• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
Péti to kam půjdeme nechám na Tobě. :sweat_smile: Já to tady vůbec neznám. Nikde jsem posedět ještě nebyla za dobu co jsem tady. Jen jednou v jedné restauračce na benešáku. Jinak nikde. :sweat_smile: Tak fajn ve 2 pod. :wink:
9. pro 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám, že se poznáme, budu mít na sobě modrý džíny a hnědý kabát s kapucí
9. pro 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péti máš číslo na mě v IP kdyby náhodou pro tenhle případ. :grinning: Ale mě poznáš já budu koukat na každou. :grinning: A ještě nevím co si vezmu. Asi takové hnědé široké kalhoty kostkované. Ty jsou mi velké tak je to v nich pohodlné zatím. :sweat_smile:
9. pro 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem si dnes naběhla s tím,že jsem se zeptala co k večeři. Musím se jít plácat s holandskýma řízkama. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
MY MAME ZITRA TAKY SRAZ,ALE V PRAZE.Nechcete přijet?

Ja vim,že ne,ale rada bych vas poznala.
9. pro 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee Larri to bych jela. Ale trochu z ruky jet takhle na kafe jen. :grinning:

A jak se cítíš s bobískem? :slight_smile:
9. pro 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO TED MNE ZAČÍNÁ DĚSNĚ BOLET HLAVA.

Ale přistihla jsem se,že málo piju,tak už mam velkou sklenici čaje v sobě.

Nadi,ty tak vyvařuješ,jo? My vepřové nejíme,ale dneska dělám kuřecí řízek,rychlovka.
9. pro 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo Naděnka je kuchařinka, můj si dneska poručil sýr v těstíčku, tak budu taky kuchtit. já si udělám asi smaženky na chleba mám na ně chuť. Holky já dřív milovala sýry a jogurty a teď na ně nemám vůbec chuť.

Larri, taky bysme Tě rádi poznaly, ale je to dálka.

Nadi, já pojedu z Jablonce.

rezervovala jsem pro nás 2 místečka a moc dobře tam vařej, tak si možná něco dám. Pošlu ti taky svoje číslo.
9. pro 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Larri no jo každý večer dělám teplou véču. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dělala jsem i obědy,protože byl přítel ve špitálu s vředama,ale už zas naštěstí obědy vařit nemusim. A jíme vepřové často. Já vím,že Vy to máte jinak. :wink: Kuřecí mi moc nejede.Jen občas na řízek,nebo kuře pečené.Jinak moc ne e.

Péti sýry mě taky nejedou.Jak mi je šoufl,tak mi příjde,že mi ty sýry smrdí. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jogurty dlabu. Ale jen na ty na které mám chut. Na to na co nemám zrovna chut z toho se mi vždy zvedne žaludek.

Jee tak jo.Dáme si nějakou mňamku tam. :slight_smile:
9. pro 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, začínám mít pěknej strach, jestli tam ty bobísky vůbec mam, když mi nic neni, už aby bylo pondělí a já viděla srdíčka.
9. pro 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péti neboj se. A spíš se raduj,že Ti nic není. Já co chodím na diskuzi jinám tam jsou 2 holčiny co zvrací od cca necelého 6tt každý den ve dne v noci. A jedna už byla ve špitále kvůli tomu. :rolling_eyes:
9. pro 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to nepříjemný, ale aspoň vědí, že je vše ok. Někoho komu by nic moc nebylo taky znáš?
9. pro 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nás je plno co nám nic není. Na té diskuzi co jsme tak je nás asi 5 těhulek stejně těhotných plus mínus pár dní a nikomu nic nic. Jen chvílema jim je špatně od žaludku jako mě. A jen ty 2 co jsou už 11tt a 16tt tak zvrací takhle.
9. pro 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsi mě trošku uklidnila, ale stejně už chci vidět ten UZ. Naděnko, děkuju moc.
9. pro 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péti to je jasné.Však mě bylo špatně,ale bála jsem se taky. :confused: Je to normální. Ale za chvilenku už ho uvidíš broučka. :dizzy_face:
9. pro 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru neboj se :slight_smile: taky mám dvě kamarádky co jim nebylo vúbec nic.jedna je 15tt a jedna 17tt.buď ráda :dizzy_face:
9. pro 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, děkuju mooooc, ještě, že se tady navzájem máme, neni to krásný? :grinning:
9. pro 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to krásný. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. pro 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno. jak se máte?

Nadi už se moc těšim na odpokedne.
10. pro 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bleeeeeeeeeeeeeeee :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
Já už nechci. :cry:

Jinak dobré ráno.
10. pro 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš fakt buď ráda,že Ti je dobře. :rolling_eyes: Já takky jančila,že mi nic není,ale tohle bych klidně nechala někomu jinému. :zipper_mouth:
10. pro 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím holky :slight_smile:
holky mě se dneska zdálo,jak jsem koukala včera na dům snů,že jsem jim pomáhala stěhovat :grinning: byla jsem včera tak ráda že to vyhráli oni a né ten druhý pár.měla jsem na ně úplnou averzi a to normálně tyhle reality moc nežeru :wink:
10. pro 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Renuš,
Já byla taky ráda!!Konečně nějaká spravedlnost. I když teda bylo mi líto Roberta. Ten by si to zasloužil jak makal a nebyl špatný,ale ta jeho mu to zkazila!

Ale modrým jsem to přála. Moc. Už proto že mají ty malé děti.

Jak Ti je? Mě dnes zase chytilk žaludek. Už v noci. :unamused: A do toho všeho ještě zub šíleně,který mám rozpadlý. :unamused:
10. pro 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi taky mi není moc dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jak říkáš,může být hůř :wink: ten zub ti nezávidim.nesnášim když mě bolí zub :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ty ještě ke všemu nemáš toho zubaře viď?
10. pro 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renuš no právě.A stejně kdybych měla tak by mi ho vytrhnout nesměl,protože prý nesmím injekci umrtvovací. :confused: A za živa ani náhodou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dala jsem si břůšek do alba. :grinning:
10. pro 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi já tu Danu úplně nesnášela,jak se tam ke konci předváděla :angry:
10. pro 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi to už tam máš trošku bříško :slight_smile: už ti začíná růst!
10. pro 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já nevím,jestli si ho mám vyfotit :unamused: ty moje špeky :dizzy_face:
10. pro 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tpočkej za chvíli jak se budeme kulit :grinning:
10. pro 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reny právě.Tím koncem si to zkazila!! Měla hrozný kecy. :confounded:
Vyfoooť. :grinning: Já se už právě chci kulit. :grinning:
10. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek