Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

reny01
10. pro 2009

nadi tak to zkusím během dne.holky vy si to užijte a dejte si i za mě něco dobrýho 😅

nadis.h
10. pro 2009

Já ten sraz zrušila. 😢 Já nejsem schopná ničeho když je mi blbě. 😖

reny01
10. pro 2009

aha.ale já to znám.ono se ti nechce vůbec nic a na nic nemáš chuť ☹ holky vždyť máme času aby jsme se všichni viděli 🙂 mě je taky šoufl a nic se mi nechce 😝

nadis.h
10. pro 2009

Uděláme sraz až po Novém roce. To už budeme za 12tt a bude nám snad už fajn. Já ještě dneska ani nezačala pracovat. Je mi fakt divně.

reny01
10. pro 2009

nadi já začala vařit až v půl dvanáctý 😵 taky jsem nejradši doma 🙂

petra49
10. pro 2009

Teda Naděnko, když jsi mi dala košem 😀 a já se tak těšila na dobrej gáblík, tak jsem si ho udělala doma a oblizuju se až za ušima. udělala jsem si pečený brambory v troubě a k tomu ze zakysaný smetany a česneku takovou mňamku, teda to je bašta. akorát jsem si svou nešikovností rozlila na zem olej ☹

petra49
10. pro 2009

Mě dneska taky bylo trochu zle, byla jsem už nad mísou, ale teď už dobrý

nadis.h
10. pro 2009

Reny je to hnus.To Tě úplně odpálí. 😝

Péti no a já!Jsi mi udělala chut na to papů. Ale stála bych za prd,kdybych takhle šla. 🙄
Jej olej na zem.To jsem taky udělala a nešlo to vůbec vytřít. 😨

Holky mě to strašně bolí ten zub. Já nevím co s tím vůbec. 😲

Já dnes udělám plněné papriky s rajdou. 😅

nadis.h
10. pro 2009

Péti to je to co jsem říkala včera. 😀 Příjde to z ničeho nic.Nejdřív to je takhle jen občas.A pak Tě to najednou skolí. 🤐

reny01
10. pro 2009

já dnes rizotko 🙂

reny01
10. pro 2009

to jo petruš, to začíná nenápadně 😉

reny01
10. pro 2009

nadi to nevím co s tim zubem vúbec ☹

nadis.h
10. pro 2009

Tak já se ted dočetla že prý umrtvení nevadí když jich není hodně... Tak snad by se to dalo vyrvat kdyby to bylo jen jednou. 😢

reny01
10. pro 2009

nadi to fak nevím.musíš se zeptat nějakýho zubaře.jedině že by jsi šla na pohotovost

nadis.h
10. pro 2009

To jsem chtěla,ale prý na pohotovosti by mě s tím nic neudělali protože ten zub je rozpadlý a mám už jen kousek a kořen a tak to chce vyrvat. A to mi může udělat prý jen zubař normální kvůli rentgenu kde jsou nervy a tak. No až přijede přítel tak mu řeknu at mě hned natlačí k jeho zubaři. Jako rodinu by mě měl vzít.

reny01
10. pro 2009

my máme taky všichni jednoho zubaře.to by tě mohl vzít

nadis.h
10. pro 2009

Musí! Jinak zdechnu. 😠

reny01
10. pro 2009

tak je tam to moje panděro 😀

reny01
10. pro 2009

holky ale nesmějte se jo? 😉

nadis.h
10. pro 2009

Renuš vždyt ho máš tááák rozkošné!!! 😵 😵 Jak ho máš kulaté. Ne jak já tu mojí šišku špičatou. 😝 😀

reny01
10. pro 2009

nadi ale já to bříško mám ještě trochu po porodu 😅 teď byla u nás mamka a říkala,že už mi trošku to bříško vyrostlo a ten můj na to řekl,že je to spíž tim,že teď už ho nezatahuju 😀
nadi ty máš taky krásný bříško.tak ty jsi předtím měla určo krásně plochý.

reny01
10. pro 2009

myslím to bříško.

nadis.h
10. pro 2009

Reny neměla. Jako možná někdy ještě před 2 lety jo trochu,ale máme s mamkou stejný,že pořád tam ten nějaký špek i když malý máme. Ono to není vidět takhle jak mám to břicho vyboulené,ale za normální okolnosti mám normální pneumatiku. 😀

reny01
10. pro 2009

no tak to já trochu větší pneumatiku 😀 ale myslím že už je to na nás trochu vidět 😅 další dáme ve12tt.už se těším na utz.to už by nadi neměli dělat zevnitř viď?

nadis.h
10. pro 2009

Renuš mě nedělali už ani ted robertkový utz. 😀 Ani v Gennetu ani u gyndr. Ono vnitřní dělají jen když je to špatně vidět přes břicho.

reny01
10. pro 2009

no mě v gennetu to bylo zevnitř vidět špatně,a z venku líp.ale paní doktorka na pohotovosti mi říkala,že většinou do toho10tt to dělají zevnitř,potom už zvenčí.já jsem jí totiž nechtěla dovolit do mě šahat.ale byla hodně opatrná a opravdu jen na krajíčku

nadis.h
10. pro 2009

Mě ho dělala taky ve špitále zevnitř ještě. 😝 Je to hnus.Já jsem zvědavá na ten NT.To zas budou bobky. 🙄

reny01
10. pro 2009

to jo.to mám taky strach aby bylo vše o.k. 😕

nadis.h
10. pro 2009

Musí. Nesmíme si nic přivolávat. Ale nervy to budou. 😔 Ale zas útěchou nám může být že pokud výjde dobře tenhle NT tak pak se nám hodně uleví.

reny01
10. pro 2009

to jo teda,to nejhorší by jsme měli mít za sebou.už aby to bylo sakra 😵
a petruška jde v pondělí?