Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

petra49
3. pro 2009

A teď už fakt musím jít něco dělat, zase jsem za celý dopoledne nic neudělala, ale budu koukat

reny01
3. pro 2009

petruš ty jsou krásnýýýýýýýý 🙂 roztomiloučký.fakt moc hezký

nadis.h
3. pro 2009

Jsou hezounký Péti!Taky mám ráda takovýhle styl.

petra49
3. pro 2009

Holky dík, taky jsem z nich nadšená a hlavně si myslim, že je využiju i když nebudu těhu, teď jen aby mi šli a všechno s mimi bylo v pohodě. Nadi mě vcelku nic taky neni občas bolí břicho a jinak zatim nic. V pondělí jsem ještě pro jistotu testila a byly tam krásný stejný //, tak doufám, že je vše v poho - měly by mít asi tak 5mm.

nadis.h
3. pro 2009

Holčiny jdu trochu poklidit a jedu pak do práce za šéfovou.Tak dám pak vědět zda jsem v tom špitále byla či ne.
Zatím hezké odpoledne. 🙂

reny01
3. pro 2009

nadi držím palečky 🙂

nadis.h
3. pro 2009

Holky ja bulela jak zelva! Mame jednoho prdolku a srdicko mu bije jako zvon. Ted tady jdu po ulici a usmivam se jak mesicek nepritomne. 🙂)

petra49
3. pro 2009

Nadi ohromná gratulace, tak přeci jenom si šla a co jsi jim tam řekla?

nadis.h
3. pro 2009

Péti děkuji. 🙂 No já jsem ani nelhala. Mě včera bolelo břicho..jakože takový brnění jsem v něm měla.Tak jsem to šla zkonzultovat. 😀

petra49
3. pro 2009

Nadi teď jsi mě pěkně nahlodala a musela jsem si jít udělat test a skoro okamžitě tam jsou krásný // a přemýšlím, jestli mám zajít za tou známou v laborce a nechat si nabrat hcg

petra49
3. pro 2009

Holky, nechtěly byste příští týden zajít někam posedět a pokecat????

petra49
3. pro 2009

A to jsi byla tam někde dole, v nějaký ambulanci? Co tam bylo za Mudra?

petra49
3. pro 2009

Naděnko jsem ohromně šťastná i za Tebe a vůbec už nemůžu jít nic dělat, jak jsem z toho nadšená. A nemohl být druhý mimísek schovanej, četla jsem, že to může být.

nadis.h
3. pro 2009

Péti byla jsem dole v přízemí v ambulanci. A byla tam taková mladá doktorka krátkovlasá.Nevím jak se jmenuje. Ale je tam často.Měla jsem jí i když jsem tam šla kvůli laparce.
Já jsem taky vyplesknutá.Mám strašně fajn náladu. 🙂
A já jsem jí říkala, zda je tam jen jeden,že jsem měla 2 embryjka.A ona hledala dlouho a fakt poctivě a nic,takže asi není. A hlavně tenhle náš brouček už je nádherně vidět a hned jak mi tam vrazila toho "robertka".. 😀 Takže si myslím,že takhle viditelný by se snad už neschoval. Ale možné je vše. Uvidím co v gennetu.

A nevím s tou krví zda jít. jako budeš mít klid,že to máš zas vyšší. 😉 A test jsem si taky dělala pak ještě jeden jako Ty.. 😀

petra49
3. pro 2009

No Nadi druhou čárku jsem měla ještě silnější než tu jako vzor.

Neříkala kolik prcek měří a týdny souhlasí?

Co jít někam posedět ten příští týden na chvilku??? I ostatní holky?

nadis.h
3. pro 2009

Péti tak to já jí silnější neměla.Možná stejně silnou,ale silnější asi ne.dala jsem si testy ted do alba ty z 15 dne a fotku prdelky z dneška. 😵

Já bych posedět šla! Moc ráda!

A týdny mi řekla cca 7+2 a dle poslední mrchy jsem 7+3 takže to sedí. A velikost mi tam nenapsala do zprávy.

petra49
3. pro 2009

Nadi právě jsem viděla fotečku, no prostě úžasný-nemám slov. Ještě jednou moc gratuluju.

Který den by se ti to hodilo,mě je to vcelku jedno kdy a v kolik?

nadis.h
3. pro 2009

Péti mě je to už tuplem jedno. 😀 Pondělí a čtvrtek je nejlepší protože je přítel v práci.

Stejně je to zázrak co?Takový špagátek malý a z toho roste mimčo.

petra49
3. pro 2009

To jo, už se taky těšim až ho uvidim. Mě se to taky hodí oba dva dny, tak si vyber.

nadis.h
3. pro 2009

Tak se rozhodneme dle holek ju? Když my můžeme pořád tak ony třeba nebudou a rozhodnou to za nás.

petra49
3. pro 2009

Nadi oni už dělaj i Bio oblečení a hračky, za chvíli se budou rodit i Bio děti, to je děs.

petra49
3. pro 2009

Ok, moc ráda všechny poznám osobně.

petra49
3. pro 2009

Nadi už to ví přítel a nebo to bude překvápko. Já jsem na překvapení hrozná, nikdy to nevydržim. Neudělala sis nějakou radost za tu zprávičku.
Necháš si říct pohlaví, já určo jo.

nadis.h
3. pro 2009

Byla jsem se navečeřet.

Já to chci vědět co nejdřív! Obdivuji každou kdo to vědět nechce. I když i utz se může splést. 😀 A ono mít nakoupeno třeba v růžovém a vyleze pindík.To musí být dobrý. 😀

Přítelovi jsem to řekla hned ve dveřích jak přišel domů. 😅 Nesu mu tu fotku a on na to kouká a říká: Jee takhle malý jo? 😀 By asi chtěl,aby mi do toho pupku dali už roční dítě. 😀 A dozvěděla jsem se,že by chtěl dvojky. To jsem netušila.

petra49
3. pro 2009

Nadi, hlavně, že tam nějaký je. Co jsi měla dobrýho? Já jsem teď sežrala kus toho štrůdlu a furt mě tak lehce pálí žáha.
Já na brouka teprv čekám až přijde z práce, už se na něj taky těšim.
Ostatní holky nějak dneska stávkujou, viď?Co asi Janča ani se neozvala.

nadis.h
3. pro 2009

Já měla řízek s kaší.Včera to samé. 😀 Udělala jsem toho víc,abych nemusela vařit.

Reny někde odpadla z mytí oken určitě. 😀

No a Janča mě trápí.Ale asi je někde smutná. 😢 Chjo.Proč to nemůže vyjít pokaždé.To by asi bylo moc jednoduché co?

Já bych si taky dala štrůdlik.S kakavíčkem. Miláček přivezl taky nějakou mňamku sladkou.Různé pečivo sladké.Tak si dám s kakaem až mi slehne ten řízek. 😀

nadis.h
3. pro 2009

Já jsem jak harant malej. Přítel mi donesl kalendář takový ten s čokoládou jak se do Vánoc vyloupne vždy jeden bonbon a já poctivě fakt sním každý den jen jeden. 😀

petra49
3. pro 2009

Jen se krásně s mimoušem napapkejte, já nevim jestli budu dneska něco ještě jíst.

nadis.h
3. pro 2009

Je Ti blbě? Měly bychom jíst prý častěji a menší porce. Ale já do sebe horko těžko nacpu večeři.Přes den max jogurt nebo rohlík. A pak se můžeme divit,že je nám šoufl. 😝

nadis.h
3. pro 2009

Jdu se sprchnout. Za chvilku jsem zase tu. 😎