Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
19. pro 2009

To teda je to ještě doba. Ale jestli je to tak jak tady máme napsáno tak já si myslím,že se mimi kolem toho 10.12:přestalo vyvíjet. ☹ Nic jiného mě nenapadá.

reny01
19. pro 2009

já co tady čtu na jiných diskusích tak bych řekla taky ☹ ale samozřejmě seery přeju aby to tak nebylo,aby to všechno bylo v pořádku 🙂 fakt je to hrozný 😖

nadis.h
19. pro 2009

To já samozřejmě taky přeju,aby to bylo OK. 🙂

Renuš kdy jdeš do poradny?

reny01
19. pro 2009

nadi 5.1.to jdeš myslím do Gennetu viď?

reny01
19. pro 2009

my to vlastně máme obráceně viď?ty jdeš 30.12.do poradny né?

nadis.h
19. pro 2009

Až za tak dlouhooo jo? Já jdu 29 ke svému gyndr pro těhu řidičák. 🙂 Jupííí. Teda doufám,že jupí. 😕 Zas budu jančit zda je vše ok. A 6.1. jdu do Gennetu na NT screning.

reny01
19. pro 2009

jestli se teda nepletu 😒

reny01
19. pro 2009

no já tam ale vlastně byla minulí týden,a teď 30.12.jedu do toho Gennetu na ten screning.

nadis.h
19. pro 2009

No joo vlastně Ty jdeš už na NT ted. 🙂 to se máááš budeš mít klídek o týden dříve než já. 😀 Ale aspon mi poreferuješ jaké to bylo.

nadis.h
19. pro 2009

Mě bolí škeble dneska. 😢 A dopol jsem měla šoking. Šla jsem s košem a tak strašně se mi udělalo zle a zamotala se mi hlava,že jsem málem nedoběhla domu a šla jsem hodit šavlu. 😝 A pak mi strašně rychle bilo srdce. 😕

reny01
19. pro 2009

no ale nadi moc se mi tam teda nechce 😖 se bojím,aby všechno bylo o.k.

reny01
19. pro 2009

nadi a to jsi chtěla jít do práce 😠 buď ráda že jsi doma 😵

nadis.h
19. pro 2009

No to se mi taky nebude chtít. Už předtím jak jsem šla do toho špitálu na utz jsem měla tak sevřený žaludek,že jsem ani mluvit pořádně nemohla. 😀 😀 Ale musíme být pozitivní. 😵

Jdu Ti něco poslat do IP.

reny01
19. pro 2009

nadi já se tam klepala jak drahej pes 😀 😀 😀

nadis.h
19. pro 2009

Já jsem taky posera. 😀 to Ti řeknu že jsem šla na ten utz mnohem víc vyklepaná než na trhání toho zubu. 😀 A že zubaře k smrti nesnáším. 😀

Strašně se těším na balíček od našich. Objednala jsem si od "ježíška" deníček na mimčo na zapisování. 😵

reny01
19. pro 2009

nadi ty albíčka jsou nádherný 😵 já bych si ho koupila taky,ale neměla jsem ho při malí,tak si ho nechci kupovat ani teď 😢 až ho budeš mít,tak ho dej do albíča,ať se juknem 🙂

reny01
19. pro 2009

albíčka 😀

nadis.h
19. pro 2009

Dám.Dnes ho snad poslali. Tak v pondělí-úterý by tady mohlo být. 😵 Já jsem ho právě měla jako malá a mám ho do dnes schované. 😵

reny01
19. pro 2009

jé ty se máš 🙂 já mám jen pár fotek ☹

nadis.h
19. pro 2009

Počkej já nemyslím album jako album na fotky. 😀 Jako ten mám já taky co jsem byla malá,ale tohle myslím takovou tu knížku kde se zapisuje celé těhu co se dělo kdy,dávají se tam fotky z utz a pak když se mimi narodí tak se tam zapisuje do cca 3 let. 😵

reny01
19. pro 2009

já vím co myslíš nadi.já jsem myslela že já nemám žádný album,že mám od mamky jen pár fotek.to bych asi byla ťuk ťuk,kdybych neměla klasický album s fotkama s malou. 😀 😀 😀

nadis.h
19. pro 2009

Seery tady je názor od holčin co mají bohužel se špatným těhu velké zkušenosti:

Vždyť podle toho data ET už by měla být v 7tt to už bývá i akce srdeční. Ale kdyby viděli jen dutinku bez akce a chtěli počkat, tak by to ještě šlo, protože akce někdy může naskočit později. Ale pokud nevidí nic a navíc už i mimoděložko měla, tak tím tuplem bych se toho mimoděložka bála a měli byh o hledat. To není žádná sranda a do 28. je ještě daleko. Kamarádce takhle mimoděložko ruplo a měla fakt štěstí, že z toho vyvázla. Vždyť toho 28. už bude jako nějak cca 9-10tt a to už teda pokud tam je mimoděložko tak to už je fakt hazard ji takhle nechávat. Tohle fakt nepochopím.

Tak anechogenní útvar, je místo s velmi malou odezvou při ultrazvukovém vyšetření. Většinou se tak zobrazuje třeba tekutina v těle. Takže ten útvar by mohla být třeba nějaká cystička s tekutinou, nebo cokoliv jiného.

To že teď bolesti nemá, neznamená, že třeba za dva dny nemůžou přijít až už bude zle. U kamarádky to taky ruplo z ničeho nic. Při 5tisíc HCg by fakt už nemělo být pochyb buď tam to mimi v děloze prostě je a nebo je třeba pátrat jinde. Tomu, že by tohle ještě mohlo dopadnout dobře a najednou by se v děloze objevilo prosperující těhu, tomu prostě v tomhle případě už vůbec nevěřím.

nadis.h
19. pro 2009

Já budu muset nějak vymyslet jak s digi fotkama.Tiskárnu nemáme a bojím se je jen kopírovat do PC.Znám se jaké jsem střevo a jak jsem přišla o plno svojich fotek z dovolených a tak když jsem smazala omylem PC a s tím i vše co tam bylo uložené. 😝 😝 🙄

reny01
19. pro 2009

no to my zase máme tiskárnu,ale nemáme digi foťák. 😒 já s tim stejně neumim,když něco chci do pc,tak to tam dá mladej.z digi foťáku jdou taky udělat klasický fotky do alba né?já nevim

nadis.h
19. pro 2009

No možná je jít někam vyvolat. Což by asi bylo řešení.Vybrat vždy jednou za čas nejhezčí a nechat si je udělat. Nebo budu chodit k Vám si tiskat. 😀 Ježiš to je takový dlouhý. 😝

reny01
19. pro 2009

já totiž chci novej foťák,ale musim vědět že to jde,protože mám ráda klasický albumi s fotečkama 😅

reny01
19. pro 2009

😀 😀 😀 nadi tak jo,už to neřeš.budeš jezdit tisknout 😀 😀 😀

nadis.h
19. pro 2009

Já taky.V PC to není ono. Já myslím,že to jde. Snad v DM drogérce jak tam mají tu mašinku an fotky tak tam se tisknou fotky z digi. A i v obyč foto obchodu kde vyvolávají to dělají. Jen právě nevím co to stojí.

reny01
19. pro 2009

nadi strašně rychle píšeš,vůbec nestíhám 😵

nadis.h
19. pro 2009

😀 to je za léta praxe v psaní... 😀 😀 Však nespěchej.Času dost. 😅