Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

reny01
27. lis 2009

zdravím nadi 🙂

nadis.h
27. lis 2009

Ahoj Renuš, už se nám to blíží co do utz. 😵 Přečkat víkend je nejhorší vždy.

petra49
27. lis 2009

Ahoj holky děkuju, ve tři musim volat a objednat se do gennetu. Jsem, ráda, že zas máme kus cesty za sebou a že bobísci bojujou o život. Jsem zvědavá kolik jich tam bude?

do práce jsem nesla lístek na peníze a jsem fakt ráda, že tam nejsem. Zas tam měli pěknej blázinec. doma mám hezky klid, když se mi chce spát tak si lehnu a jsem v pohodě. Jen ať maká zas někdo jiný. V životě se ještě naděláme.

reny01
27. lis 2009

to jo,už se nám to přibližuje 🙂 já jsem si včera nechala malou doma,protože v noci zvracela,tak jsem toho trošku využila a celí den jsem proležela s malou v posteli.pouštěli jsme si pohádky.malá mě každou chvíli budila,že nekoukám.to je hrozný jak bych pořád spala 🙂

nadis.h
27. lis 2009

Péti já bych řekla,že u Tebe bude 1. Ale nikdy člověk neví. 🙂 A proč budeš volat ve 3 až?Já volala o půl 2.To už tam mají výsledky.

Reny já raději přes den nespím.Pak bych určitě strašila v noci. 😝

petra49
27. lis 2009

Nadi, mě sestra řekla ve tři i když jsem jí říkala, že budu vědět výsledky dřív.

reny01
27. lis 2009

nadi já bych to teď zvládla přes den i v noci 😀 já ale samozřejmě taky nemůžu tak spát,mám povinosti ☹ a
a taky na mě mladej kouká jako kdybych spadla z višně,když se mi chce tak spát.

reny01
27. lis 2009

petruš já měla taky volat o půl druhý,protože tam už jsou výsledky

petra49
27. lis 2009

no mě to je celkem jedno, stejně výsledky už vim. holky už se těšim na UZ, vy jste napšed a už to máte za pár

nadis.h
27. lis 2009

Péti aha tak proto tedy.Do utz Ti to uteče. těch 14 dní se dá líp než 3 týdny. 😠 Ale mám hrozný strach holky.Čím dál tím víc,že něco nebude v pořádku. 😖

reny01
27. lis 2009

petruš tobě to taky uteče a uvidíš malího mimíska 😀 holky já už se tak těším.to je tak nádhernýýýýýýýýý

petra49
27. lis 2009

Nadi všechno bude dobrý, musíš mimískům věřit, jsou to šikulové.

Holky já dneska nemám vůbec hlad a to bych už měla obědvat.

Nadi, vejdeš se do normálních kalhot. já mám kalhoty pod pupík a jsou mi docela nepříjemný, tak nevim, jestli mám pořídit nějaký noví?

reny01
27. lis 2009

nadi na takový věci nesmýš ani pomyslet 😠 všechno bude v pořádku,neboj 🙂

nadis.h
27. lis 2009

Péti no já jediný džíny co ještě obleču mám hodně nízký bokovky. Ale nesmím mít pásek.To mě tlačí do břicha.Jinak mi jsou dobře.A ostatní kalhoty normální jsem ještě nezkoušela. Nebyla jsem od té doby ve městě. A když jdu do krámu tady tak v teplákách. 😀 Se budu divit až se příští pátek budu chtít obléct do Gennetu a nic mi nebude. 😀

Renuš Péti já vím, ale občas mě pohltí takový blbý pocit. 😒 Ale snad je vše jak má být.

reny01
27. lis 2009

nadi všechno bude v pořádku a tečka.
mě zatím kalhoty jsou.nějak jsem nepřibrala.ale jestli všechno půjde tak jak má,tak na to třetím měsíci si koupím těhu ryfle.a taky si musím koupit nějakou bundu,tu mám hodně krátkou

nadis.h
27. lis 2009

Já má krátké všechno.Ještě z dob kdy jsem byla hubeňoučká. Ale po 10 kilech navrch ze stimulky předchozí mi za chvilku nic nebude. 😨

reny01
27. lis 2009

tak si nadi pomalu něco nakoupíš.já musím,protože jezdím denně do města.jinak na to prdím,doma chodím jako nějaký strašidlo. 😵

seery
27. lis 2009

Ahoj holky, taky se moc bojím a vůbec to neutíká, včera mě tak píchlo trochu v břichu, ale tak divně. A přestávaj mě bolet prsa. Peto ty jsi v jakém týdnu, že už se nevejdeš do kalhot?? 😀 No pravda je že to nechápu, když si sáhnu dolu na břicho tak tam cítím takový kopeček, no teda nevim když jsem teprve 9 dni. Ale je to možný, normální těhule se nesledujou až tak za měsíc, to jen my bláznivky, že. 😝

nadis.h
27. lis 2009

Reny já taky.I tady když jdu do krámu na to prdím. Stejně mě tu nikdo nezná. 😀 A zatím utahám co mám,pak si až koupím těhu věci nějaké. No a po porodu jsem zvědavá jak dopadnu. Mám kámošku v Praze co měla 50 kilo a po porodu má nahoře 20 kilo které už neshodila. 😕

seery
27. lis 2009

Nadis tak já jsem shodila vše i nahoře, právěže po kojení mi to zmizlo, tak ted bych chtěla mít větší aspon o tehu no když jinak ne. 😀

reny01
27. lis 2009

nadi já měla 55kg a potom 62kg.a to mi i zůstalo,ale já jsem tak spokojená.já se cítim líp když jsem trochu oplácaná než nějaký vychrtle.hlavně to není ani tak důležitý,hlavně ať máme zdraví miminka 🙂

seery
27. lis 2009

Nadi a chtěla jsem ti ještě napsat, že ty jsi prvorodička a myslím, že budeš mít vše o.k Neboj.

reny01
27. lis 2009

zdravím seery

pindrusec
27. lis 2009

ahojky děvčátka....tak sem se právě dokulila od dětský doktorky 😒 malá mi ráno jen chrčela ani mluvit jí nešlo....dostali sme recepty za neuvěřitelných 375kč 😠 to je fakt děs.....má angínu chuděrka kombinovanou se zánětem průdušek.....tak se budu modlit abych to nechytla od ní ☹

seery
27. lis 2009

Taky tě zdravím Reny 🙂

pindrusec
27. lis 2009

ahojky děvčátka....tak sem se právě dokulila(a to doslovně) od dětský doktorky 😒 malá mi ráno jen chrčela ani mluvit jí nešlo....dostali sme recepty za neuvěřitelných 375kč 😠 to je fakt děs.....má angínu chuděrka kombinovanou se zánětem průdušek.....tak se budu modlit abych to nechytla od ní ☹
jinak mám pocit že jdou mý prsa...pak dloho nic a pak teprv někde já 😀 😀 z mých trojek mám čtyřky 😕

reny01
27. lis 2009

pindru to je děs když jsou ty děti nemocný.nesnášim teploty.tak ať je z toho brzy venku 🙂

seery
27. lis 2009

A bolí mě břicho jako bych to měla dostat chjo to budou kritické dny do toho 1.12 😖

petra49
27. lis 2009

Holky, tak jdu dát mimískům najíst, aby mi dřív neumřeli hlady. ☹

seery
27. lis 2009

Tak to já mohu zaklepat že mám malýho zdravýho jako rybu. Občas má sice kašel rýmu, ale to málokdy, u doktora byl tak 3 krát a horečku neměl nikdy 🙂 Ale ted jsou ty chřipky, tak doufám, že nedonese ze školy. Já jsem na to chytlavá.