• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
Dobré ranko, já zas budu převlíkat postele a vytírat byt a chci upíct ještě jeden štrůdl po tamtom se jen zaprášilo.

Teda holky, včera jsem koukala po městě po nějaký těhotenský módě a musím říct, že pěknej hnus, těhotenství je tak krásný obndobí, ale to co prodávaj se fakt nedá, pokud teda zato člověk nedá majlant. Asi si něco koupím z netu.
3. pro 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Jani dvojce aháá. Já měla za to, že už jen čekáš na mrchu. Tak tfuj tfuj tfuj. :wink:

Reny s oknama opatrně. Prý by se mýt neměla.Kvůli tomu,že nějak zvedáš ruce nahoru. :confused:

Péti já jsem nakoukla do těhu mody jak je v té ulici jak se jde k všeobecné pojišťovně. Fakt nic moc teda. :zipper_mouth: Asi nejlepší vyzkoušet velikost v krámě a pak si to objednat z netu.
3. pro 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naděnko, co že tak dneska brzy?
3. pro 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo holky,s tím oblečením je to děs :frowning2: u nás taky nic není.
okna udělat musím,jelikož vypadají otřesně.chci je ještě vyzdobit a už se těším až budu mít hotovo :sweat_smile:
to jo nadi nějak brzy dneska :grinning:
petruš štrůdl bych si taky dala mňam.pošli mi kousek :wink:
3. pro 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péti koukla jsem přes mobil na email a byla tam zpráva od šéfové.Tak jsem musela vylézt a jít jí odepsat. :grinning:

Holky snad prý v CA by měli mít něco nositelného z těhu oblečení. A do HM hodně chodí holky kupovat těhu kalhoty.
3. pro 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi jaký CA a HM?
3. pro 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď do těch tří měsíců to jde,ale potom už ná bříško vileze rychle
3. pro 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reny no C und A já nemám takový ten znak mezi těma písmenkama a H und M to samé. :grinning: To jsou obchody s oblečením.Většinou ve velkých centrech. CA je v Globusu tady v Liberci a taky ve Forum na Fugnerce.Ale HM netuším zda je v Nise?
3. pro 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi já jsem právě nevěděla co myslíš :unamused: do nisi i do globusu jezdíme,tak bych tam mohla skouknout.ale ještě né,ještě je brzy.do 3měsíců nic
3. pro 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No v CA jsem byla a vůbec nic nositelnýho v HM nevim. No já jsem chtěla něco univerzálního co by se dalo nosit když nejseš těhu i kdýž seš. Mám většinu triček na tělo a ty se mi teď moc nosit nechce. Mam asi teď jen 3 vršky co se daj nosit.
3. pro 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péti já CA taky už nemám ráda. Příjde mi to hadrárna. :confounded: A když už někdy za čas něco objevím,tak ta cena neodpovídá té kvalitě. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A mám stejný problém. Já mám samá trička krátka,nebo tílka. Dloouho jsem si nekoupila na sebe nic nového na zimu. V Praze to nebyla tak potřeba a ted poslední 2 zimy jsem byla bud doma nemocná a nebo pak zahrabaná v práci. Takže zatím to řeším miláčkovou mikinou doma a na ven mám jediný takový svetr,zežmolkovaný,že se raději nikde nesvlékám. :grinning:

Holky ale můžete pak mrknout na buď www.aukro.cz a nebo na www.mimibazar.cz
3. pro 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já toho taky nositelnýho moc nemám :frowning2: ale teď přes zimu mi budou stačit na ven nějaký teplý roláčky a hlavně teda džíny.ty jsou fakt potřeba
3. pro 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych chtěla nějaký pěkný kalhoty víc než džíny. A pak až budu mít pupendo větší hodně tak nějaký krtkáče-lacláče. :grinning: Ty se mi na těhulkách líbí.

Holky já asi zajedu do špitálu na utz.Co myslíte? :sweat_smile:
3. pro 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi já mám právě taky ty svetryˇúplně žmolkovaný. :grinning: já když vím,že se někde budu svlékat,tak radši mrznu a jedu v tryku a bundě :grinning:
kdy teď?
Reny jsi to samé!!! :grinning: Já ten svetr nebo něco co se "dá nosit" ale je ve hrozným stavu beru jen když jedu někam kde se nebudu svlékat. :grinning:

No ted jsem myslela odpol.
3. pro 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a oni tě někde vemou bez obědnání?u nás by mě teda nevzali :frowning2: ale nadi já se teď už toho utz taky pěkně bojim.pořád na to musim myslet,hlavně večer,když si lehnu. :frowning2:
3. pro 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reny no právě,že v nemocnici tady je ambulance gynekologická. A jede nonstop. Jde jen o to,že když tam bude hodně lidí tak si počekám,ale to zas neva. Budu vědět na čem jsem. Tohle už se nedá a bolelo mě bříšo včera dost divně k večeru. :unamused:
3. pro 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi já vim,do pondělka je daleko :frowning2: ale mě to břicho taky někdy tak divně bolí.a někdy cítím v břiše takový zvláštní teplo :confused: já se bojím toho srdíčka,protože to se stává,že netluče :frowning2:
3. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi tak jestli se ti chce,tak jdi. :dizzy_face:
3. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já se tady do pondělka zblázním :slight_smile:
3. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vydržte to, je to za pár.
3. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reny já mám právě šílený strach ted od úterý.Tak jak mi bylo šíleně zle,tak je to čím dál lepší.Proto mám strach zda se něco nestalo. :frowning2:
3. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi mi se tady akorát pěkně vystesujem to je hrozný.vůbec ti není špatně od žaludku?
3. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si myslim,že zbytečně plašíme.všechno určitě bude v pořádku
3. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako špatně mi je.Ale ne tak hodně a ne tak často jako bylo.
3. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi vždyť ti nemosí být pořád zle. Holky, tak jsem si objednala pšes mimibazar 2 krásné tuničky, jestli se mi to podaří přidám do albíčka.
3. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky mám je v albíčku, tak jukněte a kritizujte, ale mě se moc líbí vyjdou obě na 800Kč, coč si myslím, že za 2 kusy jde, proti té hrůze co prodávaj
3. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruš tak pak řekni,juknu :slight_smile:
nadi taky si myslim že ti pořád nemusí být stejně.buď ráda že je ti líp :slight_smile:
3. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péti ten mimibazar je fajn. :slight_smile: Dají se pořídit různé věci tam za pár korun,když si trochu pohledáš. :wink:

Teď jsem si oblékla takové úzké tričko a přes něj je krásně vidět bříšo jak vylejzá. Holej pupík tak vidět není,ale přes to tríčo jsem se teď úplně rozplývala. :sweat_smile:
3. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek