Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

pindrusec
23. lis 2009

Jéééé Peti to ti mooooc gratulujuuu a držím palečky 😉 to společné plavání vám závidím🙂tady nic neni a ani moc holek na pokec ne ☹ a do Prahy kde všechny kámošky mám to je krapet z ruky...fnuk fnuk 😕

nadis.h
23. lis 2009

Pindru a nemohla bys jezdit sem k nám? Já jsem taky naplavenina a nikoho tu neznám. 😢 Jen Janičku dvojce co sem taky občas chodí,pak ještě jednu holčinu a ještě další Janičku co sem občas nakoukne.

pindrusec
23. lis 2009

No určo by jsme pak mohli se sejít na kafíčko třeba 🙂 ale abych jezdila pravidelně to se necítím....sem řidič neřidič 😀 a nesnáším cestu do Liberce ani ted 😀 samej kopec a zatáčka a já pytlík na puse 😀 a klidně můžete pak s mimčama dorazit i ke mě 😉 mam barák a docela velkou zahradu tak se budou mít kde prckové vyběhat 😀

nadis.h
23. lis 2009

Pindru tak joo.Uděláme pak babymejdan u tebe. 🙂

pindrusec
23. lis 2009

no jasně 😉 v létě máme i bazén...zatim jen ten 4metrovej nafukovací,ale časem chci do země;)hele můžou se sem dávat odkazy? 🙂

nadis.h
23. lis 2009

No můžeš to zkusit. 🙂 Max Ti to smažou. 😀

pindrusec
23. lis 2009

Hrajem v jedný dětský soutěži 😉 tento měsíc to vypaddá že to alespon v jedné disciplíně vyhrajem...tak jsem vás tu chtěla poprosit zda by jste nám nedali také hlásek.....nemusíte desítku...dejte dle svého uvážení 🙂 ...ale samozřejmně nemusíte 😀 ...jen pokud chcete;)...díky vám.....předem 😉

http://www.diteroku.eu/hodnoceni/36278/soutezic...

nadis.h
23. lis 2009

Jeee to je pinceznička. 😵 😵

pindrusec
23. lis 2009

jj to je 🙂 s dáblem v těle 😀 ale je to tulící zlatíčko....je uplně jiná než byl kluk.....strašně bych chtěla ještě jednu holčinku.....

nadis.h
23. lis 2009

Pindru já bych taky radši holčinku.Je to sice hnusné si takhle říkát,ale asi je to přirozené,že ženský chtějí hočičky. 😵

pindrusec
23. lis 2009

no možná to neni uplně fér,ale já si s klukem prožila co málokdo...on má psychické problémy od rozvodu....a divnou povahu....problém s učením atd......fakt síla a můžu ti říct,že byla doba kdy jsem uvažovala že se ho vzdám,že už nezvládám ☹ .....neni nic horšího když sedíš v sanitě vedle svého děcka co si šáhlo na život.....to je fakt hnus a vím jistě že podruhé už bych to nezvládla ☹

nadis.h
23. lis 2009

Ježiš pindru to mi je líto,že máš takové potíže. ☹ Ale něco na tom bude. Já mám bráchy 2 a jak říkáš..Mamka si s nima užívá od mala.A to už je jednomu 33 a druhému 30. ten starší je teda hodný,ale i přes to jsou s ním problémy. A ten mladší je takový strašně zlý už od mala.Mě pořád mlátil..Mluvu jakou má často ke mě ani snad zveřejňovat nebudu...A řekla bych,že to také začalo od rozvodu našich.Hlavně ten mladší to nějak neunesl.

pindrusec
23. lis 2009

Ted už je trochu lepší,ale na školu kašle stejně...a ted začíná pubertit navíc tak už ted mi je z toho ble předem 🙂 docházíme k psychoušovi a celkem na něj asi zabírá....měl by je už čtvrtej v pořadí 😀

nadis.h
23. lis 2009

A kolik mu je? Můj starší má bipolární poruchu a ve 22 měl 2x po sobě mozkovou mrtvici.Do toho astma.Docela chudák.Asi odnesl vše i za nás.

pindrusec
23. lis 2009

ted mu bude v lednu 13 😕 ...no ještě pár let si počkám než se zklidní 😒

pindrusec
23. lis 2009

jdu do vany a hajíí....pěkný večer a ráno kolem sedmé na mě mysli a drž palečky 😉

janina83
23. lis 2009

ahoj peto mocinky gratuluju 😀 ja jeste netestila pred tema negativnima vysledkama co jsem mela uz se mi nechce ☹ ☹ ja mam jit az v pondeli na krev ale tobe preju moc moc stesti

nadis.h
23. lis 2009

Pindru držím moc palečky. 😵 Dobrou noc.

Ahoj Janísu. 🙂 Jaktože až v pondělí?To je nějak dlouho ne?

janina83
23. lis 2009

ahojky nadenko ja sem dneska volala do gennetu sestricka mi rikala ze mam prijet v patek ale ja sem v praci a nestiham vis spatky..tak me obednala na pondeli a rikala ze mam o vykendu testovat ale nechce se mi vubec ☹ uz sem se sklamala a uz neverim vis ☹

janina83
23. lis 2009

ani na krev se mi nechce bojim se toho az budu volat kuli hcg ☹

nadis.h
23. lis 2009

Jani jo takhle.Neboj se! 😨 Bylo fakt ještě brzy.

janina83
23. lis 2009

javim nadi ale to sklamani uz tam proste je noo tak nevim jestly bych mela vubec testit

petra49
23. lis 2009

ahoj janiku, všechno dobře dopadne, uvidíš. já taky ještě nemám vyhráno, musíš věřit, že to dobře dopadne

petra49
23. lis 2009

janiku jsou tady holky, který měly // taky 12-14 den

janina83
23. lis 2009

awojky petu no doufejme no snad mate holky pravdu myslite ze bych mela udelat dalsi test tet nekdy?

janina83
23. lis 2009

ja bych ho udelala treba ve stredu a pak tu nedeli nebo ja nevim opravdu mam stoho hruzu

nadis.h
23. lis 2009

Jani fakt.My co jsme je měly brzy tak jsme opravdu vyjímky.A i holk s dvojčátkama neměly většinou // tak brzy.

petra49
23. lis 2009

všichni tady budem těhu, to je hjasný a maja nás co nejdřív dožene, tak žádný chmury 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nadis.h
23. lis 2009

Přesně tak! 🙂

janina83
23. lis 2009

uvidime noo