• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
nadi tak to zkusím během dne.holky vy si to užijte a dejte si i za mě něco dobrýho :sweat_smile:
10. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ten sraz zrušila. :cry: Já nejsem schopná ničeho když je mi blbě. :confounded:
10. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha.ale já to znám.ono se ti nechce vůbec nic a na nic nemáš chuť :frowning2: holky vždyť máme času aby jsme se všichni viděli :slight_smile: mě je taky šoufl a nic se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uděláme sraz až po Novém roce. To už budeme za 12tt a bude nám snad už fajn. Já ještě dneska ani nezačala pracovat. Je mi fakt divně.
10. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi já začala vařit až v půl dvanáctý :dizzy_face: taky jsem nejradši doma :slight_smile:
10. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Naděnko, když jsi mi dala košem :grinning: a já se tak těšila na dobrej gáblík, tak jsem si ho udělala doma a oblizuju se až za ušima. udělala jsem si pečený brambory v troubě a k tomu ze zakysaný smetany a česneku takovou mňamku, teda to je bašta. akorát jsem si svou nešikovností rozlila na zem olej :frowning2:
10. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě dneska taky bylo trochu zle, byla jsem už nad mísou, ale teď už dobrý
10. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reny je to hnus.To Tě úplně odpálí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Péti no a já!Jsi mi udělala chut na to papů. Ale stála bych za prd,kdybych takhle šla. :rolling_eyes:
Jej olej na zem.To jsem taky udělala a nešlo to vůbec vytřít. :fearful:

Holky mě to strašně bolí ten zub. Já nevím co s tím vůbec. :astonished:

Já dnes udělám plněné papriky s rajdou. :sweat_smile:
10. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péti to je to co jsem říkala včera. :grinning: Příjde to z ničeho nic.Nejdřív to je takhle jen občas.A pak Tě to najednou skolí. :zipper_mouth:
10. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dnes rizotko :slight_smile:
10. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo petruš, to začíná nenápadně :wink:
10. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi to nevím co s tim zubem vúbec :frowning2:
10. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se ted dočetla že prý umrtvení nevadí když jich není hodně... Tak snad by se to dalo vyrvat kdyby to bylo jen jednou. :cry:
10. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi to fak nevím.musíš se zeptat nějakýho zubaře.jedině že by jsi šla na pohotovost
10. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem chtěla,ale prý na pohotovosti by mě s tím nic neudělali protože ten zub je rozpadlý a mám už jen kousek a kořen a tak to chce vyrvat. A to mi může udělat prý jen zubař normální kvůli rentgenu kde jsou nervy a tak. No až přijede přítel tak mu řeknu at mě hned natlačí k jeho zubaři. Jako rodinu by mě měl vzít.
10. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme taky všichni jednoho zubaře.to by tě mohl vzít
10. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musí! Jinak zdechnu. :angry:
10. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je tam to moje panděro :grinning:
10. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ale nesmějte se jo? :wink:
10. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renuš vždyt ho máš tááák rozkošné!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Jak ho máš kulaté. Ne jak já tu mojí šišku špičatou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi ale já to bříško mám ještě trochu po porodu :sweat_smile: teď byla u nás mamka a říkala,že už mi trošku to bříško vyrostlo a ten můj na to řekl,že je to spíž tim,že teď už ho nezatahuju :grinning:
nadi ty máš taky krásný bříško.tak ty jsi předtím měla určo krásně plochý.
10. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím to bříško.
10. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reny neměla. Jako možná někdy ještě před 2 lety jo trochu,ale máme s mamkou stejný,že pořád tam ten nějaký špek i když malý máme. Ono to není vidět takhle jak mám to břicho vyboulené,ale za normální okolnosti mám normální pneumatiku. :grinning:
10. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to já trochu větší pneumatiku :grinning: ale myslím že už je to na nás trochu vidět :sweat_smile: další dáme ve12tt.už se těším na utz.to už by nadi neměli dělat zevnitř viď?
10. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renuš mě nedělali už ani ted robertkový utz. :grinning: Ani v Gennetu ani u gyndr. Ono vnitřní dělají jen když je to špatně vidět přes břicho.
10. pro 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě v gennetu to bylo zevnitř vidět špatně,a z venku líp.ale paní doktorka na pohotovosti mi říkala,že většinou do toho10tt to dělají zevnitř,potom už zvenčí.já jsem jí totiž nechtěla dovolit do mě šahat.ale byla hodně opatrná a opravdu jen na krajíčku
10. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě ho dělala taky ve špitále zevnitř ještě. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to hnus.Já jsem zvědavá na ten NT.To zas budou bobky. :rolling_eyes:
10. pro 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo.to mám taky strach aby bylo vše o.k. :confused:
10. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musí. Nesmíme si nic přivolávat. Ale nervy to budou. :pensive: Ale zas útěchou nám může být že pokud výjde dobře tenhle NT tak pak se nám hodně uleví.
10. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo teda,to nejhorší by jsme měli mít za sebou.už aby to bylo sakra :dizzy_face:
a petruška jde v pondělí?
10. pro 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek