Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
9. pro 2009

Péti to kam půjdeme nechám na Tobě. 😅 Já to tady vůbec neznám. Nikde jsem posedět ještě nebyla za dobu co jsem tady. Jen jednou v jedné restauračce na benešáku. Jinak nikde. 😅 Tak fajn ve 2 pod. 😉

petra49
9. pro 2009

Doufám, že se poznáme, budu mít na sobě modrý džíny a hnědý kabát s kapucí

nadis.h
9. pro 2009

Péti máš číslo na mě v IP kdyby náhodou pro tenhle případ. 😀 Ale mě poznáš já budu koukat na každou. 😀 A ještě nevím co si vezmu. Asi takové hnědé široké kalhoty kostkované. Ty jsou mi velké tak je to v nich pohodlné zatím. 😅

nadis.h
9. pro 2009

To jsem si dnes naběhla s tím,že jsem se zeptala co k večeři. Musím se jít plácat s holandskýma řízkama. 😝

larri
9. pro 2009

MY MAME ZITRA TAKY SRAZ,ALE V PRAZE.Nechcete přijet?

Ja vim,že ne,ale rada bych vas poznala.

nadis.h
9. pro 2009

Jee Larri to bych jela. Ale trochu z ruky jet takhle na kafe jen. 😀

A jak se cítíš s bobískem? 🙂

larri
9. pro 2009

NO TED MNE ZAČÍNÁ DĚSNĚ BOLET HLAVA.

Ale přistihla jsem se,že málo piju,tak už mam velkou sklenici čaje v sobě.

Nadi,ty tak vyvařuješ,jo? My vepřové nejíme,ale dneska dělám kuřecí řízek,rychlovka.

petra49
9. pro 2009

No jo Naděnka je kuchařinka, můj si dneska poručil sýr v těstíčku, tak budu taky kuchtit. já si udělám asi smaženky na chleba mám na ně chuť. Holky já dřív milovala sýry a jogurty a teď na ně nemám vůbec chuť.

Larri, taky bysme Tě rádi poznaly, ale je to dálka.

Nadi, já pojedu z Jablonce.

rezervovala jsem pro nás 2 místečka a moc dobře tam vařej, tak si možná něco dám. Pošlu ti taky svoje číslo.

nadis.h
9. pro 2009

Larri no jo každý večer dělám teplou véču. 😝 Dělala jsem i obědy,protože byl přítel ve špitálu s vředama,ale už zas naštěstí obědy vařit nemusim. A jíme vepřové často. Já vím,že Vy to máte jinak. 😉 Kuřecí mi moc nejede.Jen občas na řízek,nebo kuře pečené.Jinak moc ne e.

Péti sýry mě taky nejedou.Jak mi je šoufl,tak mi příjde,že mi ty sýry smrdí. 😝 Ale jogurty dlabu. Ale jen na ty na které mám chut. Na to na co nemám zrovna chut z toho se mi vždy zvedne žaludek.

Jee tak jo.Dáme si nějakou mňamku tam. 🙂

petra49
9. pro 2009

Teda holky, začínám mít pěknej strach, jestli tam ty bobísky vůbec mam, když mi nic neni, už aby bylo pondělí a já viděla srdíčka.

nadis.h
9. pro 2009

Péti neboj se. A spíš se raduj,že Ti nic není. Já co chodím na diskuzi jinám tam jsou 2 holčiny co zvrací od cca necelého 6tt každý den ve dne v noci. A jedna už byla ve špitále kvůli tomu. 🙄

petra49
9. pro 2009

Je to nepříjemný, ale aspoň vědí, že je vše ok. Někoho komu by nic moc nebylo taky znáš?

nadis.h
9. pro 2009

Nás je plno co nám nic není. Na té diskuzi co jsme tak je nás asi 5 těhulek stejně těhotných plus mínus pár dní a nikomu nic nic. Jen chvílema jim je špatně od žaludku jako mě. A jen ty 2 co jsou už 11tt a 16tt tak zvrací takhle.

petra49
9. pro 2009

Tak to jsi mě trošku uklidnila, ale stejně už chci vidět ten UZ. Naděnko, děkuju moc.

nadis.h
9. pro 2009

Péti to je jasné.Však mě bylo špatně,ale bála jsem se taky. 😕 Je to normální. Ale za chvilenku už ho uvidíš broučka. 😵

reny01
9. pro 2009

petru neboj se 🙂 taky mám dvě kamarádky co jim nebylo vúbec nic.jedna je 15tt a jedna 17tt.buď ráda 😵

petra49
9. pro 2009

holky, děkuju mooooc, ještě, že se tady navzájem máme, neni to krásný? 😀

nadis.h
9. pro 2009

Je to krásný. 😵 😵 😵

petra49
10. pro 2009

Dobré ráno. jak se máte?

Nadi už se moc těšim na odpokedne.

nadis.h
10. pro 2009

Bleeeeeeeeeeeeeeee 😖 😖 😖 😖 😖
Já už nechci. 😢

Jinak dobré ráno.

nadis.h
10. pro 2009

Petruš fakt buď ráda,že Ti je dobře. 🙄 Já takky jančila,že mi nic není,ale tohle bych klidně nechala někomu jinému. 🤐

reny01
10. pro 2009

zdravím holky 🙂
holky mě se dneska zdálo,jak jsem koukala včera na dům snů,že jsem jim pomáhala stěhovat 😀 byla jsem včera tak ráda že to vyhráli oni a né ten druhý pár.měla jsem na ně úplnou averzi a to normálně tyhle reality moc nežeru 😉

nadis.h
10. pro 2009

Ahojky Renuš,
Já byla taky ráda!!Konečně nějaká spravedlnost. I když teda bylo mi líto Roberta. Ten by si to zasloužil jak makal a nebyl špatný,ale ta jeho mu to zkazila!

Ale modrým jsem to přála. Moc. Už proto že mají ty malé děti.

Jak Ti je? Mě dnes zase chytilk žaludek. Už v noci. 😒 A do toho všeho ještě zub šíleně,který mám rozpadlý. 😒

reny01
10. pro 2009

nadi taky mi není moc dobře 😝 ale jak říkáš,může být hůř 😉 ten zub ti nezávidim.nesnášim když mě bolí zub 😝 a ty ještě ke všemu nemáš toho zubaře viď?

nadis.h
10. pro 2009

Renuš no právě.A stejně kdybych měla tak by mi ho vytrhnout nesměl,protože prý nesmím injekci umrtvovací. 😕 A za živa ani náhodou. 😝

Dala jsem si břůšek do alba. 😀

reny01
10. pro 2009

nadi já tu Danu úplně nesnášela,jak se tam ke konci předváděla 😠

reny01
10. pro 2009

nadi to už tam máš trošku bříško 🙂 už ti začíná růst!

reny01
10. pro 2009

tak to já nevím,jestli si ho mám vyfotit 😒 ty moje špeky 😵

reny01
10. pro 2009

tpočkej za chvíli jak se budeme kulit 😀

nadis.h
10. pro 2009

Reny právě.Tím koncem si to zkazila!! Měla hrozný kecy. 😖
Vyfoooť. 😀 Já se už právě chci kulit. 😀