Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

reny01
18. pro 2009

nadi já jsem nechtěla jít ani do toho jednoho pokusu.kdybych neměla žádný dítě,tak bych určitě mluvila jinak.já si pořád myslim,že jsem mohla otěhotnět normálně.my jsme se totiž upřímně ani nějak nesnažili.jsem šla za doktorem,že chceme mimi,že se teda nějakou dobu pokoušíme,a najednou to šlo hrozně rychle a byli jsme v Gennetu.já jsem v pořádku,přítel měl trochu horší spermiogram,ale ten se po vitamínech zlepšil.no a jaký chceme zákrok,tak to nám dali na výběr s tím, že ivf je nejjistější.tak jsme teda do toho šli.zase jsem si potom říkala,že se nám to třeba normálně nepovede,že nejsem nejmladší,tak to teda necháme na osudu.
ale stejně jak je to možný viď,že u vás to potom byl takový skok?to je zvláštní stejně 😒
tak seery jak to dopadlo?

nadis.h
18. pro 2009

Aha Renuš.Tak pokud je u Vás vyhlídka toho,že by to přirozeně šlo tak to chápu. Já teda jsem odkázaná jenom na ně. A děkuju pánuohu každý večer za to,že tohle je. Já bych neuměla žít celý život s tím,že nebudu mít děti. A jsem hodně skeptická k tomu zda by se to třeba ještě někdy povedlo znova. Takže toho broučka co mám ted u sebe tak si ho strašně moc vážím za to že tam je. 😵

S tím spermem taky nechápu!Já čuměla jak puk.

reny01
18. pro 2009

nadi u tebe je to něco jinýho.tě chápu.bez dítěte ten život prostě nejde.ale počkej až se ti to narodí 🙂 to jsou pocity.to si ani nedovedeš představit.já jsem sama sebe překvapila,kde se ve mě bere tolik citu.je to nááááááádhera.přála bych to zažít všem co se snaží o mimi.
já jsem teď samozřejmě taky šťastná že čekáme další mimi 🙂 🙂

nadis.h
18. pro 2009

Já to viděla u ségry.Bylo mi 15 když se narodila a miluju jí stejně jako svou dceru. 🙂

reny01
18. pro 2009

mě 18,když se narodil můj nejmladší bráška 😀 a taky pěkně rozmazlovanej 😀
ty budeš nadi dobrá maminka.a víš co?když se tě bude jednou na něco ptát,tak budeš na všecko znát odpověď 😀 😀 😀

nadis.h
18. pro 2009

Renuš ne ne.V jiných věcech jsem tupoň. 😀 😀 To spíš taťka ten je chytrý tak všeobecně.Takže s každou otázkou ho pošlu pěkně za tatínkem. 😀

reny01
18. pro 2009

😀 😀 😀 nadi a neříkej si tupoň 😠 mě picne z tebe 😀

nadis.h
18. pro 2009

No ale fakt. Když se mě zeptáš třeba na něco z historie tak na Tebe budu čučet jenom. 😀 😀

reny01
18. pro 2009

nadi tak tomu se mi teda vůbec nechce věřit.a nepodceňuješ ty se moc? 😉
a jestli to nebudeš vědět,tak si to nastuduješ.ty jsi ten typ 😀

nadis.h
18. pro 2009

Hahahahahaha Ty mě dneska tedy rozesmíváš!! 😀 Já jsem měla dooost špatné známky ve škole. 😝 Nebavilo mě se učit. A ted se naučím jen to co mě baví.Ale co mě nezajímá to ne e... 😝 😅

reny01
18. pro 2009

nadi chytrost není jen o známkách 😉
musím dneska už končit ☹
holky hezký večer všem 🙂 🙂 🙂

nadis.h
18. pro 2009

Renuš pa hezký večer i Tobě. 🙂

seery
18. pro 2009

Ahoj RENY ty jsi byla poprvé v osmém týdnu? No já jsem ve čtvrtém tak to tam třeba ještě neviděj, jediný co tam je je prý nějaký neidentifikovatelný útvar píšou to jako anechogenní nevím co to je, no oni zatím taky ne. Výsledky z hcq byly 5000 j. no tudíž si myslejí že jsem mimoděložně, ale jelikož nemám žádné bolesti, tak prý počkají na ten Liberec až tam pojedu toho 28 ale podle těch jednotek v hcg by něco být vidět mělo, já vám nevím holky.

seery
18. pro 2009

Ahoj Nadis, no helet takže když tam nic vidět není tak co to znamená? Nebo myslíš, že jsem fakt mimoděložně? Ale co pak je ten útvar potom. Je to prý 3mm takže malé. Nevědí co to je. Ptali se mě kolik mi dávali embryí a já řekla že 2 tak si myslej že možná je to tím tak vysoké to hcq, no ale jsou to jen domněnky. Prostě jestli na utz v Gennetu nic neuviděj tak už to bude jasný, protože když mám tolik jednotek a žádné viditelné embryo tak je to jasný. 😢

seery
18. pro 2009

Jo a ještě co myslíte holky, kdybych byla mimoděložně, tak by se mi nezvětšovala ta děloha, ale mě se zvětšuje, teda aspon myslím, protože na co by se zvětšovala když by to bylo třeba ve vejcovodu ne? A taky si myslím, že když jsem byla na utz že by viděli určitě i to kdyby to bylo v rohu děložním když prohlížejí celou dělohu, ne? No a pak už zbývají jen vaječníky, ale to je jen v méně případech. Tak to pak nevím. Nechápu to, kdyby se to nepovedlo tak bych zas neměla to vysoké hcq no prostě už nevím. 😖

nadis.h
18. pro 2009

Ahoj Seery, ty jo Ty to máš teda napínavý. Já to prostě nechápu co to je za doktora. Pokud má podezření na mimoděložní tak by s Tebou něco měl dělat aby to zjistil.Pokud to mimoděložní je tak může prasknout. Ach jo já fakt nevím. Ale ta hodnota je vysoká,to zas není tak málo. No uvidíš teda no jak.Když nemáš bolesti tak to je dobře. Nemáš možnost jít do nemocnice na ambulanci na kontrolu?Mě se zdá divný ten Tvůj doktor. 🙄

nadis.h
18. pro 2009

Ještě mě napadlo jestli se mimi nepřestalo vyvíjet v určité době. Tzn že hcg by bylo,ale mimi nerostlo.Proto ten "nějaký útvar". Každopádně radím jestli v Gennetu řeknou že je to v pořádku,tak ihned změn doktora.Tohle je nějaký pitomec!

nadis.h
18. pro 2009

Serry napiš mi kolikátého Ti brali krev na hcg tu první kdy bylo 301 jednotek.Já to plus mínus spočítám kolik bys měla mít ted.

nadis.h
18. pro 2009

Jdu si dadnout k telce holky. Seery zítra odepíšu pokud něco napíšeš.
Pa dobrou.

ifet
18. pro 2009

Dobrou 🙂

larri
19. pro 2009

Seery,pokud to máš mimoděložní,tak to nepoznáš.To je na tom právě nejhorší,že se musíš hlídat,aby ti to neprasklo.
Já jsem bohužel tady četla,že i při vysokém hcg muže být mimo.

Hlídej se,ale já být tebou zašla bych si ještě před svátkama někde na UTZ.Na HCG se nedívej,jen aby bylo na UTZ něco vidět.
A toho doktora vyměn hned,jak ti muže dát prukazku,když tam nic nevidí. 😠

reny01
19. pro 2009

seery ty doktoři ti teda dávaj 😠 jestli tam je možnost mimoděložní těhu,tak teda nechápu,že ti klidně řeknou,že počkají až do 28.12.vždyť co se říká,tak je to nebezpečné 😖 já být tebou,tak mezi svátkama se stavím na poliklinice na utz.to je divný teda fakt 😒

larri
19. pro 2009

Seery,já jsem bohužel u nás natrefila taky na jednoho takového doktora,který aniž by znal výsledky hcg,mne objednal na kontrolu za týden a mezitím mi plánoval další IVF.
Když jsem přišla na kontrolu po týdnu,další doktorka se strašně divila,proč jdu až po týdnu a za tři hodiny jsem ležela na sále.

Věř,že si dávám na toho doktora pozor,abych k němu nemusela.A to on chodí,když ho potkám v nemocnici,jako by byl ředitel. 😠

nadis.h
19. pro 2009

Ahoj holky,

někteří doktoři jsou prostě blbci. Však proč já potřebuji IVF?? Protože nějaký takovýhle "doktor" nepoznal slepák u mě. 😠

seery
19. pro 2009

Ahoj Nadis no víš krev na první hcq mi brali po 14 dnech tehu to bylo tech 300j a ET jsem měla 18.11 Tak to nějak spočítej. Oni mě nechali být protože nevidí zatím důvod počkají na 28 v Gennetu a jinak tu průkazku mi dal můj gynekolog ale jinak to ostatní mi řekli v nemocnici dokonce primář, že jsem přišla asi moc brzy, že to je divný těch hodně jednotek ale že prostě mám počkat. Nic víc.

nadis.h
19. pro 2009

Tak momik jdu to spočítat.

nadis.h
19. pro 2009

Seery tak mi vyšlo že ted v pondělí jsi měla mít hcg cca 19200. 😒 Ale zase se nesmíme dle toho řídit.Ono i s pomalým nárustem to může být v pohodě. Každopádně 4800 iu mi vyšlo,že bys měla mít 10.12.

reny01
19. pro 2009

zdravím holky 🙂 já teda nevím jak se to počítá,ale myslím,že tak nějak druhý den by to měl být dvojnásobek né?

nadis.h
19. pro 2009

Renuš ano. Obden dvojnásobek.Ale zase jsem si i ted četla poradny a nějaký mudr psal,že to nemusí stoupat dle tabulek a stejně je těhu v pořádku. Ale 5000 se mi zdá strašně málo. 😕 Ono rozdíl 1000-2000 ok ale tolik?

reny01
19. pro 2009

no nevim.ale zase v nemocnici v rizikovce nejsou špatní doktoři 😒 a když to říkal i primář,tak nevim.asi to stejně nerozlousknem.až pojede seery do liberce,tak to už jí musejí říct co a jak.ale je to docela jetě doba.to bych normálně umřela do tý doby.to je hrozný ta nejistota ☹