá holka jedna!
18. lis 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
šmarjá to je co to biochemické těhu?to slyším poprvé :frowning2: bojim bojim...nezní to zrovna pozitivně...
18. lis 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pindru to je bohužel těhu úplně v začátku. Třeba ještě před termínem mrchy,že se mimi chytne,ale vzápětí se hned pustí. Na to většinou příjdeme my co si těhu hlídáme přehnaně brzy. Pak je to velké zklamání,že jsou // a za pár dní nic. :frowning2: Dá se říct,že často se to stává před mrchou a pak mrcha příjde jako vždy.Nebo je zpoždění jen pár dní.
18. lis 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no fuj to taky jde? :frowning2: tak ted se budu až do rána bát :frowning2: ....dala sem fotku do albíčka tak můžeš mrknout zda to vypaddá či ne :wink: ....chjooo někdy bych byla radši chlap.....
18. lis 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo pindru moje slova, taky bych snad radši byla chlap!!! Ty takovýhle starosti vůbec neřešej :wink:

Nadi to víš, že ji zkusíme, ale nevím jak se na to budou tvářit v Gennetu. Už posledně říkali, že je to ¨zbytečné...
18. lis 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek