• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
mě mladej říkal že to musí jít.myslím že ty ceny budou tak přibližně stejný.tak fotky vyvoláváš jednou za čas.ty nejlepší do alba a ty ostatní do pc.my když se malá narodila,tak jsme fotili jak blázni v jednom kuse :grinning: teď už tolik nefotíme
19. pro 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jde to to vím.Doma když máš PC a tiskárnu která vezme foto papír tak si vesele tiskáš doma za cenu toho papíra. Sice je celkem drahý ale dá se to. A někde "venku" to taky musí jít. Mrknu na net kolik to stojí cca.
19. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi musím teď končit,mladej volal,že jede domů.kdyžtak juknu ještě navečír :sunglasses:
19. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jukni.já tomu fakt nerozumim :unamused: ty to ale zjistíš a poinformuješ :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok já jdu pověsit konečně prádlo aspon. :grinning: Nemohla jsem se odlepit vůbec.

tak paa hezké odpolko.
19. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky krásný sny o mimískách :slight_smile:
19. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, děkuji Vám za Váš názor, ale také jak jsi Nadi psala, že těch 5 tisíc je málo tak to je zase v tom případě dobře ne? Aspon tak mni to v nemocnici řekli, že když to bude málo tak je to dobrý a když to bude hodně tak je tam to riziko mimoděložního těhotenství. Tak já už to vážně nechápu, tady říkáte že je to málo a v nemocnici mi zase říkaj že je to hodně. A taky jsem si na netu přečetla, že embryo ve 4 týdnu měří 1 mm a já tam mám něco co měří 3 mm tak já nevím tak je to asi dobrý ne, já to nechápu, zítra zavolám do Gennetu a uvidím co mi řeknou, třeba tomu tady v Lípě nerozuměj a třeba je to Ivf jiný než normálně.
19. pro 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Seery ale Ty nejsi ve 4 tt. Ty musíš ode dne ET přičíst ještě 2 týdny,protože při ET už má embryjko jakoby 2 týdny tím,že vajíčko rostlo ve vaječníku. Podle Tvojí poslední menses jsi 7+6 a ne 4tt. Víš.Musí se to počítat od poslední menses a ne ode dne ET. Do Gennetu zavolej to bude asi nejlepší. A já když byla na utz ve špitále tak jsem byla 6+1 a bylo mimi nádherně velké a vidět i se srdíčkem. Já bych řekla,že u Vás asi vědí totální prd o thotenství.Tam není rozdíl moc velký.Pokud se mimi chytne tak už je to jako normální těhu,tak nevím co na tom nechápou. :angry:
20. pro 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím holky :slight_smile:
seery souhlasím s nadis.mě to v Lípě spočítali úplně stejně jako v Gennetu,i utz seděl,tak nevim.
seery ty už jsi 7 týden těhotná a nemůže to být někde o tři týdny míň.to prostě nejde.
20. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Renuš,

to je kosa co? :cry: :astonished:
20. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda.já jsem na chvilku jukla.mladej jel pro stromek,tak mám na chvilku klid :grinning: ještě půjde zítra do práce a potom už bude doma :confounded: pak už se sem moc nedostanu.kort teď před vánocena.
v úterý asi pojedeme do Liberce na nákupy.musíme ještě nakoupit ježíška.každý rok to děláme na poslední chvíli :cry:
a co ty?
20. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem byla jen pro pečivo a salátek v obchodě za barákem a málem umrzla. Ted peru a musím žehlit. Jsem sama doma až do Vánoc.Večer na štědrý den dojede přítel a 28ého jede zas na týden pryč i přes Silva. :cry:
20. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo nadi tak to si teda vůbec nedovedu představit.to bych radši jela k rodičům na vánoce,než být sama. :frowning2:
to mi je tě úplně líto :frowning2:
20. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale aspoň že stebou bude na štědrý den :slight_smile:
20. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renuš my to vůbec nijak neprožíváme Vánoce,Silva ani narozky... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Oba to bereme stejně jako by to byl normální den. Hlavně je to ted jediný živitel rodiny takže jsme rádi že je práce. Já Vánoce i Silvestra měla už posledních 5 let vždy pracovní. Vždy jsem si brala služby na svátky. Ono pak s dětma to bude jiná...
20. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi silvestra zase nijak neberem.dáme si vždycky spolu nějakou lahvinku,o půlnoci si připijem a jdeme spát :grinning:
na jednu stranu si můžeš krásně zahučet do peřinek k telce a válet si šunky. :wink: to mě nehrozí.
20. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renuš právě. :grinning: Nesnáším ten shon Vánoční. Já udělám salát a řízek pak 25ého to jo.Na ten se těším,ale nic víc. Stejně jak mi není dobře tak si neumím představit honit se a mačkat někde po krámech. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A na Silva ani nečekám do půlnoci a jdu spát.
20. pro 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já zase ten shon po krámech miluju :sunglasses: úplně si to vždycky vychutávám.vyjedeme ráno a vracíme se navečír.
kde jsou vůbec ostatní?pěkně to flákají :wink:
20. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš co tě na tom baví? :rolling_eyes: Mě to úplně vytáčí jak se každý mačká a vráží do tebe. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Max mám ráda slevy po Vánocích a když jsou krámy úplně prázdný. :grinning:
20. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky nevím kde jsou. Peťul má asi doma mužíka a ostatní nemají číst ty naše žvásty asi. :grinning:
20. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já si vždycky vychutnávám,že jsme sami bez malí a můžu se na všechno v klidu a bez kňourání kouknout.to se nám stává málokdy být bez malí.tak si to fakt užívám :sunglasses:
to jo,prdí na nás :grinning:
20. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
To věřím. Já se zas na to těším až mi tady bude nějaký prcek kňourat.Telku já mám stejně puštěnou jen jako kulisu. A nebaví mě o Vánocích že dávají furt jedno a to samé.Já když něco už jednou viděla tak mi to podruhý nebaví.
20. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo nadi,prcek tě zabaví :slight_smile: to mě zase baví ty pohádky a nevadí mi,že to dávají pořád dokola.ale co máme malou,tak toho moc nezkouknu :frowning2: oni mě nenechají jen tak :slight_smile:
20. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
A malou pohajdy nebaví jo? To malá vydržela koukat pořád na telku.
20. pro 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
baví,ale na štědrý den vyrážíme k jedním rodičům,potom ke druhým,u všech strávíme nějakou chvíli,protože máme oba velký rodiny :grinning: vracíme se většinou kolem čtvrtý a to už rychle mažu k plotně smažit řízečky a tak nějak je všude okolo zmatek.musím si vše připravit den předem abych na štědrý den už nic nedělala,jen obalovala.no a malá po večeři utíká ke stromku,rozbaluje dárečky,a potom už o pohádky taky nějak nemá zájem.ani druhý den,protože to je ještě nadšená z dárečků :slight_smile: no abych nekecala,tak den po štědrym dnu to se koukám.to jo.ten mám nejradši :dizzy_face:
a kolik je tvý sestřičce?
20. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si je obal už den předem ne?My to tak děláme a dáme je do mrazáku a dobrý. Pak je jen vytáhneme na Štědrý den a smažíme. :wink: Mnaam ja mám už takovou chut na salátek jak se o tom bavíme. :dizzy_face:

Ségře je 12 už. Je to velká holka. Chůdě už má i mrchu. :unamused: A to jsem jí chovala nedávno jako 10i hodinovou v porodce.
20. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi mladej je má rád čerstvě obalený a hnedka opečený.jinak bych to klidně tak udělala.
já mám zase brášku 12letého :dizzy_face: ale taky už není takový mazel :cry: už jde do puberty
20. pro 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zase si dělám hlavu zrovna s mojim břichem. :sweat_smile: Příjde mi když koukám jinam do albíček že měly holky už krásné bříško kulaté v tom tt co jsem já a mě příjde pořád stejné od posledně. :fearful:
20. pro 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi příjde dokonce že ho mám znatelně menší než předtím!! :unamused:
20. pro 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše malá už je taky taková chytrolína. Už to není jako byla malá.To byla k zulíbání.
20. pro 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek