• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
A teď už fakt musím jít něco dělat, zase jsem za celý dopoledne nic neudělala, ale budu koukat
3. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruš ty jsou krásnýýýýýýýý :slight_smile: roztomiloučký.fakt moc hezký
3. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsou hezounký Péti!Taky mám ráda takovýhle styl.
3. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dík, taky jsem z nich nadšená a hlavně si myslim, že je využiju i když nebudu těhu, teď jen aby mi šli a všechno s mimi bylo v pohodě. Nadi mě vcelku nic taky neni občas bolí břicho a jinak zatim nic. V pondělí jsem ještě pro jistotu testila a byly tam krásný stejný //, tak doufám, že je vše v poho - měly by mít asi tak 5mm.
3. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny jdu trochu poklidit a jedu pak do práce za šéfovou.Tak dám pak vědět zda jsem v tom špitále byla či ne.
Zatím hezké odpoledne. :slight_smile:
3. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi držím palečky :slight_smile:
3. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja bulela jak zelva! Mame jednoho prdolku a srdicko mu bije jako zvon. Ted tady jdu po ulici a usmivam se jak mesicek nepritomne. :slight_smile:)
3. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi ohromná gratulace, tak přeci jenom si šla a co jsi jim tam řekla?
3. pro 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péti děkuji. :slight_smile: No já jsem ani nelhala. Mě včera bolelo břicho..jakože takový brnění jsem v něm měla.Tak jsem to šla zkonzultovat. :grinning:
3. pro 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi teď jsi mě pěkně nahlodala a musela jsem si jít udělat test a skoro okamžitě tam jsou krásný // a přemýšlím, jestli mám zajít za tou známou v laborce a nechat si nabrat hcg
3. pro 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nechtěly byste příští týden zajít někam posedět a pokecat????
3. pro 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to jsi byla tam někde dole, v nějaký ambulanci? Co tam bylo za Mudra?
3. pro 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naděnko jsem ohromně šťastná i za Tebe a vůbec už nemůžu jít nic dělat, jak jsem z toho nadšená. A nemohl být druhý mimísek schovanej, četla jsem, že to může být.
3. pro 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péti byla jsem dole v přízemí v ambulanci. A byla tam taková mladá doktorka krátkovlasá.Nevím jak se jmenuje. Ale je tam často.Měla jsem jí i když jsem tam šla kvůli laparce.
Já jsem taky vyplesknutá.Mám strašně fajn náladu. :slight_smile:
A já jsem jí říkala, zda je tam jen jeden,že jsem měla 2 embryjka.A ona hledala dlouho a fakt poctivě a nic,takže asi není. A hlavně tenhle náš brouček už je nádherně vidět a hned jak mi tam vrazila toho "robertka".. :grinning: Takže si myslím,že takhle viditelný by se snad už neschoval. Ale možné je vše. Uvidím co v gennetu.

A nevím s tou krví zda jít. jako budeš mít klid,že to máš zas vyšší. :wink: A test jsem si taky dělala pak ještě jeden jako Ty.. :grinning:
3. pro 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Nadi druhou čárku jsem měla ještě silnější než tu jako vzor.

Neříkala kolik prcek měří a týdny souhlasí?

Co jít někam posedět ten příští týden na chvilku??? I ostatní holky?
3. pro 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péti tak to já jí silnější neměla.Možná stejně silnou,ale silnější asi ne.dala jsem si testy ted do alba ty z 15 dne a fotku prdelky z dneška. :dizzy_face:

Já bych posedět šla! Moc ráda!

A týdny mi řekla cca 7+2 a dle poslední mrchy jsem 7+3 takže to sedí. A velikost mi tam nenapsala do zprávy.
3. pro 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi právě jsem viděla fotečku, no prostě úžasný-nemám slov. Ještě jednou moc gratuluju.

Který den by se ti to hodilo,mě je to vcelku jedno kdy a v kolik?
3. pro 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péti mě je to už tuplem jedno. :grinning: Pondělí a čtvrtek je nejlepší protože je přítel v práci.

Stejně je to zázrak co?Takový špagátek malý a z toho roste mimčo.
3. pro 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, už se taky těšim až ho uvidim. Mě se to taky hodí oba dva dny, tak si vyber.
3. pro 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se rozhodneme dle holek ju? Když my můžeme pořád tak ony třeba nebudou a rozhodnou to za nás.
3. pro 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi oni už dělaj i Bio oblečení a hračky, za chvíli se budou rodit i Bio děti, to je děs.
3. pro 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok, moc ráda všechny poznám osobně.
3. pro 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi už to ví přítel a nebo to bude překvápko. Já jsem na překvapení hrozná, nikdy to nevydržim. Neudělala sis nějakou radost za tu zprávičku.
Necháš si říct pohlaví, já určo jo.
3. pro 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem se navečeřet.

Já to chci vědět co nejdřív! Obdivuji každou kdo to vědět nechce. I když i utz se může splést. :grinning: A ono mít nakoupeno třeba v růžovém a vyleze pindík.To musí být dobrý. :grinning:

Přítelovi jsem to řekla hned ve dveřích jak přišel domů. :sweat_smile: Nesu mu tu fotku a on na to kouká a říká: Jee takhle malý jo? :grinning: By asi chtěl,aby mi do toho pupku dali už roční dítě. :grinning: A dozvěděla jsem se,že by chtěl dvojky. To jsem netušila.
3. pro 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi, hlavně, že tam nějaký je. Co jsi měla dobrýho? Já jsem teď sežrala kus toho štrůdlu a furt mě tak lehce pálí žáha.
Já na brouka teprv čekám až přijde z práce, už se na něj taky těšim.
Ostatní holky nějak dneska stávkujou, viď?Co asi Janča ani se neozvala.
3. pro 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla řízek s kaší.Včera to samé. :grinning: Udělala jsem toho víc,abych nemusela vařit.

Reny někde odpadla z mytí oken určitě. :grinning:

No a Janča mě trápí.Ale asi je někde smutná. :cry: Chjo.Proč to nemůže vyjít pokaždé.To by asi bylo moc jednoduché co?

Já bych si taky dala štrůdlik.S kakavíčkem. Miláček přivezl taky nějakou mňamku sladkou.Různé pečivo sladké.Tak si dám s kakaem až mi slehne ten řízek. :grinning:
3. pro 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem jak harant malej. Přítel mi donesl kalendář takový ten s čokoládou jak se do Vánoc vyloupne vždy jeden bonbon a já poctivě fakt sním každý den jen jeden. :grinning:
3. pro 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen se krásně s mimoušem napapkejte, já nevim jestli budu dneska něco ještě jíst.
3. pro 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je Ti blbě? Měly bychom jíst prý častěji a menší porce. Ale já do sebe horko těžko nacpu večeři.Přes den max jogurt nebo rohlík. A pak se můžeme divit,že je nám šoufl. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu se sprchnout. Za chvilku jsem zase tu. :sunglasses:
3. pro 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek